Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Migracja prepaid-postpaid w Idei

Migracja prepaid-postpaid w Idei

WitekT 6 Czerwca 2005 20:15

0 0
Już we wszystkich salonach firmowych Idei w Warszawie można migrować z oferty prepaid do postpaid.

Do końca czerwca usługa będzie dostępna we wszystkich salonach w kraju. Opłata wynosi 25 zł.

Migracja z postpaid do prepaid możliwa jest w ramach programu ProPozycja od 25. stycznia.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~ehmm  2005-06-06 20:33:00  host: 212.244.115.33

    a z postpaid do prepaid można??

  • 0

    2. ~WitekT  2005-06-06 20:37:00  host: witek.telepolis.pl

    ehmmm: stosownie poprawiłem wiadomość. :)

  • 0

    3. ~ksad  2005-06-06 21:37:00  host: dial-1896.zgora.dialog.net.pl

    WitkuT: to powiedz, o czym piszesz? Bo się pogubiłem... Chodzi o przemarsz z np. JI na Kartę do Abo, tak?

  • 0

    4. ~WitekT  2005-06-06 21:41:00  host: witek.telepolis.pl

    ksad: dokładnie. Albo z POP-a. :)

  • 0

    5. ~radeczko  2005-06-06 21:54:00  host: pradnikf.gemini.net.pl

    No doczekałem się! super :)

  • 0

    6. ~2012  2005-06-06 22:08:00  host: dzv107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko po co? mając pre-paid ma się już telefon i przechodzić jeszcze do abo, pewnie jeszcze na dwa lata, żeby po 1,5 roku prepaidowcy śmiali się ze stawek taryfowych z dnia podpisania abo (po takiej migracji).

  • 0

    7. ~czoko  2005-06-06 22:41:00  host: beq62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super. Kolejna reklama IDEII bez możliwości z korzystania z tego. Ja chciałem przejść z abonamentu na POPa i po zgłoszeniu tego 1,5 miesiaca przed rozwiązaniem umowy telefon przestał działać i nie mogą tego zrobić. A chwalili się tak jak teraz. Pani w obsłudze klienta powiedziała że przy takim przejściu maja zawsze reklamacje. Powiem jedno IDEA to TPSA i odwrotnie. Nie polecam.!

  • 0

    8. ~ksad  2005-06-07 02:14:00  host: dial-1896.zgora.dialog.net.pl

    Do WitkaT: Dzięki. - O ile pamiętam, ta usługa miała być aktywana w roku ubiegłym, potem mówiono, że od marca. Teraz "już we wszystkich salonach firmowych Idei w Warszawie". Oby rzeczywiście "do końca czerwca usługa była dostępna we wszystkich salonach w kraju". Oby!!!

  • 0

    9. ~james.c  2005-06-07 09:10:00  host: 80.51.194.54

    Zgadza sie IDEA nadaje sie tylko do dzwonienia.... wszelkie ich nowinki tego typu to kielbasa marketingowa.

  • 0

    10. ~maze  2005-06-07 10:33:00  host: dqe159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w pozostalych sieciach juz od pewnego czasu mozesz sobie swobodnie i w jedna i w druga strone, a w idei dopiero zapowiadaja...

  • 0

    11. ~radeczko  2005-06-07 11:11:00  host: bqb158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 2012: jak to po co? na allegro kupujesz w Popie fajny numer, łatwy do zapamiętania i teraz wchodzisz na post-paid. Nie każdy liczy tak grosz do grosza jak Ty. Pozdr.

  • 0

    12. ~rb  2005-06-07 14:55:00  host: co82.internetdsl.tpnet.pl

    ale w plusie nie przejdziesz z abo do simplusa z tym samym numerem.

  • 0

    13. ~ksad  2005-06-07 16:13:00  host: dial-2707.zgora.dialog.net.pl

    Do radeczko: przypominam, że migracja obejmuje tylko klientów zarejestrowanych. Tak więc, jeśli kupisz sobie np. na Allegro, fajny numer w POPie, musisz go zarejestrować przez www. Idei, odczekać trzy miesiące i doładować konto określoną kwotą (nie pamiętam dokładnie, ale chyba jest to 200 zł.). Dopiero potem możesz przejść do abonamentu.

  • 0

    14. ~Hermes  2005-06-07 16:35:00  host: 126-mo3-9.acn.waw.pl

    ksad: niby czem? 200 zł. to trzeba, żeby przystąpić do Profitu. Najgorzej, jak ktoś się nie zna i szerzy dezinformację... ;P

  • 0

    15. ~ksad  2005-06-07 16:40:00  host: dial-2707.zgora.dialog.net.pl

    Hermes: spytaj, proszę, w Idei. Tam potwierdzą to, co napisałem.

  • 0

    16. ~pitus  2005-06-08 08:33:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    idea chce nalapac klientow kartowych na abonament i chce zeby im jeszcze za to placic kolejny do dupy pomysl idei

Dodaj swoją opinię