Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mikołajkowe konkursy TELEPOLIS.PL i Play

Mikołajkowe konkursy TELEPOLIS.PL i Play

WitekT 7 Grudnia 2007 00:30

0 0

Weź udział w Mikołajkowych konkursach, w których można wygrać zestaw z telefonem Samsung SGH-L760 albo starter Play Karta 30 - codziennie kolejna szansa! Fundatorem nagród jest sieć Play.

Pierwszy konkurs jest typowo szybkościowy. Codziennie, przez 6 kolejnych dni między 9 a 17, będziemy publikować kolejne pytanie. Bądźcie czujni i nie dajcie się wyprzedzić! Link do pytania będzie umieszczony w cegiełce konkursowej w prawej kolumnie na głównej stronie. Zawsze można też kliknąć tutaj. ;-) Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie. Ta osoba, która zrobi to najszybciej, wygra zestaw z telefonem Samsung SGH-L760. Kolejna otrzyma nagrodę pocieszenia - starter Play Karta 30.

Zobacz: regulamin konkursu Mikołajki z TELEPOLIS.PL i Play - kto pierwszy ten lepszy.

Drugi konkurs będzie trwał od 7. do 12. grudnia. To jest konkurs z pytaniem otwartym dla tych, którzy nie mają czasu sprawdzić się drugiej rywalizacji. Najlepsza odpowiedź - zdaniem jury konkursu - zostanie nagrodzona zestawem z telefonem Samsung SGH-L760. Druga osoba dostanie nagrodę pocieszenia - starter Play Karta 30. Link do pytania będzie umieszczony w cegiełce konkursowej w prawej kolumnie na głównej stronie. Zawsze można też kliknąć tutaj. ;-)




Zobacz: regulamin konkursu Mikołajki z TELEPOLIS.PL i Play - najlepsza odpowiedź.

Warunkiem uczestnictwa w obu konkursach jest rejestracja na naszym forum. Fundatorem wszystkich nagród jest sieć Play.

Życzymy szczęścia w konkursach! :-)

play logo

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 795
  • 0

    776.  2007-12-13 15:47:50

    775. A co, kłuje w oczy?

  • 0

    777.  2007-12-13 15:51:04

    Stwierdziłem tylko stan faktyczny, a że Tobie nie podoba się, nie musi...

  • 0

    778.  2007-12-14 00:08:47

    #74: o, 'cieta' riposta. Dlugo myslales nad ta jakze rozwinieta implikacja ? :) Aha, pewnie jestem 'zlym jasnowidzem', bo wiem czy grasz czy tez nie z gory ? ;)

  • 0

    779. ~Mońka  2007-12-14 12:27:32  host: 15-pra-22.acn.waw.pl

    Sorry za offtopa, ale tu jest największy ruch ;) : kupiłam SE W810 z płytą na której jest bardzo dużo tematów. Czy jest jakaś możliwość przejrzenia tego na komputerze (jakiś program-przeglądarka), zanim się wrzuci na telefon?

  • 0

    780. ~lukasm  2007-12-14 14:01:24  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    jest program do edycji tematów (czyli też przeglądania), nazywa się to bodajże SE Themes Creator

  • 0

    781. ~  2007-12-14 17:11:04  host: abkz227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiedy zostaną rozesłane startery ??

  • 0

    782. ~  2007-12-14 17:11:25  host: abkz227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i telefony

  • 0

    783. ~  2007-12-15 01:49:54  host: acle159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kiedy rozwiazanie tego konkursu drugiego ?

  • 0

    784. ~  2007-12-15 01:50:02  host: acle159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hallo ?

  • 0

    785. ~mike278  2007-12-15 11:45:21  host: dynamic-62-87-167-216.ssp.dialog.net.pl

    ad 784. umiesz czytac? regulamin opisuje. niedokladnia ale opisuje. moze warto poczytac?

  • 0

    786. ~  2007-12-15 13:56:54  host: aclc152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam wiesz gdzie regulamin hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  • 0

    787. ~  2007-12-15 13:57:55  host: aclc152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiesz gdzie mam regulamin? Tam gdzie ma Witek go! jak można w ostatnim dniu pytań zadać pytanie po 17? skoro regulamin mówi że od 9 do 17? nawet słowa przepraszam Witek nie napisał

  • 0

    788.  2007-12-15 15:49:22

    787: a Ty nie napisałeś słowa "dziękuję" za konkurs. Myślisz, że to takie proste rozwiązanie sytuacji? Co mam niby zrobić? Przepraszam powiem - i mówiłem wcześniej.

  • 0

    789.  2007-12-15 17:07:09

    WitekT, dziwię Ci się, że nadal odpowiadasz na takie głupie komentarze..

  • 0

    790. ~mike278  2007-12-15 17:12:10  host: dynamic-62-87-167-216.ssp.dialog.net.pl

    zgadza sie mowil. male wpadki byly. zgodze sie. uwazam jednak ze witek wybrnal z twarza. umial sie zachowac. i padlo przepraszam i to z niejasnym pytaniem i zalatwieniem dodatkowej nagrody. tez przestalem klikac o 17 i wyszedlem z domu. nie mialem przez to szansy na wygrana i co z tego? moze wygram w drugim, na najciekawsza. a moze nie. i tez sie tym nie martwie. (no moze troche, bo wiadomo ze kazdy chce wygrac. :)) ale i tak uwazam ze takie pisanie to troling, tym bardziej ze twierdzisz ze czytales regulamin. skoro tak to na jakiego grzyba pytac? tez czekam na rozwiazanie. i poczekam jeszcze troche. to naprawde nieistotne. aaaaaa i dzieki za emocje witek :P :) i zawal serca i bol oczu. :P

  • 0

    791. ~gajes25  2007-12-16 16:37:38  host: fek122.internetdsl.tpnet.pl

    a wyniki z "najciekawsza wygrywa" beda dopiero 22 czy moze troche wczesniej sie uda sprawdzic?

  • 0

    792. ~  2007-12-16 19:13:02  host: bqr1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale fajnie by było jak nagrody z tego konkursu dostaliśmy przed świętami bo tak to chyba by były po świętach..

  • 0

    793.  2007-12-17 12:38:34

    II/12: "Nagrody zostaną wysłana pocztą w okresie do 20 dni roboczych po zakończeniu całego Konkursu, na koszt Organizatora, pod adres na terenie Polski wskazany przez zwycięzcę."

  • 0