Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion klientów "Business Everywhere" w Orange

Milion klientów "Business Everywhere" w Orange

WitekT 3 Stycznia 2006 12:53

0 0

Orange poinformowało, że we wszystkich swoich sieciach ma już ogółem milion abonentów usługi Business Everywhere, pozwalającej na nielimitowaną transmisję danych. Wynik osiągnięto pół roku przed planem.



W 2005 roku abonenci tej usługi wykonali 1,2 mln wideopołączeń oraz 22,3 mln razy skorzystali z usług cyfrowej telewizji i streamingu wideo.


W tym miesiącu brytyjski Orange ma zaoferować nowy cennik roamingu dla klientów korzystających z usługi Business Everywhere. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~r  2006-01-03 13:13:56  host: 213.158.197.32

    u nas pewnie będzie mało bo i usługa marna w porównaniu do konkurencji

  • 0

    2.  2006-01-03 14:01:35

    Coś ostatnio łorendż ma niewiarygodnie dobre statystyki - zaczynam ich podejrzewać o mocną "kreatywność" w tym temacie... Z resztą niedawno mieliśmy przykład z blokowaniem propozycji z telefonem żeby zmniejszyć koszty na koniec roku...

  • 0

    3. ~bigman  2006-01-03 14:52:43  host: gprs11.orange.pl

    Ciekawe jaka bedzie premia za wykonanie planu pol roku na przod ;P

  • 0

    4. ~magik  2006-01-03 15:31:46  host: gprs9.orange.pl

    to juz niedługo beda miec o jednego mniej :) od trzech miesięcy składają mi takie propozycje przedłużenia umowy na ta usługe ze ma juz ich serdecznie dosyc !!! konkurencja jest co najmniej o 40% tańsza juz nie wspominając o jakości usług ! do bani z orangutanami :)

  • 0

    5.  2006-01-03 16:08:32

    ah jak milo byc w erze...

  • 0

    6. ~fonzzie  2006-01-03 18:20:31  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    jak dla mnie (nie mam firmy) iPlus rzadzi, chociazby dlatego ze mozna go wykupic w abonamencie jako usluge dodatkowa, czego nie oferuje zadna inna siec

  • 0

    7. ~issa  2006-01-03 20:11:09  host: gprs5.plusgsm.pl

    Panowie , tu chodzi o statystyki światowego Orange , a nie polskiego:-)

  • 0

    8. ~mlody  2006-01-04 16:52:28  host: acgf7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie
    Brak mi słów.. jak czytam komentarze i az sie gotuje w srodku po pierwsze:
    Panie ^r niech Pan idzie do jakiegoś komputerowego i zapyta o ofertę internetu bezprzewodowego jezeli taka osoba miąła do czynienia z wszystkimi trzema ofertami naszych opów to usłyszy Pan ze Orange ma w tej chwili najlepszy internet i dzieki temu ze jako ostatmi wszedł w UMTS teraz pokrycie EDGE wynosi 75 % gdzie w erze tylko 25 % a w plusie 15 % iwec wybaczy Pan ale w tej kwestji to konkurencja jest daleko w tyle za Orange swiadczy o tym dodatkowy fakt ze usługa Business ewerywhere sieci Orange dostało jakąs tam nagrode.
    A teraz do pana ^Magika
    Prosze mi pokazac ze konkurencja jest o 40 % tańsza ??
    Wezmie Pan kalkurator i policzy wszelkie koszty. Powiem panu jaki wynik Pan otrzyma - wszyscy dają to samo !!! Tylko zabieraja w róznych miejscach trzeba na to umiec spojrzec trzeźwo a nie tylko mowić anonimowo ze ten to a tamten tamto.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i z nowym rokiem zycze wiecej trzeżwości umysłu.
    A na koniec dodam( i tak ktos powie ze pewnie pracuje w orange)ze zeczywiście pracuje w Orange telefonów uzywach 3 i kazdy jest w innej sieci. Moj komentarz jest jak najbardziej Obiektywny i ooparty na doswiadczeniach urzytkownika a nie pracownika PTK Centertel.

  • 0

    9. ~  2006-01-05 07:52:43  host: chello084010043160.chello.pl

    *mlody - konkurencja, a wszczególności najtańsza jest Era, ponieważ w usłudze Blueconnect oferuje wszystkie dostępne systemy przesyłu danych (GPRS, EDGE, UMTS, HDSPA, WLAN) od 39 zł netto, ostatnio byłe na spotkaniu z przedstawicielem handlowym, który chciał mnie namówić bym przeszedł do Orange i co i Pani samami przyznała, że nie może mi dać nic lepszeg niż mam. Więc *mlody udowodnij mi, że się myle.

  • 0

    10. ~magik  2006-01-05 15:01:36  host: gprs11.orange.pl

    Panie mlody: nie masz racji: posiadam gprs od dwóch lat w idei/orange - płace za ta usługe 49 zł netto; po dwoch latach płacenia za internet orange proponuje mi przejscie na nowe taryfy - czyli umts (bo tego oczekuje obecnie) za jedyne 99 zł netto !!! gdzie konkrencja oferjue ta usługe za 49 zł netto i daje nawet w promocjach modem za 1 zł !!! - iplus. jak widac szanuje sie w tej sieci klientów którzy próbuja z orange byc - natomiast orange tego raczej unika ! a wiec z szybkich wyliczen wynika iz oferta orange nie jest o 40% droższa lecz o 100 % droższa a nawet wiecej gdyz modem jest sporo droższy. przepraszam za wprowadzenie w bład ! mam natomiast nadzieje ze Ty równiez nie bedziesz oszukiwał ludzi na forum

  • 0

    11. ~mlody  2006-01-09 10:20:40  host: acfr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie
    Co z tego ze ktos da wam mercedesa gdy nie dostaniecie kluczyków. Co z tego ze era da UMTS i EDGE a defacto karta bedie jechała na GPRS. A dane ktore podałem dotyczace pokrycia kraju sa prawdziwe wystarczy przejsc sie po salonach i popytac. Pozdrawiam

  • 0

    12. ~mlody  2006-01-09 10:25:30  host: acfr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chciałem jeszcze dodac ze mam to szczescie :>byc informatykiem i jezdze z kartami np EDGE na instalacje do klientów sa mijscowosci oddalone np 10 km od miasta i łapią sie na zasięg EDGE i transfer siega ok 60 kbps natomiast era w samum miescie tylko w jednej dzielnicy ma edge,

  • 0

    13. ~magik  2006-01-11 18:29:29  host: gprs11.orange.pl

    do młody: co z tego edge masz chłopie - chodzi to jak traktor - testowałem !!! obecnie liczy sie tylko umts a w orange oferta jest o 100% droższa - panimajesz ? ludzie potrafia czytac ! juz soon pewnie iplus :)

Dodaj swoją opinię