Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Midas inwestuje w mLife

Midas inwestuje w mLife

sirmark 5 Czerwca 2007 21:32

0 0

NFI Midas 5. czerwca podpisał umowę na objęcie 80% udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym mLife. Umowa przewiduje również zapewnienie spółce mLife środków w wysokości 13 mln zł.

Pozyskane środki mLife przeznaczy na dwa główne obszary działalności. Pierwszy obszar polega na oferowaniu odbiorcom biznesowym i detalicznym produktów z wykorzystaniem systemów telekomunikacyjno-informatycznych. Jest to dystrybucja atrakcyjnych treści audio i wideo jak również dzwonków, tapet, gier itp. Zaprojektowana infrastruktura teleinformatyczna umożliwi oferowanie użytkownikom plików/formatów medialnych dostarczanych na dowolne urządzenia.
Drugim obszarem działalności będzie dystrybucja wysoko profilowanej reklamy na mobilne urządzenia odbiorcze. System m-Life jest bardzo atrakcyjnym kanałem reklamowym dla potencjalnych reklamodawców.

mLife zamierza rozwijać swoją działalność także poza granicami Polski (Ukraina, Kazachstan, Gruzja), a także w krajach europejskich, gdzie już obecna jest spółka z grupy NFI Midas - Centernet z marką Extreme Mobile.

Źródło tekstu: NFI Midas     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~borek  2007-06-05 23:45:45  host: 142-tar-9.acn.waw.pl

  czy cos wiadomo wiecej o tej firmie bo pod stronka mlife.pl nic nie ma....

 • 0

  2. ~  2007-06-06 23:31:21  host: w3cache1.icm.edu.pl

  poguglaj to znajdziesz ;-)

 • 0

  3. ~Jim  2007-06-11 22:38:02  host: abrd80.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Dobry ruch, midas bedzie mial w portfelu i operatora i dostawce tresci, nie bedzie sie wiec musial z nikim dzielic. Moim zdaniem inwestycja trafiona.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet