Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion bonusów dla miliona fanów Orange

Milion bonusów dla miliona fanów Orange

LuiN 1 Października 2012 08:39

0 0

Milion bonusów dla miliona fanów Orange to promocja umożliwiająca abonentom Orange uzyskanie dodatkowych SMS-ów wymiennych na MMS-y w zamian za wysłanie poprawnego hasła pod określony w promocji numer.

Promocja z okazji milionowego fana Orange na Facebooku obowiązuje 1. października do godziny 23:59 i dotyczy użytkowników ofert na kartę, Mix dla klientów indywidualnych i abonamentów dla klientów indywidualnych.

Warunkiem otrzymania bonusu jest wysłanie w czasie trwania promocji hasła MILIONpod bezpłatny numer 80408. Bonus to 100 wiadomości SMS do sieci Orange, wymiennych na MMS-y i ważnych przez 24 godziny.

Abonent może otrzymać w ramach promocji bonus tylko jeden raz. Po wyczerpaniu limitu wynoszącego 1 mln, hasło nie będzie aktywować premii.




Stan i ważność pakietu można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE SMS pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr) lub dzwoniąc pod numer *500.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • -1

    12. ~Peter  2012-10-01 10:12:42  host: 81.219.84.18

    @10 Wiesz co to znaczy żerować? Tak jak mówiłem nie żyję telefonem i nie robi mi różnicy marne "5 gr". Nie będę sobie tym głowy zawracał. I zachowuj się jak dojrzały normalny człowiek. Obrażając kogoś w ten sposób pokazujesz jaki jesteś inteligentny. Przemyśl sobie pare spraw, ochłoń i wróc to porozmawiamy jak ludzie. Pozdrawiam

  • 2

    13.  2012-10-01 10:20:16

    11 nie pisałem że mam kartę orange, bo wg mnie nie ma o czym. Ofertę mają drogą, smsów prawie w ogóle nie wysyłam, a co dopiero miałbym się ograniczać tylko do kontaktów w sieci, dodatkowo według moich testó mają najgorzy zasięg i jakość usług ze wszystkich operatorów, nawet gorszą od tak krytykowanego Playa. To sprawia, że karta orange nie jest moją główną kartą a ta oferta nie spowoduje, że będą ją używał częściej. Podobały mi się ich promocje gdzie można było dostać MB, smsy lub minuty do wszystkich, bo wtedy wiedziałem, że się starają i rzeczywiście coś ich to kosztuje, natomiast smsy tylko w sieci zawsze mnie bawiły i żenowało mnie podniecenie prawdziwych klientów Oryndż spowodowane otrzymaniem kilku smsów, momo, że mieli pakiet smsów w sieci uruchomiony i z tych i tak nie mogli skorzystać, bo schodziły po pakiecie. Najbardziej podobała mi się ich promocja "głosuj na przyjaciela", bo wygrałem piłkę Adidasa na Euro 2012. Więc nie twierdzę, że wszystkie promocje mają kiepski, oceniam po prostu każdą wg tego co dają i tego czego potrzebuję.

  • 1

    14.  2012-10-01 10:22:07

    12 nie chciałem cię obrazić, po prostu pisałem posta w podobnym tonie do @8. Więc przepraszam, jeżeli wziąłeś to do siebie.

  • -1

    15. ~Peter  2012-10-01 10:26:12  host: 81.219.84.18

    13@ Jasne w porządku rozumiem. Mnie ta promocja też nie porusza. Zwróciłem Ci tylko uwagę ponieważ czuję się urażony Twoimi postami. Bo jestem w orange ale z teog ile ja dzwonię i smsuję nie ptorzebuję zmieniać sieci. Mam ważne konto przez 2 lata, ładuję konto w śladowych ilościach i nie mam potrzeby zmieniać sieci. Na zasięg się nie skarżę bo nie jest zły. Oczywiście w niektórych miejscach nie ma zasięgu ale znajomi z innych sieci w tych samych meijscach mieli to samo. Pozdrawiam

  • 1

    16. ~  2012-10-01 10:29:29  host: V32-04.opera-mini.net

    @13 Potwierdzam, zasięg orange to kpina z Klientów. Nawet w dużych miastach zrywa połączenia i to dość często, dla porównania w plusie nawet przy jednej kresce idzie porozmawiać. Często podróżuje po kraju więc mówię to z własnego doświadczenia i to tak się dzieje na różnych telefonach. Stanowcze nie polecam nikomu Orange bo to najgorsza dyskontowa sieć.

  • 1

    17.  2012-10-01 10:33:14

    Przecież nie pisałem o wszystkich klientach O., bo też nim jestem, tylko o tych najbardziej zaślepionych, którzy zawsze przy takiej okazji udowadniają, że jest to najlepsza oferta, a kto ma inne zdanie, nie ma prawa głosu.

  • 1

    18. ~  2012-10-01 11:39:35  host: 77-254-82-236.adsl.inetia.pl

    szkoda, że bonus nie jest ważny 5 minut...

  • -3

    20. ~  2012-10-01 11:48:28  host: 77-254-234-57.adsl.inetia.pl

    @ Peter, mądrego miło czytać. Podobają mi się twoje stonowane wypowiedzi. Widać, że niektórzy z cennika ofert operatora (wiadomo jakiej sieci) uczynili sens życia i jak coś, u innego drgnie już przeliczają czy się opłaca :D W życiu są ważniejsze sprawy niż szukanie operatora żeby zaoszczędzić 3-5gr/min. Słusznie Peter zauważą, że lepiej czas poświęcić pracy, dzięki której nie każdy musi szukać tańszych o parę groszy ofert.

  • 0

    23. ~  2012-10-01 12:22:31  host: 77-254-234-57.adsl.inetia.pl

    @21, nawet nie będę Ci tłumaczył, bo nie zrozumiesz. Masz zdecydowanie za wąskie horyzonty myślowe i zbyt ubogą percepcję postrzegania świata żeby to ogarnąć. Żyj dalej w swoim świecie i bądź szczęśliwy. Pozdrawiam. Na przyszłość, to nie pisz co myślą wszyscy, bo nimi nie jesteś więc wypowiadaj się tylko w swoim imieniu.Wysmarowałeś połowę komentarzy o tym, co ktoś myśli. Akurat w Orange nie mam głównego numeru ale też nie przepłacam specjalnie a na pewno nie tyle żeby warto było nad tym płakać, czy denerwować się.

  • 0

    24.  2012-10-01 12:24:10

    "Serwis tymczasowo niedostępny. Proszę spróbować później" - Smart Plan Multi 89,9.

  • 0

    27. ~  2012-10-01 13:33:53  host: 178-36-39-159.adsl.inetia.pl

    orange dał sto milionów smsów a wam jak zwykle mało;)

  • 0

    28. ~Peter  2012-10-01 13:50:42  host: 81.219.84.18

    @20 Dzięki, że rozumiesz to co napisałem. Żyjemy po to aby się cieszyć, a nie przejmować groszami. @21 "mondry"?

  • 0

    29.  2012-10-01 14:06:51

    kod nieprawidłowy

  • 0

    30.  2012-10-01 14:42:00

    28 A może specjalnie napisałem słowo "mondry"?

  • 0

    31. ~Peter  2012-10-01 14:45:12  host: 81.219.84.18

    Ciezko stwierdzic.

  • 0

    32.  2012-10-01 14:56:16

    To po co komentować? Czy nawet jeżeli to byłby "niespecjalny" błąd to zmniejszyłby sens mojej wypowiedzi. I tak, specjalnie napisałem słowo mondry, żeby zaakcentować poziom niektórych inteligentów z tej dyskusji, wstydzących się nawet podpisać.

  • 0

    33. ~Peter  2012-10-01 15:03:40  host: 81.219.84.18

    Nieważne. Szkoda komentować. Pozdrawiam

  • 0

    34.  2012-10-01 16:05:54

    Pozdro

  • 0

    35. ~Dawid lisztwan  2012-10-03 10:30:08  host: hov169.internetdsl.tpnet.pl

    Jestem w sieci orange niemam aktywaci w pracy Swientochłowice koło opieki pozdrowienia dla wszystkich czymajcie sie ciepło pa pa

  • 0

    36. ~MARINA  2012-11-14 21:38:10  host: 178.212.155.5

    sa jakies nowe promocje w orange? chodzi mi bardziej o smsy do wszystkich sieci?

Dodaj swoją opinię