Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft zoptymalizuje podzespoły dla WP7

Microsoft zoptymalizuje podzespoły dla WP7

Q! 15 Października 2010 08:55

0 0

Firmy Synaptics oraz Microsoft zawarły porozumienie o współpracy przy tworzeniu ekranów dla telefonów z Windows Phone 7.

Efektem zawartego porozumienia będzie tworzenie gotowych rozwiązań ekranowych dla firm trzecich. Ma to pozwolić na przyspieszenie procesu tworzenia telefonów pracujących pod kontrolą najnowszej platformy mobilnej firmy z Redmond.

Obie firmy skupią się na rozwoju pojemnościowych ekranów ClearPad, które oferują funkcję wielodotyku. Maksymalna liczba jednocześnie obsługiwanych punktów wynosi obecnie 10.
Oprócz tego Microsoft zawarł podobne umowy z innymi producentami podzespołów do smartfonów, m.in. z firmą Qualcomm, producentem procesorów Snapdragon.

Taka współpraca zapewnić ma optymalizację kosztów poszczególnych podzespołów oraz oferowanie gotowych, zestandaryzowanych rozwiązań, będących maksymalnie zgodnymi z Windows Phone 7.

Źródło tekstu: WM Power User, wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2010-10-15 10:02:54

  No jak Mikro soft coś optymalizuje , to będzie niezłe zamieszanie , oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu.

 • 0

  2.  2010-10-15 12:37:26

  Nie wiem na co komu obsługa 10 punktów. Nawet grając w dynamiczne gry nie sposób by było użyć więcej niż 5 (w odczuciu telefonu oczywiście). Są gry multiplayer na jeden telefon, ale na nie więcej niż 4 osoby więc dalej nie widzę uzasadnienia dalszego rozwoju tej materii.

 • 0

  3. ~e  2010-10-15 14:28:04  host: host117.opteris.pl

  1*** miales? widziales? Bo brednie to kazdy potrafi pisac. To jakbym mowil, ze auta Hyundai sa bednadziejne, bo monitory, czy inne podzespoly IT robil kiepskie. WP7 to nie to samo, co desktopowe systemy. A poza tym, to najpierw kup licencje.

 • 0

  4. ~Octopus  2010-10-15 20:09:50  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

  @1 . Może zacznij od poprawnego pisania. Nie mam życzenia być obiektem doświadczalnym dlatego wybiorę androida. Nie podoba Ci się moje zdanie ? Oj.. jak mi przykro. O jakiej licencji mówisz ? Mierzysz innych swoją miarą ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet