Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mimo spadku zysków, poprawia się sytuacja finansowa Samsunga

Mimo spadku zysków, poprawia się sytuacja finansowa Samsunga

orson_dzi 8 Kwietnia 2015 11:14

3 2

Pomimo spadku zysków o 31% i przychodów o 12% w stosunku do ubiegłego roku, Samsung może być zadowolony z wyników finansowych.

Wstępne wyniki finansowe Samsunga za I kwartał 2015 roku pokazują, że zyski firmy wyniosły 5,4 mld dolarów, o 31% mniej niż w I kwartale 2014 roku, a przychody wyniosły 43,1 mld, o 12% mniej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.
W porównaniu ze spadkiem wyników o nawet 60%, jakie Samsung zanotował pod koniec 2014 roku, bieżące liczby mogą napawać optymizmem. Szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że obejmują one tylko mały fragment zysków ze sprzedaży flagowych smartfonów firmy, czyli Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge.

Źródło tekstu: Samsung; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet