Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Miliard pobrań z Android Market

Miliard pobrań z Android Market

LuiN 15 Lipca 2010 15:30

0 0

Popularność telefonów z systemem Google Android stale rośnie. Najlepiej pokazują to statystyki sklepu z aplikacjami Android Market, z którego pobrano już ponad miliard aplikacji.

Wczoraj informowaliśmy, że najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu zostanie pokonany pułap 100 tys. pozycji w Android Market, a dziś mamy już kolejną gorącą informację - od początku istnienia sklepu użytkownicy telefonów z Androidem pobrali ponad miliard programów.




Licznik wciąż tyka i stale przyspiesza. Trudno się dziwić - dziennie do sklepu trafia kilkaset nowych pozycji (zdarza się, że grubo ponad tysiąc). Aktualne statystki, jak i wspomniany wyżej licznik, znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: androlib, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~r  2010-07-15 15:40:08  host: user-109-243-147-2.play-internet.pl

    ładny wynik. Ciekawe czy coś nowego trafia do ovi store. Mam przeczucie, że niewiele. O ile cokolwiek :)

  • 0

    2.  2010-07-15 15:51:33

    ja trzymam kciuki teraz za samsung app store :) bo na chwilę obecną to nie ma co wrzucić na łejwika, a myślę że da radę przemielić sporo ;)

  • 0

    3. ~  2010-07-15 15:53:42  host: dbp180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co mnie to obchodzi. W Polsce nie są dostępne płatne gry.

  • 0

    4.  2010-07-15 15:58:49

    2, Krisu6230i - na Galaxy S było mniej niż 10 pozycji w Samsung Apps. Na Wave'a już ponoć jest ponad 400 i co ważne - mniej tam śmiecia niż w Android Market. Sklep Samsunga ma tę zasadniczą przewagę w Polsce, że Polacy mogą w nim dostać legalnie również płatne programy. Android Market dalej wycina w Polsce jakieś 40-50 tys. aplikacji płatnych - w ogóle ich nawet nie wyświetla. Są sposoby by do tych programów dotrzeć i w Polsce, jednak kto wie czy Google ich potem zdalnie nie usunie z telefonów - co zrobić potrafi.

  • 0

    5. ~  2010-07-15 16:46:39  host: p10-03.opera-mini.net

    Wczoraj na wave bylo 528 pozycji jak zagladalem

  • 0

    6. ~  2010-07-15 17:34:53  host: t10-14.opera-mini.net

    Ale w Android Market ponad połowa aplikacji jest darmowa a w podobnych sklepach Samsunga, Apple, Nokii czy Windowsa jest tylko srednio 20% darmowych a za całą reszte trzeba płacic. rcicho

  • -1

    7. ~  2010-07-15 17:53:50  host: t10-14.opera-mini.net

    Uzywam Androida prawie rok i wszystko co potrzebuje znajduje za friko w Markecie. Mozna tez intalowac aplikacje spoza Marketu nie posiadajac nawet dostepu do roota. Mam Gadudroid, NaviExpert, Tapatalk Pro, MyBackupPro. Mam tez dostep do roota o moglbym miec dostep do płatnych aplikacji - tylko czy ja nie mam co robic z pieniedzmi? rcicho

  • 0

    8. ~Den  2010-07-15 20:46:44  host: anf160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7: Tapatalk Pro jest płatny więc jakim cudem?

  • 0

    9.  2010-07-15 22:10:30

    Jest w sieci do pobrania. Poszukaj na: forum.android.com.pl/

  • 0

    10.  2010-07-16 09:20:13

    @4 zgadzam się ale tak jak piszą przedmówcy, za dobre i działające appsy trzeba płacić a na andruta miałem wszystko co chciałem za free i to często dobrej jakości, dopracowane i stabilne. ale co tam zobaczymy, wszedłem w bada więc licze że się to rozkręci. no i tak jak mówisz nie jestem pod kontrolą google. to w sumie ważne :)

Dodaj swoją opinię