Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace

Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace

Q! 2 Listopada 2011 14:38

0 0

Jeśli korzystasz z Windows Phone 7 i nie chcesz przeglądać tysięcy aplikacji w Marketplace w poszukiwaniu tej najciekawszej, to Microsoft przygotował ciekawą alternatywę. Jest to specjalny dział w webowej wersji sklepu, w którym prezentowane będą najciekawsze aplikacje z wybranej kategorii.

Marketplace Extra posłuży do prezentacji specjalnie wybranych przez pracowników Microsoftu najciekawszych aplikacji z wybranych działów sklepu mobilnego. Wśród nich znajdą się najnowsze ciekawe aplikacje oraz te, które warto przypiąć do ekranu głównego i mieć do nich natychmiastowy dostęp.
Dzięki temu użytkownicy nie będą musieli błądzić pomiędzy tysiącami mniej lub bardziej udanych aplikacji. A jest w czym się zagubić, gdyż obecnie w Marketplace znajduje się prawie 36,5 tys. aplikacji (53% z nich dostępnych jest bezpłatnie, a średnia cena płatnych aplikacji to 1,71 dolara).

Marketplace Extra dostępny z poziomu przeglądarki internetowej można znaleźć pod tym adresem (jęz. ang.). Wersja polska nie jest jeszcze dostępna.

Źródło tekstu: windowsphoneblog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • -1

    1. ~  2011-11-02 14:54:43  host: z26-04.opera-mini.net

    opera mini 6.5 już jest i na jave

  • 0

    2. ~zbyszek  2011-11-03 11:51:35  host: 93-186-23-80.rdns.blackberry.net

    Wow, WP7 ma wiecej aplikacji niż userow, to się porobilo:-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet