Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Migracja z Heyah do Ery wstrzymana

Migracja z Heyah do Ery wstrzymana

sirmark 20 Czerwca 2008 20:53

0 0
Wprowadzona od 16. czerwca możliwości migracji z sieci Heyah do abonamentu w sieci Era została wstrzymana.

Operator wstrzymuje usługę z powodów technicznych. Nie wiadomo kiedy możliwość zostanie przywrócona. Wszyscy zainteresowani migracja z Heyah do Ery, ponownie muszą wybrać drogę okrężną, poprzez innego operatora.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~ksad  2008-06-20 21:51:32  host: apn-77-114-151-194.gprs.plus.pl

    U Ery jest znak ruchu okrężnego, a ten - jak wiadomo - jest znakiem nakazu. / Ale nie sądzę, by na przeszkodzie stanęły kwestie techniczne. Raczej ma to związek ze sprawami własnościowymi oraz z planami sprzedaży marki.

  • 0

    8.  2008-06-20 22:03:29

    wazne ze wypuszczaja, w sumie patrzac na tt, to mamy duzo opcji, jak to jojo napisal w ktoryms artykule na tej stronie, to mamy, podwojne doladowywania, tanszy roaming i najfajniejsza rzecz tanie rozmowy na stacjonarki 14gr/min

  • 0

    9. ~pop72  2008-06-20 22:03:53  host: ahf18.internetdsl.tpnet.pl

    ta loteria to zwykłe oszustwo, wydałem ponad 20pln i figa z makiem, ciągle tylko ślą głupie smsy aby dalej próbować...

  • 0

    10. ~  2008-06-20 22:07:18  host: epi23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uffff... 16.06 przeniosłem numer do Ery i działa :D

  • 0

    11.  2008-06-20 22:26:18

    do 3. Wytlumacznie jest dosc proste. uslugi prepaid obsluguja platformy inteligentne (IN). Jest dosc konkretny rozdzial ktore platformy obsluguja Heyah a ktore TT. Uzytkownika z Heyah trzeba zmigrowac z platformy, tak zeby wszystkie polaczenia sie do niej juz nie odwolywaly bo nie musi juz byc kontrolowany pod wzgledem stanu konta i uslug. Poza tym wszystkie systemy musza go rozpoznawac jako abonenta a nie heyowca mimo ze ma nadal stara karte sim heyowca (imsi, numer z puli heyowcow). Jesli uzytkownik migruje przez zewnetrznego operatora to jest mu wymieniana karta sim i staje sie po prostu od razu abonentem jak zwykly klient kupujacy usluge w salonie.

  • 0

    12. ~kwistas  2008-06-20 22:31:53  host: w3cache.wignet.pl

    oj Era problemy techniczne? Dali by spokój z ta Heyah złączyli by ja z TT i stworzyli jedna bezkonkurencyjna taryfę, ale w naszych POLSKICH warunkach JEST TO NIEREALNE.

  • 0

    13. ~golfiarz  2008-06-20 23:41:15  host: systemy22.toya.net.pl

    Hehhehehe. Ciekawe czemu się wcale nie dziwię? Nie słyszałem o usłudze w erze, która działałaby przez większość czasu bezawaryjnie.

  • 0

    14. ~jojo  2008-06-20 23:46:16  host: edt83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    golfiarz - "hę" ???

  • 0

    15. ~  2008-06-21 08:38:42  host: r6.ists.pl

    Takie rzeczy - tylko w Erze

  • 0

    16. ~golfiarz  2008-06-21 08:44:05  host: systemy22.toya.net.pl

    jojo: znam trochę tą sieć od drugiej strony. Nie tylko od strony usera i powiem Ci, że takich cudów jak się czasem zdarzały to naprawdę nigdy bym się nie spodziewał.

  • 0

    17.  2008-06-21 09:02:10

    Z Ery Fun też nie idzie przenieść numeru do Ery abonament (wczoraj próbowałem w punkcie Ery i nie ma takiej możliwości).

  • 0

    18. ~  2008-06-21 09:39:21  host: f96-026.opera-mini.net

    *17 trzeba było się zapytać w sposób taki jakbyś w ogóle nie miał pojęcia o telekomunikacji: a czy można przejść na abonament np do Orange?

  • 0

    19.  2008-06-21 13:07:22

    Ad. 18 już mnie trochę znają w tej Erze i taki numer by nie przeszedł :)

  • 0

    20. ~znawca  2008-06-21 14:27:18  host: atrout.uml.lodz.pl

    Darnok nie pisz głupot . To że Era nagle ma problemy techniczne można między bajki włożyć. Era po prostu ma klientów w du...e

  • 0

    21.  2008-06-21 22:42:26

    Sam przeniósłbym numer z Heyah do Ery,najlepiej na abonament a tu jak czytam jest to problem. Szkoda,że jeszcze tego nie dopracowali i dziwne,w końcu jedno i drugie to PTC. Wiadomo pula numerów Heyah zawsze była oddzielna,ale w końcu zarządza tym jedna firma. Mam nadzieję,że się,z tym uporają.

  • 0

    22. ~darek  2008-06-23 11:03:05  host: dqg235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spokojnie, awaria zostanie szybko naprawiona i nikt nie będzie pamiętał o problemie. widac czemu tak długo nie było takiej usługi, nie jest to tak proste jak sie wydawało

  • 0

    23. ~przygod  2008-06-23 11:17:05  host: gtv210.internetdsl.tpnet.pl

    Kilka dni temu odwiedzałem stronę by zpoznać się z ofertą: http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/migracja_z_heyah Teraz 404 :) Widać faktycznie znów niewypał ze strony ery:>

  • 0

    24. ~jojo  2008-06-23 16:13:07  host: efr193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem co jest grane ale chyba od przedwczoraj w Tak Tak'u występują jakieś błędy sieci podczas sprawdzania stanu konta i stanu pakietów krótkimi kodami. Raz sprawdzam stan kodem i jest wszystko w porządku, następnym znów razem pojawia się komunikat "Błąd sieci". Miałem też problem w dodzwonieniu się na inny numer w sieci Era (też Tak Tak)...

  • 0

    25. ~kiri  2008-06-24 16:18:48  host: 86-98-n1.acn.waw.pl

    Gdybym miał wybierac miedzy Heyah a Plusem i ich 36,6 to wybrałbym to drugie i nie potzrebowałbym migracji.

  • 0

    26. ~garret_sc  2008-06-26 09:41:36  host: host-n1-104-61.telpol.net.pl

    a ktora siec nie ma klientow dupie? mieliscie kiedys kontakt z bok orange i oszustwami w orange? nie polecam. A prawda jest taka ze heyah ma w tej chwili najlepsza oferte na karte. Jak widze co ma do zaoferowania 36,6 to smiac mi sie chce. Przeciez to w ogole konkurencyjne nie jest.

Dodaj swoją opinię