Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milionowy użytkownik mobilnego GG

Milionowy użytkownik mobilnego GG

LuiN 8 Kwietnia 2009 16:20

0 0

23-letnia Adrianna Lebuda z Jaworzna otrzymała dożywotnią licencję na użytkowanie mobilnej wersji komunikatora Gadu-Gadu i telefon komórkowy KP500 Cookie. To nagrody dla milionowego użytkownika mobilnej wersji najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego.

Adrianna uznana została za 1-milionową osobę, która aktywowała i opłaciła konto Mobilnego Gadu-Gadu. Niezwykłej użytkowniczce nagrody - w tym główną, telefon komórkowy LG KP500 Cookie - wręczyli dzisiaj przedstawiciele GG Network i LG Electronics Polska, sponsora nagrody.




Ada otrzymała także certyfikat uprawniający ją do bezpłatnego korzystania z Mobilnego Gadu-Gadu - licencja jest "na zawsze", a więc dopóty, dopóki będzie istniała wersja mobilnego GG, Adrianna będzie jako 1-milionowy użytkownik mogła korzystać z niej bezpłatnie.

Zapewniliśmy Adzie możliwość bezpłatnego korzystania z Mobilnego Gadu-Gadu do ...2037 roku, to najdalsza data, jaką możemy w tej chwili ustawić w systemie - mówi Kamil Brzeziński, szef aplikacji mobilnych GG Network.

Źródło tekstu: Gadu-Gadu     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2009-04-08 16:59:38

    shq - licencja jest dożywotnia, na tę chwilę wprowadzono rok 2037, bo na tyle pozwala system. Uznałem tę informację za ciekawą, więc jest w newsie.

  • 0

    9.  2009-04-08 17:01:15

    Mi się eraGG świetnie spisuje. To dla mnie najszybsze źródło informacji i dzięki temu praktycznie wcale nie wysyłam smsów. Myślałem, że takie bonusy to tylko w hamerykańskich filmach dla milionowych klientów np. restauracji ;) Pewnie laska się zdziwiła- pojawiła się w newsach dzięki gg ;)

  • 0

    10.  2009-04-08 17:16:46

    Ale płaciść tzreba! Więc lepiej nie używać! A kto używa to głupi, bo są darmowe alternatywy!

  • 0

    11. ~Iko  2009-04-08 17:18:59  host: p03-07.opera-mini.net

    Czy da sie otrzymywac powiadomienia na nr gg o nowych newsach na Telepolis? wie ktos? to by bylo dobre bo rss mnie nie bawi

  • 0

    12. ~~Iko  2009-04-08 17:22:08  host: p03-07.opera-mini.net

    Uzywam p990i i mam non stop odpalone gg,i to moim zdaniem lepsza forma komunikacji niz eski.Uzywam darmowego Slick'a i smiga bombastycznie ;-) Polecam

  • 0

    13.  2009-04-08 17:34:08

    ggówno

  • 0

    14.  2009-04-08 17:39:04

    Oczywiście za transmisje danych trzeba płacić, tylko abonament GG jest dożywotnio za free. Do 2037 nikt nawet o gg nie będzie pamiętał.

  • 0

    15. ~Ha  2009-04-08 17:47:31  host: p01-11.opera-mini.net

    Sieja propagande by sie za free rozreklamowac

  • 0

    16. ~  2009-04-08 17:58:22  host: admb211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dostala za darmo mozliwosc korzystania z czegos co normalnie powinno byc za darmo SUPERRR wszystkie innego komunikatory sa bezplatne, a w gg bezplatnie ma milionowy uzytkownik ze szczescia pofatygowala sie odebrac ten ultra super bonus osobiscie?! dla takiego shitu nawet nie chcialoby mi sie otwierac drzwi kurierowi.

  • 0

    17.  2009-04-08 18:01:10

    16. - powinno być darmo bo co? Bo z Twoich podatków dostają na prowadzenie serwisu? Które są za darmo?

  • 0

    18. ~  2009-04-08 18:21:14  host: admb211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17# - dlatego ze maja najbardziej gowniany i najbardziej zapchany komunikator na rynku. Zal ze w Polsce takie gowno sie tak przyjelo :/

  • 0

    19. ~  2009-04-08 18:22:54  host: admb211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zapchany reklamami - mialo byc, aha i zapomnialem wspomniec ze nawet nie potrafia sobie poradzic ze spamem, ale kase oczywiscie chca.

  • 0

    20.  2009-04-08 18:30:34

    który jest za darmo powiedz... a jeśli za darmo to z jakiego serwisu korzysta?

  • 0

    21.  2009-04-08 18:31:21

    Trzeba było z ICQ korzystać...

  • 0

    22. ~:-))) ciekawe  2009-04-08 19:32:59  host: inet20909ng-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    a propo spamu to się zobowiązali :-D GG Team obiegnie Pałac Kultury??? http://www.gadu-gadu.pl/5322268545222465990/albo-wyeliminujemy-s pim-albo-bedziemy-biegac :-)))

  • 0

    23. ~  2009-04-08 20:05:26  host: admb211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22 - sa niezli nawet z czym tak bezczelnym we wlasnej sieci sobie nie moga poradzic, szkoda nawet komentowac. Najbardziej irytujacy jest codzienna porcja spamu typy "Czesc tu Iwonka, odwiedzales juz serwis ...tnijurl.pl?" itp.

  • 0

    24.  2009-04-08 20:11:28

    23. - do kogo masz pretensje? Do Iwonki, która próbuje jak sie da żeby tylko cokolwiek zarobić? Jakby wprowadzili odpłatność za korzystanie, takie rzeczy by się skończyły, ale za to wszyscy krzyczeliby, zę złodziejstwo. Jak wyłapać jak ktoś co chwilę zakłada nowe konto i wysyła jednorazowo ile się da spamu i kończy po godzinie korzystać? W końcu - nie ma obowiązku korzystać z tak zaspamionego komunikatora! MOżan wybrać konkurencyjne. Nogami się głosuje a nie pieprzeniem na forach ;-) Jaki problem zrobić z innego komunikatora podobnie powszechną platformę jak obecnie GG? Wystaczy, ze ludzie zmienią preferencje. Zacznijcie od siebie.

  • 0

    25. ~  2009-04-08 21:40:19  host: f143-061.opera-mini.net

    a mobilne gg znowu sie zacielo. heh. dziadostwo te gg faktycznie

  • 0

    26. ~neo  2009-04-08 23:38:39  host: emp81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dożywotnią licencję ale dla kogo? dla niej czy dla gg?

  • 0

    27. ~shq  2009-04-09 10:10:58  host: 94.232.156.41

    @m @LuiN: tak tak wiem że zakres 32bitow konczy sie na 2037 roku aczkolwiek zestawienie konkretnej daty ze zwrotem 'dożywotnio' zabrzamilo troszkę komicznie :)

Dodaj swoją opinię