Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft rozpoczął zmianę brandu swoich smartfonów

Microsoft rozpoczął zmianę brandu swoich smartfonów

LuiN 21 Października 2014 14:56

4 7
O tym, że nazwa Nokia zniknie z telefonów Lumia wiadomo od dłuższego czasu. Teraz Microsoft zaczyna stopniowo wdrażać swój plan.

Rozpoczęły się prace nad przeniesieniem zawartości witryny Nokia.com na Microsoft.com. Od teraz najnowszych informacji dotyczących Lumii należy szukać pod na stronie Microsoft Mobile Devices.

Przeniesienie się do "nowego domu" zaczynają komunikować biura prasowe producenta. Teraz już tylko czekać na pierwsze urządzenia bez logo Nokii na obudowie.


Źródło tekstu: Microsoft, The Verge, wł     

Dodaj do:

Tagi: lumia | microsoft | nokia

w sumie: 32
  • 0

    15.  2014-10-21 17:08:54

    Bo to ja napisałem niezalogowany.;-)

  • -2

    16.  2014-10-21 17:12:44

    15 - tak mówisz? Ja Ci nie wierze ;-)

  • 0

    17.  2014-10-21 17:13:50

    16 ). Twoja sprawa;-)

  • -2

    18.  2014-10-21 17:14:37

    No, moja ;-)

  • 0

    20.  2014-10-21 17:24:40

    @19 Ja tam nie wchodziłem:-)

  • 1

    21. ~  2014-10-21 17:48:02  host: eln26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Koniec Nokii nadchodzi wielkimi krokami. Niedługo już tylko napisy zostaną jako wspomnienie po Nokii. A dla mnie to bez różnicy czy telefon będzie się nazywał Nokia, czy Lumia czy Microsoft, czy Kogucik. Albowiem w środku tańszych modeli będzie zapewne dalej montowane takie samo badziewie jak poprzednio, bez autofocusa, lampy i do tego ze słabym aparatem i wyświetlaczem.

  • 0

    22. ~  2014-10-21 17:48:36  host: eln26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przepraszam, tańszych miałem ująć w cudzysłów.

  • -1

    23.  2014-10-21 17:56:20

    21 - nie. Ja zapytałem autora postu nr 5, który musi mieć (obecnie i na przyszłość) świetne źródło darmowych telefonów, skoro nie kupi (!) telefonu bez logo Nokii... Jeśli to faktycznie czytelnik, który myśli, że wszyscy, jak On, mają telepatię przez Boga czy Matkę Naturę w genach daną, zamierzający jednak korzystać z telekomunikacji bezprzewodowej - niech zdradzi co to za źródło jest? Też chciałbym mieć za darmo telefony, nawet te mniej prestiżowe, np. iPhone albo... Prestigio ;-D

  • 0

    24.  2014-10-21 18:05:53

    23). Sugerujesz ze telefon ukradnę;-)

  • -1

    25.  2014-10-21 18:07:15

    24 - to jest tylko pytanie a nie sugestia ;-) Politykiem jesteś do tego, że dopatrujesz się więcej niż ktoś chce przekazać? Czy może wiesz lepiej co chciałem napisać, o co zapytać?

  • 0

    26.  2014-10-21 18:07:41

    Jakbym coś wiedział, głupio bym nie pytał, nie?

  • 0

    27.  2014-10-21 18:12:19

    Wpis 5).jest to sugestia że z logiem Nokia będzie ciężko mi się rozstać;-)

  • 2

    28.  2014-10-21 18:14:40

    @wlo i @600XYXXX0 Mam propozycję: A może tak byście sobie na priv popisali? Czy po prostu liczniki nabijacie?

  • 0

    29.  2014-10-21 18:17:00

    A co do wpisu 5). napisałem niezalogowany z przyzwyczajenia, tak tu pisałem przez 6 lat;-)

  • -2

    30.  2014-10-21 18:23:53

    29 a to przepraszam bardzo wobec tego... Już kończę te pozawątkową dyskusję ;-) Z przyzwyczajenia kontynuuję dyskusję, jeśli ktoś ją zaczyna....

  • 1