Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Międzysystemowe SMS-y dla abonentów Plus GSM

Międzysystemowe SMS-y dla abonentów Plus GSM

WitekT 23 Maja 2005 09:32

0 0

Plus GSM, jako pierwszy mobilny operator w Polsce, umożliwia swoim klientom wysyłanie wiadomości SMS do sieci mobilnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, pracujących w standardach innych niż GSM.

Usługa realizowana jest przy współpracy z zewnętrznym dostawcą, zapewniającym konwersję SMS-ów wysyłanych z sieci Plus GSM w celu ich poprawnego dostarczenia do sieci docelowej. Tym samym, oprócz dotychczasowej możliwości wysyłania SMS-ów do sieci GSM (AT&T Wireless, T-Mobile, Cingular Wireless), dzięki nowej usłudze klienci Plus GSM zyskali możliwość wysyłania SMS-ów do użytkowników m.in. największej sieci mobilnej w USA - Verizon Wireless, liczącej ponad 40 mln użytkowników.
Cena za wysłanie SMS do sieci Non-GSM jest taka sama jak standardowa cena za wysłanie SMS do sieci zagranicznych. Możliwość wysyłania wiadomości SMS z tych sieci do klientów Plus GSM zależy od możliwości technicznych i polityki produktowej poszczególnych operatorów.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-06-11 16:00:00  host: doa21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo mi się podoba ta "polityka produktowa". To takie marketingowe "nie bo nie" ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.