Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Międzynarodowe 0-800 od Netii

Międzynarodowe 0-800 od Netii

WitekT 23 Marca 2005 12:00

0 0

Netia po raz pierwszy uruchomiła międzynarodowy numer 0-800 (usługa ITFS - ang. International Tool Freephone Service) dla międzynarodowej firmy badawczej Synovate z siedzibą w Warszawie.

Rynek międzynarodowych połączeń bezpłatnych jest przykładem rynku, na którym konkurują operatorzy działający w różnych krajach. Usługa może być realizowana zarówno przez operatora w kraju, w którym będzie funkcjonować numer bezpłatny jak i przez operatora, w którego sieci połączenia inicjowane na ten numer będą zakończone.
Netia po demonopolizacji rynku połączeń międzynarodowych nie poprzestała jedynie na współpracy z Telekomunikacją Polską, aktywnie nawiązuje bezpośrednią współpracę z operatorami międzynarodowymi. Współpraca ta otwiera Netii możliwości świadczenia usług, z których korzystają abonenci operatorów zagranicznych, a których koszt pokrywają abonenci w Polsce.

Netia rozmawia już z następnymi firmami zainteresowanymi tego typu usługami.

Źródło tekstu: Netia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet