Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mini StartPOP - 24 zł za 10 zł

Mini StartPOP - 24 zł za 10 zł

WitekT 23 Czerwca 2006 16:54

0 0

Od 23. czerwca Orange wprowadza kolejną nowość w POP - starter, który kosztuje 10 zł, a pozwala na wykorzystanie 24 zł.

W ramach ceny 10 zł użytkownik otrzymuje na start 8 zł oraz kolejne 16 zł gratis do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w Orange – to aż 20 minut lub 80 SMS-ów gratis. Promocyjny pakiet 16 zł zostanie przyznany już po pierwszym doładowaniu konta wartością minimum 25 zł.




Od 14. czerwca w POP dostępny jest Mini StartPOP. W ramach ceny 10 zł użytkownik dostaje 12 zł na start, które może wykorzystać na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci.

Kwota startowa jest dostępna od razu po aktywowaniu karty i należy ją wykorzystać w ciągu 2 tygodni od momentu aktywacji numeru.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2006-06-23 17:00:53

    Czyżby Orange delikatnie próbowało atakować? ecch...ale to ciągle kosmetyka...

  • 0

    2. ~qaz  2006-06-23 17:03:53  host: BB01.prz.rzeszow.pl

    czyli kolejne milion starterów po wykorzystaniu premii wyląduje w koszu po czym Oranż oglosi się liderem rynku... śmieszna ta pomarańcza...

  • 0

    3.  2006-06-23 17:19:51

    Co za Debile wymyslili 2 tydniowy okres do wykorzystania kwoty - a jak nie to co ?? ukradną mi ?? to niech spieprzają dziady!!:/

  • 0

    4.  2006-06-23 17:56:44

    dokladnie...kolejny sposob na nabijanie liczby uzytkownikow!

  • 0

    5. ~...  2006-06-23 18:05:58  host: awv130.internetdsl.tpnet.pl

    POwinni pomysleć o jakichś darmowych rozmowach, w plusie za 5 zł sa rozmowy po 0.02 gr a tu? 0.80!

  • 0

    6. ~  2006-06-23 19:08:21  host: prosie12-1.aster.pl

    W tytule jest błąd, powinno być "24 zł za 10 zł" ... Tak pozatym to zgadzam się z poprzednikami - to chodzi o nabijanie licznika aby Orangutan byl liderem - na Allegro sprzedają tysiące pustych "starterów jednorazowego użytku" czy Jednej Idei na Kartę 25 za 12,5 . Nowych klientów przyciąga się aktrakcyjnym cennikiem na długo a atrakcyjnym starterem i drogim cennikiem na krótko...

  • 0

    7.  2006-06-23 19:11:30

    6: masz rację. Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    8.  2006-06-23 19:13:52

    To powyżej to ja ;-) Nie dość że za 10 zł mają klienta na cały rok to jeszcze nie wyłączają kart krórym minął termin na odbieranie połączeń! Mam 4 takie karty ś.p.Idei i pod *111/*500 jest ciągle "zajęte" od kilku miesięcy po terminie na odbieranie to karty cały czas logują sie do sieci.

  • 0

    9. ~bim_bom  2006-06-23 22:17:52  host: 87-204-123-2.ip.netia.com.pl

    ale jaja no to znow kupimy wykorzystamy wywalimy...

  • 0

    10. ~  2006-06-23 23:56:07  host: avd130.internetdsl.tpnet.pl

    jak jeszcze ktos nie zauważyl 2 tygodnie na wykorzystanie tak samo wyglada starter Ery tak tak sami swoi i jeszcze tam czegos

Dodaj swoją opinię