Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion chętnych na Nokię 6

Milion chętnych na Nokię 6

orson_dzi 17 Stycznia 2017 11:32

9 3

nokia 6 top

Nokia 6 jeszcze nie trafiła do sprzedaży, ale w kolejce po nią zapisało się już ponad milion osób.

Do startu sprzedaży Noki 6 zostały jeszcze dwa dni, a chętnych zapisanych w kolejce po swój smartfon jest już ponad milion. I mówimy tutaj wyłącznie o mieszkańcach Chin, ponieważ tylko oni będą mogli stać się posiadaczami pierwszej Nokii wyprodukowanej przez HMD Global.




Jak na razie producent oficjalnie utrzymuje, że nie planuje wprowadzenia smartfonu na inne rynki, ale może to ulec zmianie. Nokia 6 ma oznaczenie TA-1000, natomiast jeszcze w listopadzie 2016 roku certyfikat Bluetooth otrzymał model TA-1003. Bardzo możliwe, że jest to wariant smartfonu przeznaczony do sprzedaży na innych rynkach niż chiński.

Nokia 6 kosztuje 250 dolarów. Smartfon oferuje 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1080p, procesor Qualcomm Snapdragon 430, 4 GB pamięci RAM, aparat o rozdzielczości 16 Mpix, Androida 7.0 oraz akumulator o pojemności 3000 mAh.

Zobacz: Nokia wraca z modelem Nokia 6

Źródło tekstu: JD.com; wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia | nokia 6

w sumie: 19
  • 0

    1. ~NiePijHerbatkiZAdministracjąTel  2017-01-17 11:35:38  host: cpd64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też już od razu kapuję jakąś Nokię, jak tylko od razu wejdzie na rynek:-D

  • 0

    2. ~NiePijHerbatkiZAdministracjąTel  2017-01-17 11:40:33  host: cpd64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kupuję

  • 1

    3. ~Odkrywca1  2017-01-17 11:43:50  host: user-94-254-179-203.play-internet.pl

    T-1000 boję się, że jak będę spał to nokia się zamieni w terminatora i mnie zdezintegruje.

  • 1

    4. ~dzielnicowy  2017-01-17 11:46:58  host: user-94-254-145-52.play-internet.pl

    Napis Nokia mnie przekonuje,ale te chińskie znaki już nie.

  • -2

    5. ~dzielnicowy  2017-01-17 11:47:27  host: user-94-254-145-52.play-internet.pl

    To jak kobieta z penisem

  • 0

    6. ~Alicja z krainy magii i czarów  2017-01-17 11:52:40  host: user-94-254-163-50.play-internet.pl

    Ja kupie Nokię ale n93i, ktoś mi sprzeda?

  • 0

    7.  2017-01-17 11:52:52

    Co z tego, że milion jak Chiny liczą 1,4 miliarda osób. To są ułamki procenta z całego rynku.

  • -1

    8.  2017-01-17 11:55:26

    Szkoda, że Nokia nie wprowadziła innego systemu niż android .
    Może jakiś Ubuntu OS lub inny wersja Linuxa , byle by nie od google..

  • 0

    9. ~NiePijHerbatkiZAdministracjąTe-  2017-01-17 11:56:12  host: cpd64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepolis
    Nokia to moja ulubiona marka telefonów, przydałby się jakiś Compakt:-D

  • 0

    10.  2017-01-17 11:56:13

    To tak jakby pochwalić się, że w Polsce sprzedało się 30 tysięcy smartfonów Nokii.

  • 0

    11.  2017-01-17 12:06:54

    @10 a słyszałeś, żeby w Polsce nawet 30 osób zadeklarowało kupno jakiegoś smartfona jeszcze przed jego premierą?
    Co innego sprzedaż całkowita, a co innego zainteresowanie preorderem.

  • 2

    12.  2017-01-17 12:16:17

    jak widać, zatęskniło się za poczciwą nokią

  • 0

    13. ~  2017-01-17 13:07:41  host: user-164-126-145-13.play-internet.pl

    Mieliby 100 milionów chętnych na nową wersje modelu nokia 301, a tak wyszła kicha.

  • 1

    14.  2017-01-17 13:17:38

    Wow, jest aż tylu dziennkarzy z portali technologicznych?

  • -2

    15. ~Hotelarz  2017-01-17 13:47:25  host: public-gprs362196.centertel.pl

    Jak nie ma agregacji 3 pasm to nie kupuję.

  • 0

    16. ~Partyzant  2017-01-17 14:07:40  host: apn-46-169-10-7.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja tez muszę mieć Nokie,jakąkolwiek...... ;)

  • 0

    17.  2017-01-17 14:56:57

    niech już nawet ma tego androida, przeżyję

  • 1

    18. ~Baobab  2017-01-18 09:54:57  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    Ja kupiłem skuter z napisem Romet dla sentymentu, bo myślałem,że będzie to wyrób przynajmniej w połowie polski. Okazało się, że jakiś facet kupił prawa do nazwy Romet, a sam skuter to chińszczyzna zrobiona z ryżu. Nawet akumulator miał napisane made in china. Psuł się regularnie raz na trzy dni, że udało mi się to sprzedać, to chyba był cud nad Wisłą, oczywiście z dużą stratą. To samo jest z nową Nokią, więc uważajcie co kupujecie, bo ja się już przejechałem, nie myślę tu o skuterze.

  • 0

    19. ~Darek  2017-02-13 20:08:59  host: 195.116.187.216

    @18 Tylko że Nokia jest współwłaścicielem HMD Global, więc to chyba nie będzie jak Romet :) Poza tym wszystkie niemal smartfony są produkowane w Chinach , ale większość projektowana w innych krajach.

Dodaj swoją opinię