Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion użytkowników NaviExperta

Milion użytkowników NaviExperta

WitekT 18 Maja 2011 13:01

0 0
W kwietniu NaviExpert pozyskał milionowego, zarejestrowanego użytkownika swojej nawigacji. W tym czasie kupili oni 1,8 mln licencji.

Jeszcze w październiku zeszłego roku NaviExpert informował o milionowej licencji, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

W kwietniu 2010 roku liczba zarejestrowanych użytkowników NaviExpert wynosiła 440 tys., a rok później było ich już ponad milion. Stanowi to wzrost rok do roku o 127%. Tylko w lutym 2011 roku do grona użytkowników NaviExperta dołączyło 56 tys. osób. Z kolei do połowy marca dołączyło kolejnych 28 tys. nowych klientów.


Źródło tekstu: NaviExpert, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 1

    1. ~  2011-05-18 13:42:50  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    A może by tak Naviexpert zdefiniował pojęcia użytkownika i licencji. Inaczej jest to bełkot marketingowy którego nie wypada raczej prezentować na tym portalu.

  • 0

    2. ~Kruszek87  2011-05-18 13:42:54  host: 85.219.163.66

    Co z tego... W PLAY dawali z darmową licencją. Ściągnełem, zainstalowałem uruchmiłem i mi się nie spodobała więc usunęłem... Więc jeśli liczą mnie jako użytkownika to im gratuluję... :) Jak dla mnie inne firmy mają lepsze nawigacje ale to moje prywatne zdanie.

  • 1

    3.  2011-05-18 13:58:35

    1: licencja to możliwość korzystania z nawigacji przez określony czas. Jak ten czas się skończy, to możesz zakupić kolejną licencję. Czyli z liczb powyżej wynika, że ŚREDNIO każdy użytkownik kupił (dostał) oraz RAZ przedłużył licencję.

  • 1

    4. ~mila  2011-05-18 14:08:46  host: 212.160.172.70

    wolę z orange na 7 dni za 10 zł i wliczona transmisja internetowa - czyli od Orange taniej niż od producenta... dziwne...

  • 1

    5. ~Kruszek87  2011-05-18 14:12:37  host: 85.219.163.66

    @WitekT ale jak jest liczona licencja na nawigacje pieszą i samochodową ?? Bo to są dwie (2) oddzielne licencje :) Więc można to interpretować, że każdy wykupił licencję pieszą i 8 na 10 wykupiło samochodową :)

  • 1

    6.  2011-05-18 14:27:18

    Kruszek87: zaraz zapytam. ;-)

  • 0

    7.  2011-05-18 15:09:51

    1. - licencję możesz kupić na kilka dni... A więc kilka razy w roku np. Nie trzeba nic defoniować, wystarczy zapoznać się z programem i ofertą ;-)

  • 1

    8.  2011-05-18 15:16:31

    Pieszą nawigację wprowadzili? Jaka jest funkcjonalność?

  • 1

    9.  2011-05-18 15:22:21

    WitekT - no nie wiem... Ja pierwszy raz kupiłem taką 2-dniową jak miałem 6 lat temu Nokię 6230i i od tamtego czasu z 10 razy kupowałem na dłuższe lub krótsze okresy... Poza tym kiedyś plan Polski był też za esemesa 9 zł netto na rok - też być może jako licencję to liczyli - tego nie wiem akurat. Najczęściej jednak ludzi zakłądają konto w NavExpert żeby przetestować darmową nawigację w okresie świątecznym (ostatnio dawali na noc muzeów) i na tym poprzestają, ew, zadowalając się mapą lokalizacyjną, która jest za darmo. A program fajny. Wersji 6 nie instalowałem jeszcze bo dawno nie potrzebowałem nawigacji. Ale pewnie sprawdzę jak to działa na E52 ;-) Ta piesza mnie zaciekawiła, ale na stronie nic nie widzę... Czy może chodzi o tę wersję Urban?

  • 1

    10.  2011-05-18 17:06:30

    Kruszek87: z informacji, które uzyskałem, wynika, że liczby odnośnie licencji mówią tylko o samochodowej.

  • 0

    11. ~Użytkownik  2011-05-18 18:05:50  host: v21-08.opera-mini.net

    Nawigację testowałem i jest bardzo dobra. Planuję zagranicę i w tym wypadku Naviexpert odpada z uwagi na duże koszty roamingu. Jeżeli koszty nie spadną to wygrywają niestety tradycyjne nawigacje, a szkoda...

  • 0

    12.  2011-05-18 19:06:11

    W Playu jest za 3,66 zł. na 24h lub 14 zł. za 1 miesiąc. Dla mnie bardzo dobra nawigacja i to właśnie dzięki sprawdzaniu natężenia ruchu. Sama planuje omijanie korków czyli najlepszą trasę. Po Warszawie jak jeździłem prowadziła mnie jakimiś bocznymi ulicami dzięki czemu omijałem główne zapchane arterie. Potrzebuje okazjonalnie jak jadę tam gdzie nie wiem jak dojechać lub chcę ominąć jakieś roboty drogowe. Zapłacić za licencję można smsem z menu w aplikacji.

  • 0

    13. ~  2011-05-18 22:22:41  host: v26-16.opera-mini.net

    Na stacjach lotos daja licencje 14dni za 20l zwyklego paliwa lub 10 paliwa dynamic. Rok to odpowiednio 400l/200l lub 200l/100l i 15zl doplaty.

  • 0

    14.  2011-05-18 22:59:34

    13. - a jak ja tankuję zawsze pałęny bak - ponad 40 l, to się liczy jako 2x14 czy nadal jako jedno tankowanie min. 20l? bo wydaje mi sie, że to drugie jednak? No - chyba, ze na dwa razy do dystrybutora się podchodzi...

  • 0

    15.  2011-05-18 23:15:48

    Ja dostałem 30-dniowy kod gratis i... łyknęli mnie tym. Niedawno przedłużyłem na trzeci rok. Nie jest to ideał, ale naprawdę dobra nawigacja.

Dodaj swoją opinię