Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Milion 30-minutowych pakietów w plusowym "Korzyściobraniu"

Milion 30-minutowych pakietów w plusowym "Korzyściobraniu"

WitekT 29 Maja 2009 16:20

0 0

Czerwiec w punktach sprzedaży Plusa upłynie pod hasłem Korzyściobrania. Przez cały miesiąc punkty sprzedaży będą specjalnie wystrojone w baloniki, chorągiewki, proporczyki. Klienci otrzymają zaproszenia do punktów w SMS-ach oraz listach dołączonych do rachunków.

W punktach sprzedaży będą czekać na klientów porady dotyczące usług sieci Plus, obniżki cen akcesoriów, możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w specjalnym konkursie.

Korzyściobranie podzielone będzie na tygodnie tematyczne, w ramach których Plus w szczególny sposób będzie promować poszczególne grupy usług dodatkowych:
1-7. czerwca - tydzień muzykalny - muzodajnia, czasoumilacz, Music Pack,
8-14. czerwca - tydzień internetowy - iPlus, pakiety internetowe, iPlus - razem lepiej,
15- 21. czerwca - tydzień karciany - usługi prepaid, migracje do ofert kontraktowych,
22-30. czerwca - tydzień rozrywkowo-sportowy - możliwości portalu plus.pl.

W tygodniu karcianym - prepaidowym, każdego dnia odbywać się będzie wysyłka SMS-ów do klientów, promująca różne usługi. Dodatkowo, dla klientów prepaid i MixPlus doładowujących się w Salonach firmowych będzie dodawany bonus o wartości 30% kwoty zasilenia.

W tygodniu internetowym, w 23 wybranych salonach firmowych ustawione będą standy z komputerami przenośnymi, na których będzie prezentowana klientom różnica w jakości zwykłego połączenia w technologii GPRS, a połączenia z wykorzystaniem HSPA (lub UMTS - w zależności od dostępnego w danym salonie zasięgu).




Przez cały czas trwania akcji, każdy klient abonamentowy, który przyjdzie na Korzyściobranie do punktu Plusa, dostaje pakiet 30 minut na rozmowy w ramach sieci. Pakiet dostępny jest od pierwszego dnia kolejnego cyklu billingowego, można go wykorzystać przez 2 miesiące, po 15 minut w każdym. Minuty z pakietu rozliczane są po minutach z abonamentui i nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe. Do rozdania jest milion pakietów.

Wybrane akcesoria w salonach firmowych będą przecenione o 10% i 20%. Na akcesoria nie objęte przeceną klient może, po wcześniejszej prośbie o upust, uzyskać 10% zniżki.

W ramach Korzyściobrania przygotowany został SMS-owy konkurs dla klientów. Aby wziąć w nim udział, należy z telefonu Plusa wysłać SMS na numer 70077 z odpowiedzią na pytanie: Co kryje się dla Ciebie pod marką Plus? SMS-y można wysyłać między godziną 10 a 20. Do wygrania jest kilkaset podwójnych biletów na mecze siatkarskiej Ligi Światowej i ponad 600 nagród rzeczowych - telefony Nokia 5220 i Nokia 5130 XpressMusic, laptopy HP mini 2140 i zestawy kibica. 3 najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone wyjazdem do Turcji na siatkarskie finały Mistrzostw Europy mężczyzn. Koszt SMS-a to 0,61 zł brutto (z VAT).

Zobacz: regulamin promocyjnego pakietu 30 minut (plik .pdf; 36 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2009-05-29 16:20:14  host: c186-209.icpnet.pl

    Nie lepiej poprawic Simplusa?

  • 0

    2.  2009-05-29 16:20:37

    Rzeczywiście, mega korzyści. Już widzę te tłumy w salonach Plusa ;-)

  • 0

    3. ~wer  2009-05-29 16:25:39  host: dpn4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę to dziwna promocja, 30 minut tylko do sieci? nie wiem, czy to przekona ludzi do Plusa, zwłaszcza w trudnym dla nich okresie zmiany regulaminu

  • 0

    4. ~plus  2009-05-29 16:38:33  host: chello089077212175.chello.pl

    widzieliście już stronę http://www.byebyeplus.pl ?? niezbyt to etyczne...

  • 0

    5. ~  2009-05-29 17:06:25  host: p05-13.opera-mini.net

    A moze tak newsa o zmianie w ofercie 36i6 od 1 czerwca

  • 0

    6. ~lwiczek  2009-05-29 17:21:52  host: 77-254-7-44.adsl.inetia.pl

    Czy tylko mnie wku^irytują debilne wręcz nazwy wymyślane przez Plusa? Dodatkowo cały pomysł zalatuje lekko folwarcznym festynem, podczas gdy inni operatorzy promują bezobsługowe załatwianie wszystkiego przez internet xD

  • 0

    7. ~  2009-05-29 17:25:25  host: f96-024.opera-mini.net

    4 co za idiota to zrobil. Moze soltysik z reklama playa gaya?

  • 0

    8. ~Maciek  2009-05-29 17:26:27  host: staticline646.toya.net.pl

    Nie pomoże żadna trąbka , kiedy się potłukła bombka ;)

  • 0

    9.  2009-05-29 17:29:08

    Nie wiem dlaczego zależy im na sztucznym tłoku. Nie lepiej wysłać smska, aby otrzymać te 30min?!?!

  • 0

    10. ~Grecco  2009-05-29 18:56:53  host: ebi52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no po zmianie regulaminu plusa stać na to i tak abonenci za to zapłacą np. te 5zł które każe płacić plus za papierową fakturę...a minuty w sieci ich nic nie kosztują

  • 0

    11. ~Plus  2009-05-29 18:59:00  host: aaqy157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus już zmienia ale pozostała trójka a w szczególności Gey Play niech się nie cieszy po decyzji sądu też będą musieli zmienić regulamin i cennik i wtedy będą dopiero płakać, zobaczą ilu cwaniaków tylko szuka takich okazji !

  • 0

    12.  2009-05-29 19:11:37

    @4: Co jest niezbyt etyczne? Ciekawe, kto wykupił te adresy.

  • 0

    13. ~  2009-05-29 19:33:17  host: 0375.smevpn.tpnet.pl

    plus to syf :D

  • 0

    14. ~extreme  2009-05-29 19:51:48  host: ehl90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda kasy na te bałamutne pseudo "promocje". Cóż, klient za to zapłaci :(

  • 0

    15. ~  2009-05-29 22:40:20  host: f96-048.opera-mini.net

    a_lex Nie mowilbys tak gdybys wygral. Mi pasuja, jak na razie wygralem 2 telefony i mikrofalowke :-)

  • 0

    16. ~me  2009-05-30 20:30:46  host: 107-76.echostar.pl

    kiedy nowy życiowy simplus?

  • 0

    17. ~Dina  2009-06-06 13:24:04  host: f143-056.opera-mini.net

    Rafcyk-dlaczego zależy im na sztucznym tłoku? No wiesz,bo to tak ładnie wygląda-tak dużo ludzi w salonach... Laik pomyśli: dobrą ofertę muszą mieć,skoro tyle ludzi. :P Widocznie pozazdrościli Playowi,że od kilku tygodni ma kolejki w salonach. :D

Dodaj swoją opinię