Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mikołajkowy upominek w Plusie na kartę

Mikołajkowy upominek w Plusie na kartę

msnet 5 Grudnia 2017 14:41

4 2

ja plus mikolajkowy upominek

Tylko 6 grudnia w usługach na kartę w Plusie i Plushu można odebrać mikołajkowy upominek w postaci 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł.

Promocja Mikołajkowy upominek będzie dostępna dla użytkowników usług JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zasilenia konta kwotą od 30 do 99 zł poprzez jedną ze stron: www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.agadka24.pl oraz www.facebook.com/plus. Każdy kto w dniu promocji spełni te warunki otrzyma 50% więcej wartości doładowania.




Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, ale nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.

Promocja obowiązuje wyłącznie w środę 6 grudnia.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus na kartę | mikołajki | plus

w sumie: 61
  • 0

    43. ~pabloki  2017-12-05 20:32:59  host: user-5-173-108-36.play-internet.pl

    37 ja tez nie pamiętam aby standardem było pobieranie opłaty za doładowania z bankowości elektronicznej. a korzystam już długo .

    38 tak ,jest tam takie ograniczenie . potwierdzam nie wiem co chciałes udowodnić?

  • 0

    44.  2017-12-05 20:35:08

    43 - wiesz... Opłat za doładowanie z bankowości elektronicznej ja w ogóle nie pamiętam. I powiem, że na pewno ich nigdy nie było. Tu mówimy o przelewie za doładowanie a nie o płatności z bankowości elektronicznej ;-)
    Nie wiem czy Ty w ogóle kiedykolwiek z tego korzystałeś, ze tak mieszasz tematy?

  • 0

    45. ~pabloki  2017-12-05 20:37:55  host: user-5-173-108-36.play-internet.pl

    41 no tak ,pamietam avocado. odśwerzyło mi sie skojarzenie gdy zobaczyłem to w opłatach bzwbk .

  • 0

    46. ~pabloki  2017-12-05 20:43:22  host: user-5-173-108-36.play-internet.pl

    44 ja nie pamiętam opłat za takie przelewy w innych bankach mających odpowiedniki ułsugi " przelewy24". tak , korzystałem.

  • 0

    47. ~  2017-12-05 20:45:14  host: apn-31-0-38-66.dynamic.gprs.plus.pl

    W T-Mobile po doładowaniu za 100zł możemy wygrać Samsunga Galaxy S7, albo możemy dostać rabat -80%. T-Mobile najlepszy. Szczegóły w nowym spocie: http://tlp.is/fos

  • 0

    48.  2017-12-05 20:45:17

    46 - na t nic nie poradzę ;-)

  • 0

    49. ~pabloki  2017-12-05 20:46:17  host: user-5-173-108-36.play-internet.pl

    48 a co były takowe? podaj przykłady.

  • 0

    50.  2017-12-05 21:23:03

    49 - już mówiłem o tym... Jeśli banki miałyby archiwa z tabelami opłat - z chęcią bym poszukał, specjalnie dla Ciebie ;-)

  • 0

    51.  2017-12-05 21:24:22

    Na dzisiaj zostańmy przy tym, ze Bank Zachodni WBK - jako JEDYNY w Polsce - miał i ma nadal płatne tego typu "szybkie" (może być?) przelewy ;-)

  • 0

    52.  2017-12-05 21:24:50

    A! I co najważniejsze - i ja wybrałem ten najgorszy bank ;-)

  • 0

    53. ~pabloki  2017-12-05 21:25:09  host: user-5-173-108-36.play-internet.pl

    50 masz to w działach produkty wycofane z oferty /sprzedaży/archiwalne w tabelach opłat.

  • 0

    54. ~pabloki  2017-12-05 21:30:26  host: user-5-173-108-36.play-internet.pl

    50 w tabeli opłat to co w 53 pisze.
    51 to Ty tak twierdzisz.
    52 są gorsze.

  • 0

    55. ~Derwo  2017-12-05 21:44:29  host: 031011130241.dynamic-zab-05.vectranet.pl

    Jeszcze kasy z poprzedniej promocji nie wykorzystałem a już się pojawiła następna :D Mają rozmach z tymi promocjami :D

  • 0

    56.  2017-12-05 22:03:11

    53 - po zmianach? Ty naprawdę krótko z bankowości korzystasz widzę ;-)

  • 0

    57.  2017-12-05 22:04:59

    To tak jakbyś mi dzisiejszy cennik taryfy sprzed 10 lat pokazywał... Może i jest tam sporo po staremu, ale jeśli były to cennik aktualny - po co miałby nowe wydanie?

  • 0

    58. ~pabloki  2017-12-05 22:33:22  host: user-5-173-108-36.play-internet.pl

    56 jakich zmianach? ustrojowych? to wtedy bankowości internetowej i takich przelewów nie było.
    57 ale tak jest bo klienci niektórych banków korzystają z takich archiwalnych produktów . po to miałby nowe wydanie by zarzec w nim ceny zachęcające do zmiany oferty. zobacz ze w bzwbk sa taryfy wycofanych ze sprzedaży produktów.

  • 0

    59.  2017-12-05 22:58:26

    58 - Ty jak zwykle śmieszkujesz?
    Ja np. mam ofertę stosunkowo starą - bo jest od pewnego czasu nowsza, w której zmiany były - kiedyś płaciłem za jakiś "składnik" oferty, teraz nie płacę. Zatem po co oglądać aktualne tabele opłat i prowizji?

  • 0

    60. ~Tony  2017-12-08 18:48:22  host: 178235146167.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Bardzo często się te Plusowe doładowania z bonusem ostatnio zdarzają. I to jest moim zdaniem dobry kierunek, zobaczymy, jak często Plus dalej będzie tak robił.

  • 0

    61. ~Pyszkon  2017-12-10 17:59:03  host: 031011130157.dynamic-zab-05.vectranet.pl

    U mnie wszyscy mają numer w plusie - żona ja i 2 córy. Na promocji wpadło nam sumie 60 zł ;) Super sprawa ;) I to nie pierwszy raz kiedy plus robi taką promocję ;)

  • 0

    62. ~Izyd  2017-12-15 22:35:20  host: 89-68-93-253.dynamic.chello.pl

    Za nim do części uzytkowników ta informacja dotrze to promocja się skończy- wiadomo, że taki ma być efekt, ale jednak wolę dłuższe promocje, gdzie faktycznie widać, że operator chce, żeby klient miał szansę skorzystać, ja teraz w Virgin dodatkowe 3GB Internetu mogłem kodem włączyć i promocja caly miesiąc trwa

Dodaj swoją opinię