Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion Samsungów Wave i ponad 300 tys. Galaxy S

Milion Samsungów Wave i ponad 300 tys. Galaxy S

LuiN 13 Lipca 2010 15:41

0 0

samsung s8500 wavePierwszy telefon Samsunga z systemem operacyjnym Bada sprzedał się już w ponad 1 mln egzemplarzy. Pierwszy milion zajął Samsungowi niespełna 4 tygodnie.

Samsung Wave ma 3,3-calowy ekran o rozdzielczości WVGA wykonany w technologii Super AMOLED. Urządzenie wyposażono w aparat fotograficzny 5 Mpix z możliwością nagrywania wideo o jakości HD (przy 30 klatkach na sekundę). Wave to pierwszy na świecie telefon wyposażony w technologię Bluetooth 3.0 oraz WiFi 802.11n.

9. lipca wyszło nowe oprogramowanie dla Samsunga Wave, które optymalizuje zarządzanie pamięcią RAM. Z racji młodości systemu, warto pilnować aktualizacji (choć już teraz Bada OS jest bardzo szybki i stabilny). Na nowy system dostępnych jest już około 400 aplikacji, które pobrać można bezpośrednio na telefon. Szerzej o Samsungu Wave pisaliśmy w tej wiadomości.






Na nowe oprogramowanie czeka Samsung Galaxy S. Android 2.2 Froyo trafi na niego w formie oficjalnej aktualizacji już w sierpniu. Koreańczycy zakochali się w nowej Galaktyce - kupili 200 tys. sztuk telefonów w ciągu pierwszych 10 dni od premiery i kolejnych 100 tys. w ciągu następnych 9 dni. Telefon w wersji dla rynku koreańskiego nosi nazwę M110S.

Wyniki sprzedaży smartfonów Samsunga są świetne, choć rekord wciąż należy do iPhone'a 4 - 1,7 mln sztuk w 3 dni.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S8500 Wave w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9000 Galaxy S w katalogu.

Źródło tekstu: samsunghub, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-07-13 16:10:50

    w tym jeden mój wave, z którego piszę;) mam prośbę do redakcji, czy moglibyście wyjaśnić z samsungiem sprawę zablokowanej aktualizacji w telefonach od operatorów? Czy jest to przejściowe, czy na stałe?

  • 0

    2.  2010-07-13 16:14:31

    Gdzie można sprawdzać na bierząco, kiedy jaki update wychodzi do Wave'a? Jakieś changelogi itd?

  • 0

    3. ~kormoran  2010-07-13 16:49:20  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    Np.tu:http://www.all-samsungphones.com/latest-official-firmware- update-for-samsung-wave-s8500.html/

  • 0

    4. ~Sebolmen  2010-07-13 17:11:59  host: user-109-243-23-35.play-internet.pl

    Witam wszystkich, ja mam Samsunga Wave z Play i nie mogę go zaktualizować.Dlaczego? i czy można to w jakiś inny sposób zrobić? Proszę o pomoc :( .

  • 0

    5.  2010-07-13 17:38:01

    @LuiN te nowe oprogramowanie, które wyszło 9 lipca to normalnie Kiesem wgrywa się?

  • 0

    6. ~Xzas7  2010-07-13 17:52:54  host: 90-156-37-76.as.kn.pl

    Ja również przyłączam się do pytania o aktualizację brandowanego softu. Samsung Kies pisze, że aktualizacja telefonu nie jest mozliwa. Czy można to zrobić za pomocą jakiegoś innego programu?

  • 0

    7.  2010-07-13 18:00:57

    4, 5, 6 - informację o nowym oprogramowaniu otrzymałem od pracownika Samsunga. Zapytałem o problem z pamięcią, który zauważyłem testując Wave'a: http://tiny.pl/h7trv Nowe oprogramowanie powinno załatwić sprawę. Niestety nie miałem wtedy już Wave'a by sprawdzić dostępność aktualizacji pod Kies. Być może jakieś opóźnienia w międzyczasie się pojawiły. W każdym razie update Samsung już ma gotowy.

  • 0

    9. ~qwerty  2010-07-13 18:14:54  host: public60492.xdsl.centertel.pl

    pytania odnośnie aktualizacji brandowanych telefonów kierujcie do swoich operatorów bo to oni są za to odpowiedzialni, Kies przeznaczony jest dla telefonów prosto od producenta bez brandowanego softu

  • 0

    10.  2010-07-13 19:26:40

    A u ktorego operatora mozna nabyc Galaxy S? Bo jak narazie nigdzie nie udalo mi sie upolowac...

  • 0

    11.  2010-07-13 19:34:02

    9 - to czyli zostaje tylko Euro RTV badz ElecroWorld, MediaMarkt, aby dostać model prosto od samsunsga z czystym softem?

  • 0

    12. ~replay86  2010-07-13 19:40:07  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @Colin Barbazync - w PLay ma byc nie dlugo przedsprzedaz

  • 0

    13. ~Adi  2010-07-22 11:29:55  host: 217-73-240-6.nordisk.evdo.pl

    Właśnie Wave zniknął z oferty Play

  • 0

    14. ~luk  2010-07-29 21:29:50  host: host-n1-96-252.telpol.net.pl

    Kiedy będzie dostępny znowu samsun wave w play>>?? Wie ktoś..?? Bo cięzko go dostać,oczywiście w play!

Dodaj swoją opinię