Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Mini Stan Darmowy" dla wybranych

"Mini Stan Darmowy" dla wybranych

WitekT 9 Marca 2010 09:23

0 0
8. i 9. marca niektórzy użytkownicy Play Fresh otrzymali bądź otrzymają SMS-a z informacją, że mogą aktywować Mini Stan Darmowy - w zamian za doładowanie za 10 zł, będą mieli aktywną usługę przez 10 dni.

specjalna wersja promocji dla tych co bardzoooooo niechętnie doładowują swoje karty albo baaaaardzo dawno to zrobili. Zatem dostępna jest tylko dla pewnej wyselekcjonowanej przez nas grupy klientów - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Szerzej o usłudze Stan Darmowy pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • -1

    48. ~Ktosik  2010-03-09 11:21:04  host: w3cache.dialog.net.pl

    @47 Pomyliłem się ale chyba każdy ogarnięty człowiek domyśli się, że chodziło o "mojego teraźniejszego czy też poprzedniego pracodawcy"

  • 0

    49. ~użytkownik  2010-03-09 11:28:04  host: five.zetobi.com.pl

    Do Muzzy: Ja miałem podobne historie z tym, że w inne konfiguracji sieci. Mianowicie przeszedłem z Ery do PLAY-a. Miałem nadzieję, że przestanę otrzymywać wszelkiego typu reklamy od Ery (nie był to oczywiście powód zmiany operatora zmieniłem ze względu na roczny termin ważności konta).Niestety myliłem się. Zmiana siec nie pomogła. Mimo, iż byłem w PLAY dalej przychodziły sms od Ery. Zadzwoniłem do Ery i powiedziałem, ze taki fakt a miejsce. Powiedzieli, ze wyłączą. Niestety nie pomogła dalej przychodziło. Dopiero po drugiej interwencji w połowie stycznia bieżącego roku chyba wyłączyli, bo do tej pory nic z Ery nie przyszło. Do. d@rcio: Nie powiedziałbym, że w PLAY jest zła jakość rozmów. PLAY-a jako operatora mam tu na myśli nie w sensie ich infrastruktury. Ja osobiście korzystam na sztywno z BTS-ów Plusa i jeszcze ani razu od listopada, kiedy to przeniosłem numer nie urwało, przerwało itp. mi rozmowy. Zawsze wszystko ok. Oczywiście, jeśli skończy się dla PLAY umowa z Plusem a sami nie rozbudują swojej sieci to od nich odejdę. Wcześniej byłem w erze i powiem z doświadczenia i porównania obecnie z zasięgiem Plusa Era jest znacznie do tyłu. Teraz ciągle mam zasięg na FULL, wcześniej tak nie było jak byłem w Erze. A jakość rozmów czy to nadajniki Ery czy Plusa taka sama nie zauważyłem różnicy. Pozdrawiam.

  • 0

    50.  2010-03-09 11:39:12

    Czyli Play chce teraz zachęcić wszystkich swoich klientów, którzy dotychczas na korzystanie z ich sieci wydali 5 zł ;-) Ciekawy jestem jak to na nich podziała. Gdyby dali możliwość korzystania za 10 zł prze 10 dni to byłoby coś, a tak... nic ciekawego.

  • 0

    51. ~  2010-03-09 11:43:42  host: t15-04.opera-mini.net

    @sven. Raczej wzmoże niż ograniczy. Bo obecnie gro prepaidów jest nie zarejestrowana a tylko zarejestrowane można przenosić. A przecież konsekwencji żadnych nie będzie bo to nie umowa. Wtedy to już każdy prepaid będzie mógł być co parę dni przenoszony by zdobyć premię.

  • 0

    52.  2010-03-09 11:59:22

    @Ktosik chyba lepiej wyjdziesz na promocji Nowy Orange Go "Minuty za Minuty". Tam może wyjść ok. 4,4 gr za minutę i kart nie trzeba zmieniać :) Nie ma co się przejmować. Można mieć 100 kart sim i można je wszystkie przenieść jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Kwestia czasu, chęci i potrzeby.

  • 0

    53. ~vinci  2010-03-09 12:00:40  host: doq156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie sądzę, aby wiele osób skorzystało. Ci co po doładowaniu za 5 zeta schowali startery się nawet nie dowiedzą, inni zaś raczej nie dostaną szansy wykorzystania promocji

  • 0

    54.  2010-03-09 12:27:12

    Ktosik to pijawka? NONSENS!! Każdy może przenieść numer do Play! Przejdź do Play Fresh w Jeden Dzień i odbierz nawet 60 zł! ;-)

  • 0

    55. ~berdys  2010-03-09 13:18:40  host: ip-94-42-40-76.multimo.pl

    39.W abo to Cie maja na widelcu, i jestes lojalnym klientem , bo masz umowe, wiec placisz czy chcesz czy nie ;) a ktos z prepaidem nic nie musi.. a dzieki temu moze mu sie zachce....

  • 0

    56. ~  2010-03-09 13:43:02  host: 87-205-46-37.adsl.inetia.pl

    Czuję się jak Jezus albo Neon z Matriksa. Chosen One

  • 0

    57. ~GG  2010-03-09 14:07:38  host: 109.243.219.40

    @ 46 A to SD mini nie jest na 10 dni?:D Wczytaj się w tekst 10zł - 10 dni. Przyszedł mi ten sms chociaż ładuje co miesiąc średnio 50zł i mam aktywny SD. Ludzie co narzekacie? Ładujecie za 10zł macie free rozmowy a 10zł nadal do wykorzystania. Apropo aktywacja taka sama jak w przypadku 30zł. Polakom nigdy się nie dogodzi...

  • 0

    58. ~  2010-03-09 14:24:05  host: t15-12.opera-mini.net

    @52: Musisz w każdym temacie spamować dennymi ofertami orangutana?

  • 0

    59. ~  2010-03-09 14:25:22  host: t15-12.opera-mini.net

    @57: Chyba nic nie zrozumiałeś...

  • 0

    60.  2010-03-09 14:45:02

    @58 a gdzie ja wcześniej o tym pisałem ?

  • 0

    61.  2010-03-09 15:02:16

    Szkoda, że tylko dla wybranych. PF mógłby wprowadzić tę opcję na stałe jak w Heyah, w której za doładowania kwotami niższymi, niż 30zł przysługą darmowe rozmowy z wybranym numerem.

  • 0

    62. ~freshowiec  2010-03-09 17:41:10  host: ddj238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    57. GG Skąd masz informację jak się włącza Mini SD?

  • 0

    63.  2010-03-09 20:22:15

    I tak nie mam z kim w play rozmawiać.

  • 0

    64. ~niekumaty  2010-03-10 07:12:36  host: ip-213-17-201-42.netia.com.pl

    Dzięki za info! Fresza nie doładowywałem od maja bodaj; aż sprawdzę, może dostałem esa?

  • 0

    65. ~farri  2010-03-10 14:25:47  host: doy81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobre rozwiązanie, mam jakiś intensywny tydzień gdzie muszę sporo podzwonić to nie wykupuje pakietu na cały miesiąc tylko 10 dni, szkoda tylko że w to nie wchodzą smsy jak w orange, gdzie można aktywować sobie pakiet na 1 dzień gadać i smsować za 4zł

  • 0

    66. ~kiwi7  2010-03-11 13:25:04  host: dqd225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzam sie w pelni z @pablo_79 , mogliby wprowadzic taka oferte na stale i nie selekcjonowac “wybrancow”, jak ktos nie chce korzystac to jedna promocja nic tu nie wniesie, co juz zreszta zauwazyl @~~vinci. Trzeba przyznac że na tle promocji innych operatorow ...ta nie robi az tak duzego wrazenie, pewnie niektorym sie przyda, a co z reszta prepaidowców?dla reszty darmowe minuty w sieci za 30 zl (?), za ta cene w orange mozna aktywowac taki pakiet az 5 krotnie :/, jak ktos mniej dzwoni a smsuje to za 4 zl moze aktywowac pakiet 400 smsow, ale moze nie ma co narzekac, moze wprowadza jakas oferte niebawem, dobrze by bylo,zeby spadli troche z tych kosztow doladowac, bo w innych sieciach tego typu uslugi sa nieco tansze:/

  • 0

    67.  2010-03-11 13:32:29

    kiwi7 (66) - Rożnica pomiędzy ofertą Orange, a Play jest istotna, ponieważ w przypadku tej pierwszej PŁACISZ za usługę, ta druga wymaga WPŁATY na konto, aby móc z usługi skorzystać. Efektem jest zaoszczędzone 30zł w Play, które można zagospodarować na wszystkie usługi przez cały rok. Dla użytkowników korzystających sporadycznie z telefonu Fresh oferuje do 300 minut po 5 gr w Play i na stacjonarne...

Dodaj swoją opinię