Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Miliardowe urządzenie Apple'a

Miliardowe urządzenie Apple'a

LuiN 30 Stycznia 2015 17:58

5 5

apple iphone 6 plus Apple pochwalił się, że w IV kwartale 2014 roku sprzedał swoje miliardowe urządzenie. Był to Apple iPhone 6 Plus 64 GB w kolorze space-gray.



Barierę 1 mld urządzeń amerykański producent pokonał dokładnie 22 listopada. W IV kwartale Apple sprzedawał 9,5 iPhone'a na sekundę (ponad 34 tys. sztuk na godzinę). Telefony producenta dostępne były na koniec kwartału w 130 krajach całego świata.


Zobacz: Wyniki Apple'a po 4Q2014
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.


Źródło tekstu: Apple, GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple iphone 6 plus | iphone

w sumie: 23
  • 1

    4.  2015-01-31 07:38:01

    Tyle czasu im to zajęło?

  • 0

    5. ~lol  2015-01-31 09:40:33  host: apn-46-77-124-176.dynamic.gprs.plus.pl

    Pewno polowa w szufladach bo bateria niewyminna, no i co z ekologia? Niech placa za utylizacje, a nie tyle odpadow elektronicznych na rynek dali....

  • -3

    6. ~  2015-01-31 09:45:28  host: ip-78-30-102-244.free.aero2.net.pl

    Ale jaja http://tlp.is/58j

  • 0

    7.  2015-01-31 09:47:49

    @5 jest taka maść na ból pewnej części ciała :) kup będzie ci lżej. A co do ekologii, jako posiadacz V8 w gaźniku mam to bardzo głęboko w poważaniu jak i wszystkich ekologów razem wziętych :)

  • 1

    8.  2015-01-31 10:11:48

    Niewymienna bateria mojego czteroletniego iPhone 4 dalej działa lepiej niż Samsung Ace. Przy optymalizacji, wyłączeniu większości usług lokalizacyjnych, animacji i 3G ma tydzień czasu gotowości.
    Do dziś używam iPoda nano trzeciej generacji z 2008 roku. Bateria trzyma wystarczająco długo.

  • 0

    9.  2015-01-31 10:17:14

    I kto jest najlepszy w branży IT?

  • -4

    10. ~  2015-01-31 10:18:59  host: ip-78-30-102-244.free.aero2.net.pl

    ja pier.dole co za matka http://tlp.is/58k

  • 1

    11.  2015-01-31 10:25:47

    @3 iphony wytrzymałością niewiele ustępowały starej poczciwej Nokii - wystarczy spojrzeć na ceny urządzeń na rynku wtórnym. A jeśli chodzi o baterię to naprawdę nie wiem w czym problem - w większości przypadków wystarczy odpowiedni śrubokręt i brak trzęsawki w rękach by samemu wymienić, w sieci roi się od instrukcji jak zrobić to samemu. Zresztą 4 lata dla tych baterii to nie jest jakiś wyczyn - mówię z własnego doświadczenia. Też rzadko pisze się o tym że na sukces Apple składa się bardzo dobry serwis (porównując do innych producentów). Serwis zawsze stanowi poważny koszt dla firmy, wpływa to na cenę zakupu urządzenia - ale też i na zadowolenie klientów, więc na sprzedaż.

  • 0

    12.  2015-01-31 11:37:17

    "niewymienna bateria". Jakoś mój 3gs, ipod nano 1Gb oraz classic 120GB 6G działają do tej pory bez zarzutów. Co prawda classic zamiast 40H, trzyma już tylko 20....ale po tak intensywnej eksploatacji się nie ma co dziwić :D

  • -1

    13. ~znawcz_100  2015-01-31 13:36:39  host: 103-170.echostar.pl

    a co to jest Apple?? pierwsze słyszę....

  • 3

    14. ~Fobs  2015-01-31 14:03:04  host: 89-76-117-213.dynamic.chello.pl

    @3 Znając dane że jest obecnie 1,75 mld użytkowników smartfonów a ios ma 11,9% rynku można to obliczyć. Wychodzi że 208 mln urządzeń na ios jeszcze pracuje czyli prawie 80% z tego miliarda poszło na złom.

  • 1

    15. ~HD  2015-01-31 16:22:52  host: 89-70-184-179.dynamic.chello.pl

    Na bank wiedzą, że to miliardowe urządzenie to akurat ajfon i to 6 Plus 64 GB w kolorze space-gray. Pewnie jakbym wysłał do nich mejla z zapytaniem jakie urządzenie zostało sprzedane jako 3.453.345 to pewnie by mi wiedzieli, że to ajpod tacz w kolorze simply red...

  • 0

    16. ~Jakub  2015-01-31 18:25:34  host: 87-205-150-176.adsl.inetia.pl

    @14 ziom, udział z czym - nie wiadomo ile jest używanych tylko albo udziały w sprzedaży, albo podłączone do internetu z ostatnim czasie - a nie każdy sie łączy z netem (choć nie ukrywam takowej osoby jeszcze nie spotkałem)

  • 0

    17. ~Fobs  2015-01-31 19:20:01  host: 89-76-117-213.dynamic.chello.pl

    @16 Takie są podawane dane, nie wiem jak z ich dokładnością i bardzo mnie to nie interesuje. To wszystkie statystyki są obarczone pewnym błędem i to normalne. Pokazują tylko ogólny zarys, plus, minus kilka procent, ale wiadomo o co chodzi.

  • 0

    18. ~  2015-01-31 22:28:17  host: user-94-254-209-53.play-internet.pl

    W jaki sposób wyłączyć animacje w iPhone?

  • -1

    19. ~Prei  2015-02-01 02:56:37  host: n15-08-02.opera-mini.net

    Dziś nic się nie sprzedaje, pułki się uginają od towaru, jest mega nadpodaż a Apple sprzedaje takie strasznie drogie telefony i schodzą z prędkością światła, dziwne.

  • 0

    20. ~@19  2015-02-01 07:27:33  host: apn-46-169-54-90.dynamic.gprs.plus.pl

    Ogłupianie czyni cuda :)

  • 0

    21. ~NICK  2015-02-01 10:53:13  host: user-46-112-39-108.play-internet.pl

    @12 no tak jesli slaby zasieg nazywasz poprawnym działaniem to ok :) kupuj więcej tego szmelcu to może jakis zasięg złapie :D porównałem kilka 3gs i każdy jest ułomny jak i inne ajqupy

  • 0

    25.  2015-02-01 12:35:52

    @18: Jailbreak + odpowiednie narzędzie, np. NoSlowAnimations.

  • 0

    26. ~Darek  2015-02-02 09:19:15  host: apn-95-41-34-208.dynamic.gprs.plus.pl

    do @9 - Ty xD
    Apple jest mistrzem robienia wody sodowej w głowach użytkowników, przekonując ich jakimiś zestawieniami, że dobrze zrobili kupując ich urządzenie.

Dodaj swoją opinię