Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Miliard użytkowników Facebook Messengera

Miliard użytkowników Facebook Messengera

orson_dzi 20 Lipca 2016 17:46

3 8
Messenger jest trzecią aplikacją Facebooka, która przekroczyła miliard aktywnych użytkowników miesięcznie.

W lutym tego roku miliard użytkowników osiągnął WhatsApp, a teraz dołącza do niego Messenger. W ramach celebracji sukcesu, programiści Messengera wprowadzili specjalną animację prezentującą miliard użytkowników. Wystarczy wysłać specjalny emotikon balonu do dowolnego znajomego aby uruchomić animację.

Zobacz: WhatsApp ma już miliard użytkowników i szyfrowanie


Źródło tekstu: Facebook; wł     

Dodaj do:

Tagi: facebook messenger

w sumie: 16
  • 3

    1. ~eb  2016-07-20 17:50:07  host: public718026.centertel.pl

    najpierw zablokowali dostęp do wiadomości przez przeglądarkę mobilną, a teraz się bezczelnie chwalą miliardem ;)

  • 1

    2. ~ANTY MESSENGER  2016-07-20 17:53:34  host: 89-78-155-163.dynamic.chello.pl

    WhatsApp > Viber > ... > Messenger

  • 1

    3.  2016-07-20 17:54:01

    @1 Też mam ten problem. Aż specjalnie zainstalowałem dodatkową przeglądarkę, w której bez problemu otwiera mi się FB w widoku desktopowym bez kombinowania.

  • 3

    4.  2016-07-20 18:03:15

    przede wszystkim WhatsApp, Facebooka i Messengera już dawno się pozbyłem, wchodzę przez przeglądarkę - zdecydowanie lepiej i bezpieczniej... niektórzy znajomi nawet ode mnie to zmałpowali ;)

  • 0

    5.  2016-07-20 18:04:40

    @1 - mi przez operę mobile działało i działa, nic nie blokowało

  • 0

    6. ~  2016-07-20 18:18:42  host: public-gprs353684.centertel.pl

    Wystarczy na stronie mobilnej zaznaczyć opcję w przeglądarkach Wersja na komputer / Tryb stacjonarny i już messenger działa. Sam nie zamierzam instalowania tej aplikacji.

  • 0

    7.  2016-07-20 18:39:13

    Ja korzystam z FB lite. Najważniejsze dla mnie że są powiadomienia o nowych wiadomościach cała apka mało zajmuje i dodatkowo ma przyznane minimum zgod czyli aparat i galeria

  • 0

    8.  2016-07-20 18:44:04

    Nie wiem co ludzi trzyma przy Messengerze? Ta słaba jakość połączeń? Czy może ociężałość? Niby WhatsApp to ta sama swołocz, a dzialanie zupełnie inne, jedynie brakuje wideorozmów.

  • 0

    9. ~eb  2016-07-20 18:59:04  host: public718026.centertel.pl

    @3 ja zainstalowałem jakiś lite messenger jakiejś firmy zewnętrznej. minusem jest reklama, plusem - brak powiadomień, po włączeniu danych, o wiadomościach, które zostały odczytane wcześniej na pc

  • 0

    10. ~mac  2016-07-20 20:51:43  host: user-94-254-177-4.play-internet.pl

    Ktoś tego gniota w ogóle używa?! @kowal2200: No i cóż z tego, że lekkie skoro wciąż Ci w majtki zagląda do woli ...

  • 0

    11. ~Pablok123  2016-07-20 20:56:45  host: user-94-254-243-24.play-internet.pl

    Uwielbiam messengera i tylko on sie liczy dla mnie :)

  • 0

    12. ~Eskimos  2016-07-20 21:10:54  host: 77-254-236-122.adsl.inetia.pl

    Po co komu jakiś messenger jak za 25 lub 30 zł można mieć nielimitowane rozmowy i sms oraz pakiet GB. i odczytać wiadomość lub odebrać telefon szybciej niż przez jakieś programy bo nie wszyscy muszą być zalogowani do danej aplikacji lub portalu.

  • 0

    13.  2016-07-21 07:44:27

    A jak na tej liście wygląda MS Skype, albo Google Hangouts, który jest przecież na każdy telefonie z Androidem. W dodatku Hangouts w Androidze 6.0 integruje się z wysyłaniem sms-ów.

  • 0

    14.  2016-07-21 09:40:56

    Dla mnie pomimo marnej jakości Messenger > wszystko inne, ponieważ nie muszę się zastanawiać jaki mój znajomy ma login w Skypie czy innym komunikatorze, tylko jak go znam (a więc na 99% mam go w znajomych na FB) to po prostu do niego piszę.

  • 0

    15.  2016-07-21 11:17:53

    @12:Chociażby po to by pogadać na wideo albo szybko wysłać fotki. Już nie wspominając o pobycie zagranicą gdzie nawet na lejku idzie spokojnie pisać i wysyłać fotki.

  • 0

    16. ~Pablok123  2016-07-21 11:23:34  host: user-94-254-241-165.play-internet.pl

    kiedys technilogia gsm h h+wcmd to wszystko bedsie zbedne u ooeratorow bo wystarczy internet a nie nadajniki.

Dodaj swoją opinię