Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion złotych do wygrania w loterii sieci Play

Milion złotych do wygrania w loterii sieci Play

LuiN 2 Stycznia 2017 08:30

11 24

Sieć Play ruszyła z loterią dla osób rejestrujących numer w ofertach na kartę. Główna nagroda to milion złotych.

W ramach loterii przygotowano nagrody cotygodniowe - w każdy czwartek będzie to 250 przedpłaconych kart Visa z 1000 zł na koncie. Doładowania konto dodatkowo zwiększają szanse w loterii. W zależności od kwoty doładowania, dla każdego zarejestrowanego numeru otrzymać można dodatkowy 1 los (doładowanie 5-9 zł), 3 losy (10-29 zł), 10 losów (30-49 zł) lub 20 losów (50 zł i więcej).

Zdobyte w danym tygodniu losy biorą też udział w losowaniach w kolejnych tygodniach. Natomiast wszystkie losy zostaną uwzględnione podczas wielkiego finału zaplanowanego na 17 lutego. Wylosowane zostaną wtedy nagrody pierwszego stopnia - 5 x 100 tys. i nagroda główna - 1 mln zł.




Aby wziąć udział w loterii wystarczy zarejestrować numer (jeśli nie jest jeszcze zarejestrowany), a następnie zgłosić go na stronie kartamilionwarta.pl (wymagane jest wprowadzenie kodu, który przyjdzie do klienta SMS-em). Druga z opcji to bezpłatny SMS o treści GRAM wysłany na numer 465. Udział mogą brać wszystkie zarejestrowane karty niezależnie od daty rejestracji - z taryf głosowych Play na Kartę, internetowych Play Internet na Kartę, a także z Red Bull MOBILE.

W sieci Play można sprawdzić czy numer jest już zarejestrowany szybkim kodem *111*49*1#. Numer biorący udział w losowaniu musi być aktywny i mieć ważne połączenia wychodzące i przychodzące. Każdy zgłoszony do loterii numer telefonu to jeden los, doładowania konta powodują otrzymanie dodatkowych losów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: regulamin loterii

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | rejestracja numerów | loteria

w sumie: 89
  • 1

    74.  2017-01-06 16:18:27

    milion do wygrania żeby sobie BTSa postawić na podwórku ;-)

  • 0

    75. ~SM  2017-01-09 23:21:52  host: public-gprs385218.centertel.pl

    Jak pokazują w tv te dwa chajzery to nie dobrze człowiekowi się robi. Brawo za wybór. Trudno chyba o gorsze skojarzenia. (Czyt. Pusty sms i późniejszy komentarz tego pana) Jaka sieć, takie gwiazdy.

  • 0

    76.  2017-01-17 19:28:17

    Jak tam, ktoś z Was wygrał nagrodę tygodnia?

  • 0

    77. ~Inspiron  2017-01-18 14:16:49  host: radom.korbank.pl

    Dobre pytanie! Dołączam się...

  • 0

    78. ~Oli  2017-01-31 02:59:21  host: user-94-254-128-101.play-internet.pl

    Tak! Udało się

  • 0

    79. ~Mhm  2017-02-03 19:03:12  host: user-94-254-238-74.play-internet.pl

    Już z 1000 osób wygrało. Przesłali do kogoś te karte płatnicza?

  • 0

    80. ~miki  2017-03-04 21:07:49  host: 213-238-116-159.adsl.inetia.pl

    wczoraj dostałem kartę

  • 0

    81. ~jagodaa  2017-03-12 08:40:48  host: 82.177.70.2

    a ja czekam na kartę ;)

  • 0

    82. ~bonifacy  2017-03-21 21:55:18  host: 84.38.84.7

    Też niby wygrałem, ale karty nadal brak, ktoś dostał tą kartę?

  • 0

    83. ~karol  2017-03-23 18:17:25  host: 78.10.74.6

    Zadzwonilakobieta ze wygralem karte przedplacona. To bylo 10 lutego. Karty dotad nie ma. Pic na wode oszusci. Dzwonilem do play. Onie dali swoj wizerunek alenie maja nic wspolnego z loteria i nagrodami.

  • 0

    84.  2017-03-23 18:22:46

    @83 karol: może przydała by im się kolejna kara??? Ja na wygraną nie czekam, ale to jest oszukiwanie ludzi !

  • 0

    85. ~karol  2017-03-23 21:59:55  host: 78.10.74.6

    Maja czas do 7 kwietnia wedlug regulaminu. Po tym czasie zawiadamiam policje o wyludzeniu danych i nie bede tracil 10 zl na list do nich.

  • 0

    86. ~monika  2017-04-01 12:30:33  host: 178-36-48-101.adsl.inetia.pl

    Hej, wygrałam 1000. Czy wiadomo, kto wygrał milion? albo chociaż 100 tys. O tym jakoś cicho. W ogóle jak odbywało się losowanie miliona i przy czyim udziale, cz było transmitowane? Czy Was to nie dziwi, że nie ma tych wyników?

  • 0

    87. ~karolkiewicz  2017-04-03 21:54:57  host: 84.38.84.7

    Nie wiadomo, wygrałaś, a czy dostałaś tą kartę?

  • 0

    88. ~Chemik  2017-04-04 07:38:16  host: 31.179.221.17

    Ja wygrałem 9 lutego kartę przedpłaconą i do tej pory lipa. Nic nie otrzymałem.

  • 0

    89. ~Snajpi  2017-04-05 08:49:56  host: 095160118224.swietochlowice.vectranet.pl

    Też wygrałam tysiaka. Karta wczoraj przyszła kurierem :)

  • 0

    90. ~Snajpi  2017-04-05 08:51:40  host: 095160118224.swietochlowice.vectranet.pl

    Wyniki są na ich stronie. W okienkach z datami losowań. Pod spodem małym drukiem pisze lista zwycięzców chyba. Klikasz i ściągasz to w pdf

  • 0

    91. ~Chemik  2017-04-05 09:47:41  host: 31.179.221.17

    A w którym dniu wygrałaś ? Bo ja na liście jestem z 9 lutego ale nic nie doszło.

  • 0

    92. ~Mandarynka  2017-04-05 14:11:17  host: ip-31-0-120-200.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    A mi właśnie dziś przyszła karta:) więc to nie pic na wodę.

  • 0

    93. ~ada  2017-05-11 11:20:20  host: host-79.173.33.202.tesatnet.pl

    Moim zdaniem losowanie powinno odbyćsię tak, jak w LOTERII PARAGONOWEJ-na wizji, przy notariuszu (czy coś w tym rodzaju), itd... Stawka przecież była wysoka, nie to, co wygranie ,np.ekspressu do kawy. A dlaczego zwycięzcy to sami faceci: ,, Dariusze i Arkadiusze,,? DZIWNY ten zbieg okoliczności. No, ale może se mylę...

Dodaj swoją opinię