Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Miesio 19 w nju mobile na kartę

Miesio 19 w nju mobile na kartę

LuiN 21 Listopada 2014 16:36

22 5

Od dziś obowiązuje nowa wersja usługi "miesio" w nju mobile na kartę. Krajowe połączenia komórkowe kosztują nie więcej niż 19 zł, wiadomości 9 zł, a Internet 19 zł.

Usługa miesio 19 jest bezpłatna, a aktywuje się ją SMS-em o treści START wysłanym na numer 613 lub szybkim kodem *127*56#. Oferta działa cyklicznie - automatycznie odnawia się co 30 dni.

Po wykorzystaniu transmisji danych w ramach 19 zł, klient otrzymuje bezpłatny pakiet 3 GB transferu.




Miesio 19 łączy się z promocją po wieki i pakietem internetowym 350 MB. Wyklucza się natomiast z usługami: miesio, nju do wszystkich i do komórkowych.

Jak oceniasz ofertę miesio 19 w nju mobile na kartę?

Bardzo atrakcyjna
36.80%
Atrakcyjna
24.28%
Nie wyróżnia się
12.33%
Mało atrakcyjna
7.51%
Bardzo mało atrakcyjna
11.95%
Nie mam zdania
7.13%

Wszystkich głosujących: 519


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: miesio 19 | nju mobile

w sumie: 111
  • 0

    92. ~K.  2014-11-23 09:12:01  host: user-31-175-137-225.play-internet.pl

    @~Witowid nie konkurują bo nie mogą aż tak drastycznie schodzić z marży, wiem bo sam handluję elektroniką rok temu miałem czystego zarobku 30 zł brutto na module, którego sprzedawałem za 55 zł, obecnie ta wartość się skurczyła do śmiesznego poziomu.

  • 0

    93. ~gość niedzielny  2014-11-23 13:02:34  host: 89-73-242-171.dynamic.chello.pl

    Czym właściwie jest spowodowana różnica w cenie na komórki i stacjonarne?

  • 1

    94.  2014-11-23 13:15:17

    @93 strategią operatorów. Klient dostanie ofertę reklamowaną jako nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, w regulaminie nie doczyta że chodzi o wszystkie sieci komórkowe i dodatkowa kasa płynie zanim się ludzie zorientują. Ewentualna kara czy niechęć do operatora po takich praktykach niewielka to włażą na łeb klientom ile się da.

  • 1

    95.  2014-11-23 14:27:54

    @93 celem przedsiebiorcy jest maxymalizacja zysku

  • 0

    96. ~  2014-11-23 14:32:46  host: n20-08-05.opera-mini.net

    Niestety w Play abonamenty tez reklamują jako do wszystkich sieci a stacjonarnych w to nie wliczają. Dopóki nie zaczną walić za to kary to będzie jak jest i wszyscy będą reklamować no limity bez stacjonarnych.

  • 0

    97.  2014-11-23 17:12:46

    Czy nadal blokują jak się za dużo używa? Mam osobę co gada 11 godz. i wysyła ok 500 sms na miesiąc i ciekaw jestem czy ją przenieść.

  • 1

    98. ~  2014-11-23 17:16:19  host: s21-14.opera-mini.net

    @97, 11h /m-c to nie jest bardzo dużo. Ja wygadałem ostatnio blisko 27h i nie zablokowali. To pewnie bardziej zależy od sposobu generowanego ruchu. Jeżeli nie jest to nabijanie minut przez głuche połączenia nocą po kilka godzin, to ja nie obawiałbym się.

  • 0

    99. ~Nick  2014-11-23 17:21:39  host: 095160003059.lomza.vectranet.pl

    Spoko, nie wyłączą. Ja dzwonie 2000-3000 minut

  • 1

    100. ~Nick  2014-11-23 17:24:01  host: 095160003059.lomza.vectranet.pl

    Do pełni szczęścia mogliby włączyć jeszcze samoodnawialne pakiety internetowe

  • 0

    101.  2014-11-23 18:13:20

    100 - RBM Energy są pakiety internetu odnawialne, 9 zł = 1GB, 20 zł = 3GB.

  • 0

    102. ~tani internet  2014-11-23 18:16:18  host: n09-01-08.opera-mini.net

    Jest cos lepszego niz virgin mobile 5 zlotych na rok i pakiety internetu na 30 dni za 5 7 i 10 zl?

  • 1

    103. ~ssdsd  2014-11-23 20:36:07  host: 89-67-216-168.dynamic.chello.pl

    Czy startery RBM Energy mozna kupic w kiosku? Chce nowy numer w RBM, jak mam to uzyzskac?

  • 1

    104. ~Hmm  2014-11-23 21:09:31  host: public-gprs514584.centertel.pl

    Dlatego napisałem, że Nju jest tylko dobre dla tych, którzy potrzebują konta ważnego na długo i prowadzą mało rozmów (po 19 groszy). Gdyby przyszedł miesiąc, np. w święta pogadać dłużej to mają opcję Miesio 19 (pod warunkiem, że będą dzwonić tylko na komórki). Z tego powodu nazwałem maksymalnie dobrą ofertą. Szkoda, że nie wpadli na pakiet 7 dni za 7 zł. Dla takich ludzi, którzy od czasu do czasu lubią dłużej pogadać byłoby lepszą opcją, bo zazwyczaj nie gadają nonstop przez miesiąc, ani nawet przez tydzień. W tym przypadku w pełni się z Tobą zgodzę, że poprawianie NJUnK raczej słabo im wychodzi, bez dobrego przemyślenia, typowo na kolanie. No ale ważne, że w ogóle coś robią i nie psują co jest teraz.

  • 2

    105. ~m76  2014-11-23 21:15:08  host: user-164-127-41-106.play-internet.pl

    @103 w kiosku albo punkcie Play. Taryfe ze starszej zmieniasz kodem albo przez www na play24.

  • 1

    106. ~dsdsds  2014-11-23 22:51:08  host: 89-67-216-168.dynamic.chello.pl

    Na pewno mozna kupic w kiosku, skoro robia takie problemy? Dzieki za info

  • 0

    107.  2014-11-24 00:34:44

    @106 mozna, w kiosku widziałem

  • 0

    108. ~  2014-11-24 08:40:16  host: host-176-221-121-154.dynamic.mm.pl

    Nju jest do d*py, bo nie można wyłączyć PINu na karcie SIM.

  • 1

    109.  2014-11-24 10:13:38

    można wyłączyć pin obecnie na wszystkich nowych kartach samemu bez problemu- sprawdzone na 2 telefonach.

  • -1

    110. ~  2014-11-24 10:18:32  host: host-176-221-121-154.dynamic.mm.pl

    Co to znaczy "nowych kartach"?

  • 0

    111. ~delKichote  2014-11-30 23:02:20  host: ip-94-42-13-227.multimo.pl

    @110 - tzn., że na sim kupionym półtora roku temu nie można wyłączyć pin, a na sim kupionym miesiąc temu można.
    (Sprawdzałem na karcie sprzed miesiąca, ale kupionej od razu na abonament (przeniesienie numeru)...)

Dodaj swoją opinię