Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MID04 EasyTab - tani tablet od Manty

MID04 EasyTab - tani tablet od Manty

LuiN 18 Grudnia 2011 22:12

0 0

manta mid04 easytabMID04 EasyTab to niedrogi tablet firmy Manta Multimedia. Urządzenie wyposażone zostało w 7-calowy dotykowy ekran LCD, rozpoznający gesty zbliżania i oddalania palców, co pozwala w prosty sposób sterować powiększeniem wyświetlanego obrazu (strony WWW czy mapy).

Tablet MID04 ma wbudowane 4 GB pamięci flash, 256 MB pamięci RAM oraz kamerę internetową. Wbudowaną pamięć można rozszerzyć używając kart microSD (do 32 GB). Do komunikacji z internetem wykorzystać możemy sieć Wi-Fi (b/g/n) lub sieć LAN (w komplecie znajduje się specjalna przejściówka ze złączem RJ45).




Tablet umożliwia (po zainstalowaniu odpowiednich aplikacji) odtwarzanie filmów wideo w różnych formatach (w tym jakości HD), słuchanie muzyki oraz przeglądanie dokumentów testowych. Wydajny akumulator o pojemności 2900 mAh zapewnia wiele godzin pracy w terenie.

Całość napędza procesor WM8650, taktowany zegarem 800 MHz. Obraz wyświetlany jest na 7-calowy ekranie dotykowym o rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Źródło tekstu: Manta     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2011-12-18 22:15:55

    2900maH to nei taki wydajny... daliby 4400mah ;P

  • 0

    2. ~lee  2011-12-18 22:40:18  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    ponoć te wysyłane z chin na allegro mają jeszcze mniej 1800mAh

  • 0

    3. ~  2011-12-18 22:43:23  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

    tani, tzn za ile?

  • 0

    4. ~gosc  2011-12-18 23:12:39  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    Identycznie wygląda TRAK PAD-780 ;)

  • 0

    5.  2011-12-18 23:24:19

    Wszędzie się chwalą obsługą gestów. To już któraś wiadomość o tym tablecie, ale nigdzie nie ma informacji jaki to jest typ dotyku. Szkoda tylko, że na 99% jest oporowy ;) .

  • 0

    6. ~  2011-12-19 01:26:00  host: z45-08.opera-mini.net

    Manta to polska firma czy badziew made in China jak LG, Apple lub Trak ?

  • 0

    7. ~gt  2011-12-19 08:02:12  host: 212.38.193.178

    Ciekawi mnie do czego takie urządzenie w praktyce się nadaje. Do czytania książek za ciężkie i wyświetlacz denny w porównaniu z czymkolwiek na e-ink. GPSa nie ma. Modułu GSM nie ma. Co zostaje? WiFi w domu? Filmy w pociągu?

  • 0

    8. ~Ardi  2011-12-19 12:12:10  host: host-81-190-62-70.lublin.mm.pl

    7. Masz rację Chyba tylko filmy w pociągu...

  • 0

    9. ~  2011-12-19 13:02:10  host: 193.105.221.1

    W praktyce nadaje się do szpanu w gimnazjum. :)

  • 0

    10. ~Pinio  2011-12-19 20:03:59  host: nat-244-142.man.bydgoszcz.pl

    Carrefour - cena 279 zł o 40 zł taniej niż w sklepie Manty. Ekran oporowy ale obsługuje powiększanie/pomniejszanie dwoma palcami. Kupiony dla szpanu w gimnazjum u syna :) ale i ja www pooglądam czasami. Flash obsługuje na stronach i jest Android Market. Za tą cenę z gwarancją miód malina ;)

  • 0

    11. ~  2011-12-19 22:15:30  host: t13-12.opera-mini.net

    Oporowy ekran?to kupuję,wolę taki od pojemnościowych:-)

  • 0

    12. ~Singel  2011-12-20 10:08:52  host: cds164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znając urządzenia Manty,zaraz się zepsuje.Miałem 2 ich odtwarzacze wideo i obydwa psuły się jak nieszczęście.Jeden był na prawdę fajny,ale cóż z tego jak większość czasu przeleżał w naprawie.Ten tablet jak i ich inne urządzenia na pewno są takie smae

  • 0

    13.  2011-12-20 10:22:19

    12. A co padało konkretniej - elektronika czy mechanika w tych wideo?

  • 0

    14. ~  2011-12-20 10:35:41  host: z59-11.opera-mini.net

    @13 - miałem Vive, znajomi Manty - nie psuło się częściej niż "markowe" kina domowe.

  • 0

    15. ~prezes  2012-01-02 00:13:00  host: 188.29.116.87.threembb.co.uk

    Ja też mam przykre wspomnienia z odtwarzaczami manty... lasery padają jak muchy

  • 0

    16. ~anek  2012-01-06 20:39:31  host: abam183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi właśnie pękł ekran i nie wiem co dalej robic

  • 0