Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion planów doMowych TP

Milion planów doMowych TP

sirmark 26 Czerwca 2009 16:44

0 0

Ponad milion klientów skorzystało z wprowadzonych we wrześniu 2008 r. nowych planów domowych Telekomunikacji Polskiej - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Taryfy plan domowy tp zawierają 3 opcje abonamentowe, za 50 zł (plan domowy tp 60), 70 zł (plan domowy tp 300) i 90 zł (plan domowy tp 1200), które zawierają w sobie określona ilość minut do wykorzystania. Ofertowane są także dodatkowe usługi i pakiety obniżające koszty. Więcej o planach taryfowych pisaliśmy w tej wiadomości.




Najwięcej klientów, bo ok. 69% korzysta z oferty plan domowy tp 60. Około 15% użytkowników wybrało plan domowy tp 300, natomiast ponad 16% wybrało najwyższy plan domowy tp 1200.

Pierwszych 250 tys. użytkowników korzystało z tych planów stacjonarnych na początku grudnia zeszłego roku, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~dexter  2009-06-26 17:45:58  host: dpb101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10: sorry, jakie 83 gr na stacjonarki? W tp60 masz połączenia lokalne i międzystrefowe po 17 gr. http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telefon_domowy/abonament/677 498?_s=677501

  • 0

    14. ~dino  2009-06-26 17:46:20  host: nat.simset.net

    to nawet era daje to samo za 25zl lub za piątkę bez minut, poza tym toutrzymanie komórki jest od tego planu tp tańsze szok ile ludzie płacą za stacjonarki :/

  • 0

    15. ~  2009-06-26 17:49:31  host: apn-77-112-69-203.dynamic.gprs.plus.pl

    11: fakt - drożej już się nie da

  • 0

    16. ~ciapus  2009-06-26 17:51:58  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    może jest jeszcze jeden aspekt CHCĄ więcej płacić? lub nie wydzwaniają abonamentu a i tak maja co miesiąc wliczone w koszty 50 na tp?

  • 0

    17.  2009-06-26 17:57:53

    ciapus: dobrze się czujesz?

  • 0

    18.  2009-06-26 17:59:11

    ciapus: 2 mln nie, ale ifo dokladnie to trzeba rzucic okiem w raporty TP.. pozniej zobacze ;)

  • 0

    19. ~witty  2009-06-26 18:25:29  host: public9643.xdsl.centertel.pl

    @13 dexter Ty to zbyt kumaty nie jesteś. Za 50 zł abo dostajesz 60 min na lokalne, czyli 83 gr/min. @14 dino Nawet stacjonarny w Orange jest tańszy bo 37 zł/mies + 80 min czyli jakieś 46 gr/min. Ja się dziwie dlaczego ludzie, skoro muszą, nie biorą tańszej stacjonarki i netu w Orange, zamiast TP i Neostrady. Jakość i dostępność ta sama, tylko cena niższa.

  • 0

    20. ~  2009-06-26 18:34:48  host: t06-16.opera-mini.net

    Do 12: ja jakos nie mam stacjonarnego ani nie płace za łącze i mam internet w netii wiec opłata za utrzymanie łącza to sciema!

  • 0

    21. ~  2009-06-26 18:37:55  host: apn-77-112-69-203.dynamic.gprs.plus.pl

    20: możesz rozjaśnić ???

  • 0

    22. ~Piko  2009-06-26 19:52:32  host: apn-77-113-209-152.dynamic.gprs.plus.pl

    Co ten gościu ( Jabkowski - czy jak mu tam ) bredzi , przecież taki plan 60 minut "za darmo" za 50 zł to był trzy lata temu , Pamiętam bo miałem wówczas neostradę i musiałem to dziadostwo (czyli telefon stacjonarny ) trzymać . Więc jakim cudem znalazło mu się milion chętnych od września . Widzę że w wymyślaniu propagandy to oni są NUMBER ONE . Nie zaprzeczam że wówczas ten plan mógł się inaczej nazywać , ale ile to u nich zmienić nazwę a cena zresztą kosmiczna pozostaje ta sama . I przez tyle lat mogło się milion nazbierać

  • 0

    23.  2009-06-26 20:26:41

    Jest popularny, bo tańszego abonamentu w TP już nie ma! Szczęśliwi ci, co mają jeszcze plan oszczędnościowy. Jeszcze miesiąc temu męczyłem się z tą firmą, ale już mam spokój i internet u innego dostawcy:) Z resztą na pożegnanie wysłali mi opłatę za utrzymanie łącza za maj... Może liczyli na jelenia ale nie udało im się ze mną.

  • 0

    24.  2009-06-27 08:55:16

    ja mam jeszcze plan socjalny tylko pod Neo i co jakiś czas dostaję tel z TP z propozycją zamiany tego abo na "niezwykle korzystny". buhahahah, ostatni zadzwonil do mnie gość z Netii i tez próbował mi wcisnąc swoje badziewie (tel+internet). Słuchając jego pytań odniosłem wrażenie, że miał podręcznik telemarketera przed soba i trzepał z niego regułki. W momencie jak na każdej jego: "czy nie uważa Pan, że...", padał moja odpowiedź: "nie, gdyż...(tu i tu mam taniej, tu i tu mam więcje za tą sama cenę, tego i tamtego wogóle nie potrzebuję" gośc robił dłuższą przerwę i dalej nawijał, że może jednak. Chyba ktos inny byl przy nim i udzielał mu wskazówek co i jak ma odpowiadać. Ogólnie wyglądało to komicznie bo w końcu jak już nie wiedzial jak wybrnąc to zakończył rozmowę. że-na-da i tyle!

  • 0

    25.  2009-06-27 08:57:23

    i jeszcze a`propo netii i ich upartości w wciskaniu ichniego tele-badziewia: http://www.youtube.com/watch?v=beKBN6z98DA

  • 0

    26. ~Alcek  2009-06-27 10:02:42  host: net-93-159-132-57.connected.pl

    Widać, że tepsa wiecznie żywa i miesza w swoim kotle klientów, zamieniająć im plany na wielce atrakcyjne. Moi rodzice przeszli na Voipa w tlenia. Ja do nich mam za darmo.

  • 0

    27. ~Chrome_TP  2009-06-27 11:36:45  host: agt202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oczywiście że oferty muszą się zmieniać - stagnacja to śmierć w biznesie - toż to podstawowe prawo marketingu ;]

  • 0

    28. ~xavi  2009-06-27 12:00:54  host: lu-77-223-207-232.hypnet.pl

    *4 A gdzie jest u byle jakiego opa wlr i 120 min. za mniej niz 50 zł? Kto ma najtańszy abo z ok 60 min?

  • 0

    29. ~  2009-06-27 18:02:02  host: t01-09.opera-mini.net

    Po prostu emerytury w Polsce sa stanowczo za wysokie i starych ludzi przez to stac na taka rozrzutnosc jak telefon stacjonarny. W Play Fresh za 5zl miesiecznie mieliby 100 minut.

  • 0

    30. ~  2009-06-28 12:32:20  host: 87-205-201-5.adsl.inetia.pl

    @29 obyś nie dożył tej emerytury - bo wygląda na to że Twoja emerytura będzie niewiele większa niż owe dzisiejsze 5zł do PF...

  • 0

    31. ~  2009-06-30 00:33:11  host: t12-05.opera-mini.net

    @10 Ja tam płace więcej 42.70zł za 0min (42.70/0=nieskończoność!) i jestem zadowolony ze standardowego. Nie korzystam z żadnego xdsla. Mimo wszystko komórka nie zastąpi kabla i odwrotnie. Ale co tu dyskutować z dzieciakiem od prepaida 10zł/miesiąc.

  • 0

    32. ~Leone  2009-07-21 18:55:58  host: 213.25.189.50

    przez zero nie dzielimy ;) 90% tych ludzi zostalo przekonanych przez ludzi dzwoniacych z TP. odpowiednie przedstawienie oferty i juz biora. a przy okazji, nie ma zadnego planu oszczednosciowego.

Dodaj swoją opinię