Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft promuje system Windows Mobile

Microsoft promuje system Windows Mobile

sirmark 4 Czerwca 2008 09:12

0 0

Microsoft poinformował o rozpoczęciu kampanii promocyjnej systemu Windows Mobile, w ramach której firma zaprezentuje liczne możliwości i funkcje telefonów wyposażonych w mobilną wersję systemu operacyjnego Windows.

Kampanii towarzyszy uruchomienie strony internetowej www.wiecejmozliwosci.pl oraz rozpoczęcie konkursu, w którym do wygrania przygotowano blisko 200 nagród, w tym konsolę Xbox 360, telefon HTC Pharos, zestawy Windows Vista Ultimate, pakiety Office Professional 2007, myszki komputerowe oraz gadżety Windows Mobile.

Kampania promocyjna systemu Windows Mobile ma na celu zaprezentowanie użytkownikom najważniejszych funkcji mobilnego systemu operacyjnego, przygotowanego z myślą o telefonach komórkowych. Na stronie dowiemy się, w jaki sposób telefon wyposażony w system Windows Mobile może uprościć codzienne życie, zwiększyć naszą produktywność oraz zapewnić znakomitą rozrywkę. Znajdziemy tam również opisy mobilnych wersji poszczególnych aplikacji znanych ze środowiska Windows PC, wraz z przykładami sytuacji, w jakich będą nam pomocne.




Odwiedzający stronę będą mogli zapoznać się z ofertą telefonów wyposażonych w system Windows Mobile dostępnych u wybranych operatorów komórkowych oraz wziąć udział w konkursie. Aby wziąć w nim udział należy dokończyć zdanie "Z Windows Mobile mogę…", dzięki czemu użytkownicy będą mogli podzielić się informacjami, jak Windows Mobile zmienił lub ułatwił ich codzienne życie. Nagrody czekają również na osoby, które kupią telefon wyposażony w system Windows Mobile za pośrednictwem strony internetowej.

Źródło tekstu: Microsoft     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2008-06-04 09:24:51

    Właśnie widziałem wczoraj 1-y raz reklamę WM na jakiejś stronie.

  • 0

    2. ~dju  2008-06-04 10:00:25  host: 80.48.175.10

    W tym przypadku to naprawdę mają co promować. WM w przeciwieństwie do desktopowych systemów m$ są bardzo dopracowane i stabilne, a przy tym wygoda i szybkość działania jest nieporównywalnie lepsza od "Symbiana Pewnej-firmy-z-Finlandii". Jednak o tym trzeba się samemu przekonać.

  • 0

    3.  2008-06-04 10:27:04

    czeka nas era telefonow z wieeeelka iloscia pamieci. oraz pakernymi kartami graficznymi

  • 0

    4. ~ant  2008-06-04 10:46:22  host: chello089077146121.chello.pl

    dju - no może nie tak zupełnie z tym dopracowanie i stabilnością chociaż tu wiele też zależy od softu firm zewnętrznych. ja uważam, że mogłoby być lepiej z tym WM, a kilka już wersji przetrwałem od WM 2003, 5.0 i teraz 6.1.

  • 0

    5. ~mateo  2008-06-04 11:48:24  host: aafl151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2: S80 był lepszy od WM, S60 jest inny. Nie mówię, że jest gorszy czy lepszy... Mam "telefon" na S60v3 i na 6.0 Professional... i nie narzekam. Oba się świetnie wypełniają.

  • 0

    6.  2008-06-04 11:51:39

    A ja od jutra będę posiadaczem telefonu z WM6 :) Pierwsza taka maszyna u mnie jako użytkownika telefonów kom.

  • 0

    7.  2008-06-04 12:40:59

    mateo: w miare sie z Toba zgadzam, mam nokie E61 i SPV M650. I w tym drugim brakuje mi klawiatury, choc dzieki temu rozmiar mniejszy. Miedzy systemami sa roznice, roznice sa tez w dostepnym sofcie ktorego uzywam. Tak wiec dalej nie wiem co mialbym wybrac, gdybym musial wziasc jeden.

  • 0

    8. ~mateo  2008-06-04 13:12:41  host: aafl151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SirmarK: zgadza się, właśnie ciężko wybrać jeden, bo każdy ma coś w sobie dobrego i ciężko dokonać tego jednego jedynego wyboru. Sam miałem ten sam problem, dlatego wziąłem dwa. A żeby nie mieć kolejnych zmartwień - to oba z qwerty.

  • 0

    9.  2008-06-04 13:27:37

    ***SirmarK , mateo , czego brakuje Wam na Symbianie? Nie chce wkladac kija w mrowisko , chcialbym w kulturalnej dyskusji na rzetelne argumenty dowiedziec sie dlaczego znawcy WinMobile deprecjonuja "smartfonowa" wersje tego systemu i doswiadczenia uzytkownikow tej wersji jako niemarodajne (czyzby producenci nie wiedzieli co robia dajac te wersje Windy do telefonow?) , oraz czynia takie dramatyczne rozroznienie w jakosciach wersji tego systemu , przyznajac niewprost , ze wlasnie wersja "smartfonowa" jest do kitu , ale ta druga , to ach , och.

  • 0

    10. ~mateo  2008-06-04 13:57:13  host: aafl151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa: brakuje mi: kopiowania tekstu z przeglądarki, nieco lepszego oprogramowania Office, WM Wifi Router - w porównaniu do Joikuspot - znacznie lepszy. Już kiedyś o tym pisałem dlaczego. Czasami dotykowy ekran się przydaje (jednak nie życzyłbym sobie dotykowego w jakimkolwiek przyszłym Communicatorze Nokii). Aha, i jeszcze coś. Najpierw miałem E90, a dopiero później TyTN'a II, dlatego ja ABSOLUTNIE nie deprecjonuję Symbiana. Wręcz go wolę (mówiąc bardzo generalnie). HTC to mój drugi pocket, w mojej historii, a E90 to już ponad 30sty telefon Nokii. Zawsze właśnie byłem przeciwko WM, bo np. dla mnie to jest nieporozumienie, żeby nie można było zainstalować oprogramowania na palmie bez użycia kabla i podpięcia go do komputera (z wyjątkiem .CAB)... Ja mam to do siebie, że staram się nie instalować zbędnych rzeczy na komputerze, takich jak ActiveSync itd. Wolę wszystko zrobić przez wbudowany w laptop czytnik kart pamięci, w końcu po to on jest, a zagracanie system kolejnymi aplikacjami - to nie dla mnie. Nie chodzi tu o to, że mi wszystko padnie, bo mam 128 MB ramu, tylko o to, że nie lubię bałaganu i zbyt dużej ilości niekoniecznie niezbędnego softu na komputerze. Dobra, zszedłem z tematu. Dla mnie, chyba ze względu na przywiązanie do Nokii, lepsza opcja to Symbian - mówiąc bardzo generalnie, ale WM to świetne jego uzupełnienie. Na pewno o wielu rzeczach tutaj nie powiedziałem, ale trudno w jednym poście opisać wszystko...

  • 0

    11. ~V  2008-06-04 20:35:55  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #9: kopiuj - wklej tekstu. Rejestr systemowy na podobieństwo stacjonarnego windowsa - BARDZO sympatyczna rzecz. Stabilność - 3 lata, 5 różnych modeli - JEDEN niewyjaśniony zwis (smartphone C550) a moje sprzęty są raczej zapchane aplikacjami firm trzecich i niepewnych. Mnogość softu. Kompatybilność (przeważnie) starszego softu z nowszymi wersjami systemu co powoduje jeszcze większą jego "mnogość". Duże możliwości dostosowania Today (pulpitu) pod własne wymagania.

  • 0

    12. ~V  2008-06-04 20:40:01  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #10 - ależ można zainstalować praktycznie wszystko bez udziału ActiveSync - każda instalka wymagająca uruchomienia na PC to tak naprawdę opakowany plik .cab, trzeba tylko wiedzieć gdzie tego szukać ;)

  • 0

    13. ~V  2008-06-04 20:51:20  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #9: wersja WM smartphone jest prostsza, ma mniejsze możliwości i instalowana jest na sprzętach bez dotykowego ekranu. To tyle. Jeżeli naprawdę chcesz się dowiedzieć jak to działa w praktyce to pożycz na 2 tygodnie pocketa i używaj tylko jego. Później weź do ręki smartphona i wtedy ujrzysz różnicę.

  • 0

    14. ~mate  2008-06-05 10:55:23  host: acjm150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12: mozesz sie do mnie odezwac na poczta@mateuszkowalski.pl w tej sprawie? pzdr.

  • 0

    15.  2008-06-06 11:44:14

    Ją właśnie piszę z SPV E650 z WM6 na pokladzie. Jak narazie jestem bardzo zadowolony.

Dodaj swoją opinię