Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion LG GD510 w 120 dni

Milion LG GD510 w 120 dni

WitekT 24 Marca 2010 14:06

0 0

lg gd510LG w zaledwie 120 dni od premiery modelu GD510, sprzedało na całym świecie ponad milion egzemplarzy telefonu.



GD510 to kompaktowy i intuicyjny telefon z ekranem dotykowym, który wedle życzenia naszych Klientów nie został obciążony zbędnymi funkcjami. Ten model posiada wiele zalet smartfonów, lecz dzięki intuicyjnemu menu nie jest aż tak skomplikowany dla użytkownika - używanie GD510 to czysta przyjemność. Cieszymy się, że jego funkcjonalność i zalety proekologiczne z dodatkowym panelem słonecznym zostały docenione również przez polskich użytkowników - Grzegorz Kania, dyrektor ds. sprzedaży GSM w polskim oddziale LG.




Dzięki dodatkowemu panelowi słonecznemu, telefon może być zasilany energią słoneczną. Dodatkowo, za pomocą zainstalowanych w telefonie aplikacji Eco-tree i Eco-calculator, użytkownicy mogą dowiedzieć się, o ile zmniejszyli emisję CO2 dzięki korzystaniu z panelu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~juzia  2010-03-24 14:33:16  host: 91.209.141.10

    I nie ma się co dziwić, w końcu jakiś innowacyjny model za sprawą LG trafił na rynek.

  • 0

    2. ~Aguszka  2010-03-24 15:07:00  host: chello089076121120.chello.pl

    Czy jest lepszy od LG KP501 jeśli chodzi o dotyk ?

  • -1

    3. ~  2010-03-24 15:45:36  host: w3cache-3.wignet.pl

    Oba mają oporowe wyświetlacze więc ich jakość nie należy do najlepszych, choć i tak lepsza od Nokii.

  • 0

    4.  2010-03-24 15:52:03

    ja telefon LG ? I co z tym apple ? Jak juz to nie pierwszy raz ?

  • -1

    5. ~Manhattan  2010-03-24 16:26:05  host: user-69.244.avamex.pl

    co ci ludzie widza w tych dotykowych!!?? przeciez to dziadostwo jakich mnalo na swiecie!!!!

  • 0

    6. ~  2010-03-24 16:31:07  host: v02-15.opera-mini.net

    bez hsdpa/umts 2100 3,6Mbis dyskwalifikacja jako nowego nabytku...

  • 0

    7. ~  2010-03-24 16:32:30  host: t19-12.opera-mini.net

    Zgadzam sie

  • 0

    8. ~  2010-03-24 16:33:23  host: t19-12.opera-mini.net

    Ze dotykowe nie sa ok

  • 0

    9.  2010-03-24 18:12:01

    do 3 : tyś chyba w życiu nie porównywał dotyku w kp501 z 5800 BEZ porownania LEPSZY w 5800!!

  • 0

    10.  2010-03-24 19:54:33

    adx992 no ja mam wrazenie, ze chyba ty nie porownywales, są na podobnym poziomie, cięzko powiedziec który lepszy bo oba są ogólnie rzecz biorąc słabe... Chociaż tak szczerze, to w Nokii wiekszą wadą jest szybkośc działania lub stabilnosc niż ten wyświetlacz. Co do samego LG, w ogóle mnie nie rusza, nie podoba mi się menu, te dziwne ikony, jest moim zdaniem za mały jak na dotyk, chociaż prezentuje sie zdecydowanie lepiej niz Cookie.

  • 0

    11. ~  2010-03-25 01:09:39  host: r05-05.opera-mini.net

    Tylko pogratulować. Wygrała cena z inowacyjnością i praktycznością. Pewnie sprzedaż w Europie będzie też trzeba pogratulować (120 dni>) Renaultowi i Nissanowi za Dacię Duster oraz za wprowadzenie dobrego kompromisu w końcu jak LG z GD510 czyli za stosunek ceny do możliwości i praktyczności. Produkt jest jak by nie patrzeć 40% tańszy od wszelkiej konkurencji bez wzgledu na motor. Pochwały za takie decyzje bo to wpływa oczywiście na korzyść klienta. Czekamy na kolejne produkty z tele. i innych branż.

  • 0

    12. ~raksa  2010-03-25 09:29:32  host: 91.209.141.10

    LG GD510 jest tani a do tego praktyczny, bo o takie ekologiczne rozwiązania do tej pory nie pokusiło się zbyt wielu producentów, a LG jak zwykle wiedzie prym jeśli chodzi o nowinki technologiczne.

  • 0

    13.  2010-03-27 11:30:59

    hm... LG jak zwykle produkuje tanie telefony, nie nowinki technologiczne. za dużo reklam oglądasz.

  • 0

    14. ~niki  2010-03-27 13:58:47  host: 83-238-44-10.ip.netia.com.pl

    ja rozważam właśnie czy sobie go nie kupić... bardzo interesujący wydaje się ten panel słoneczny

  • 0

    16. ~favori  2010-04-10 13:12:07  host: ata86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobry telefon powinien być funkcjonalny, niezbyt skomplikowany i do tego ekologiczny, wszystko to LG połączyło w modelu LG GD510

  • 0

    17. ~xDDDD  2010-04-13 18:22:15  host: iwf81.internetdsl.tpnet.pl

    Chciałabym kupić ten telefon w dobrej cenie. Czy ma ktos do sprzedania ?

  • 0

    18. ~lOOOOOl  2010-04-13 18:23:45  host: iwf81.internetdsl.tpnet.pl

    Chciałabym kupic ten telefon w dobrej cenie. Ma ktos na stania do sprzedania ?. moj mail to : michas___xd@buziaczek.pl lub gg 507708

  • 0

    19. ~asdf  2010-04-14 12:06:12  host: 193.111.144.177

    Wady: 1. Problemy z trwałością, 2. Niepraktyczny w słoneczne dni, 3. Wirtualna klawiatura nie zapewnia komfortu pisania. Zalety: 1. Bajer

  • 0

    20. ~dora  2010-04-27 18:47:50  host: aati71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślę że w słoneczne dni LG GD510 jest idealnym telefonem bo jak rozładuje się nam bateria to wystarczy potrzymac go kilka minut na słońcu i znów kom działa, podoba mi się takie rozwiązanie

Dodaj swoją opinię