Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mini StartPOP - 12 zł za 10 zł

Mini StartPOP - 12 zł za 10 zł

WitekT 16 Czerwca 2006 11:52

0 0
Od 14. czerwca zmianie ulega oferta Mini StartPOP. W ramach ceny 10 zł użytkownik dostaje 12 zł na start (poprzednio 8 zł), które może wykorzystać na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci.

Kwota startowa jest dostępna od razu po aktywowaniu karty i należy ją wykorzystać w ciągu dwóch tygodni od momentu aktywacji numeru.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~issa  2006-06-16 12:43:07  host: ayp108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***olek_skype - ja wysyłam ok. 600 smsów w 2 tygodnie. Przychodzących mam ok. 1500 na miesiąc. Niekiedy nawet 80 smsów dziennie. 600smsów na miesiąc czy dwa tygodnie. Odpowiedni telefon i da się to zrobić wygodnie i bez wysiłku...

  • 0

    8.  2006-06-16 12:44:17

    bbb: a czemu założyłeś, że tyle kosztuje? Nie kosztuje zero. Wyprodukowanie karty SIM, zestawu startowego, wpisanie go do HLR-a i przydzielenie numeru, rozreklamowanie, obsługa sprzedaży... To kosztuje i to całkiem niemało.

  • 0

    9.  2006-06-16 13:05:21

    Może chodzi tutaj po prostu o to aby "pizgnąć" sprzedaż SIMów i stać się nr #1 :). Ta oferta daje realne obniżenie kosztów takie samo, jak doładowania 150/180 ale: (+)-wymaga zaangażowania 15-krotnie mniejszej kwoty, (-)-jest dostępna jednorazowo. Skłania to do traktowania miniPopów jak kart do automatu: wydzwonić i do śmieci :-).

  • 0

    10. ~xxx  2006-06-16 16:07:39  host: eem167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aż łezka w oku się kręci na wspomnienie tych nieodżałowanej pamięci starterków po 12,50 w tym 25 zł na koncie. Miałem ich 12. Do dzisiaj czynne to tak na marginesie skąd oryndz wychodzi na (pseudo)lidera. Żądam powtórki z rozrywki bo tak tanio to nie mam obecnie nawet w Era TakTak super hiper -co tam jeszcze- Happy taniej :)

  • 0

    11. ~elop  2006-06-16 16:26:39  host: cur74.internetdsl.tpnet.pl

    ja ostattnio 600smsow w tydzien wyslalem ;) az mi klawiatura w moim s55 sie posypala, do pakietow powinni dawac klawisze gratis

  • 0

    12. ~szalony  2006-06-16 18:21:59  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    a za aktywacje abonamentowa prowizje dostaje tez dealer(posrednik) dlatego też przeważnie opłata aktywacyjna często sporo kosztuje :)

  • 0

    13. ~Paweł  2006-06-16 18:47:56  host: bqj113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 2. Niestety nie jest tak pieknie jak piszesz. Opłata za Pakiet Masz Gadane wynosi 6zl, ale opłata za pakiet SMS po 1 gr wynosi 6,05zl. Dlatego nie uda Ci sie aktywowac obydwoch pakietow za sama tylko kwote startowa.

  • 0

    14.  2006-06-16 19:15:54

    Dokladnie jak Pawel (13) pisze - pakiet "sms":
    Usługe mozna właczyc wysyłajac SMS-a o tresci 600 pod numer 1166 (opłata za wysłanie SMS wynosi 0,05 zł z VAT).SMS-a nalezy wysłac z numeru Uzytkownika, dla którego ma byc właczona Usługa.

    A w przyapdku "masz gadane":
    Wysłanie SMS-a aktywujacego pakiet dla Uzytkowników uprawnionych jest bezpłatne, dla pozostałych Uzytkowników koszt SMS-a wg planu taryfowego, z którego korzystaja.

    Ciekaw jestem tylko jaka jest def. uzytkownika "uprawnionego" od zwyklego

  • 0

    15. ~Paweł  2006-06-16 19:33:47  host: bqj113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A pamietacie poczatki pre paida? Dopiero zestaw za 59zl sie zwracal i dostawalo sie 59zl na koncie (TakTak). A teraz prosze... Placimy 10 a mamy 12. A co sprytniejsi maja 22 :)

  • 0

    16. ~wos  2006-06-16 20:03:33  host: 83.238.70.51

    Nie skorzystam dopóki kwota do wykorzystania nie będzie ważna bezterminowo .
    Pa Pa.

  • 0

    17.  2006-06-16 21:00:38

    ***mateo nie bądź taki mądry,ja mam SMSy bezterminowo po 16 groszy więc cicho być:P a skoro miesiąc to OK to wtedy się da wykorzystać:)

  • 0

    18.  2006-06-16 21:05:06

    W TAKIM RAZIE WSZYSTKIM KOLEGOM KTÓRZY WYSYŁAJĄ W krótkim CZASIE 600 SMSÓW ZWRACAM HONOR:) ISSA - fakt - jednym z takich telefonów jest Nokia 6810 :)

  • 0

    19. ~mateo  2006-06-17 10:12:55  host: abnh222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    olek_skype: jestem mądry bo w tak taku jak Ci się skończy limit na połączenia wychodzące to Twoj "bezterminowy" pakiecik można o pupę roztrzaskać :-) a POPie cały czas można wykorzystać :)P.S. Mam telefony w we wszystkich sieciach - żeby nie było, że jestem uczuciowo związany z PTK Centertel.

  • 0

    20. ~wtk  2006-06-17 13:24:25  host: chello087206154151.chello.pl

    Kiedys najtanszy starter POP kosztował 120PLN i bylo do wykorzystania 55+5 i to byla swietna oferta. Po kilku latach byl starter 12,50 PLN Jink i do wykorzystania 25 PLN. To tez byla swietna oferta. Ta dzisiejsza to dno!!!

  • 0

    21. ~  2006-06-17 16:00:24  host: bxo48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taki pakiet to możemy sobie wsadzić. Myślicie dlaczego PTK Centertel zrobił opłatę za aktywację pakietów 600 SMSów? Żeby nie można było mieć równocześnie aktywnych pakietów SMSów oraz Masz Gadane! Wiadomo, że jest to możliwe, ale wówczas kiedy kupisz sobie kartę za 5 zł i o to chodzi...

  • 0

    22. ~skers  2006-06-17 22:44:53  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    a ja troche z innej beczki zapytam tych ktorzy znaja odpowiedz ile kosztuje wyprodukowanie takiej karty sim wraz z nadaniem jej numeru. Bo dziwi mnie fakt dlaczego wczesniej operatorzy nie postarali sie o przenosnosc. Zamiast tego produkowali setki tysiecy nowych kart sim i kupowali nowe prefiksy jestem ciekaw ile przynalezy numerow wyprodukowanych dla statystycznego kowalskiego. Przez glupote operatorow co niektorzy maja kilka nieuzytecznych kart sim bo z kazda promocja przenosili sie do innego operatora ciekawe co maja z tymi kartami teraz zrobic ja mam pomysl wyslijmy je do nowego operatora wirtualnego P4 sporo zaoszczedzi heh :)

  • 0

    23. ~wlo  2006-06-18 13:52:15  host: aod117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    olek_skype - wysłać 500 esemesów to nie problem - ja i w tydzień tyle wysyłąm ;-) Ale nie z telefonu - do tego zdrowia bym nie miał ;-) Łącznie przez telefon ale z komputera oraz z bramki - a i owszem... Nie liczę, ale myślę, ze 1000 miesięcznie u mnie to norma. Jest to moja podstawowa forma komunikacji. Także służbowej. Co ciekawe, uznana przez współpracujących ze mną ludzi. Ciekawe, bo w firmach raczej nie ma czasu na pisanie esemesów, natomiast przyjmowanie komunikatów, informacji itp. już jak najbardziej.

  • 0

    24.  2006-06-19 01:50:33

    Mam popa i jestem bardzo zadowolona. Wysyłam esemesy po 1 gr i to mi odpowiada. Czy ktoś wie może dlaczego pod *111 nie mówi mi głos jaką mam ważność konta?? Mam doładowane 50 zł za punkty profit, a dawniej głos mówił a teraz nie mówi :/

  • 0