Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft ponownie przekłada aktualizację do Windowsa 10 Mobile

Microsoft ponownie przekłada aktualizację do Windowsa 10 Mobile

LuiN 25 Stycznia 2016 11:01

6 4
W październiku Microsoft obiecywał rozpoczęcie wysyłki Windowsa 10 Mobile do starszych urządzeń już w grudniu. Drugi raz termin ten został przesunięty.

Po pierwotnych, grudniowych planach przeczytać można było o przełożeniu aktualizacji na początek stycznia. Póki co jednak żaden telefon z Windows Phone 8.1 oficjalnej aktualizacji nie otrzymał.

Teraz dowiadujemy się, że aktualizacja ruszyć ma w pierwszej połowie lutego. W tym terminie pakietu poprawek spodziewać mogę się też posiadacze Lumii 950 i 950 XL (i w tym przypadku udostępnienie aktualizacji przesunęło się).




Źródło tekstu: venturebeat     

Dodaj do:

Tagi: microsoft | windows 10 mobile

w sumie: 46
  • 0

    28. ~  2016-01-25 15:42:05  host: user-94-254-145-126.play-internet.pl

    @27 morviusie przyglupawy powiem wprost -pierdoolisz

  • 0

    29. ~4D  2016-01-25 15:53:05  host: n23-02-09.opera-mini.net

    Parafrazując: Morvius skoćz tu pisanie, wstydu sobie oszczędź :)
    Zabrałeś się za coś, z czym sobie nie porasziłeś, a teraz masz pretensje do Microsoftu, pomimo, że ostrzegał...

  • 0

    30. ~4D  2016-01-25 15:56:23  host: n23-02-09.opera-mini.net

    Korekta: nie poradziłeś...

  • 0

    31.  2016-01-25 16:06:58

    Rozumiem, że @28 i @29 korzystacie, posiadacie oraz opinie wyciągacie z wniosków opartych o własne doświadczenia domowego zacisza. Jeżeli nie macie nic więcej mądrzejszego do powiedzenia to nie rozumiem co tu w ogóle robicie.

  • 0

    32. ~4D  2016-01-25 16:45:28  host: n23-02-09.opera-mini.net

    Morvius, właśnie nie rozumiesz... Po jaką cholerę bawisz się próbną wersją Windows 10, z którą sobie ewidentnie nie radzisz?!
    Po to żeby późniem hejtować Windowsa i Microsoft (używasz na przykład charakterystycznego dla hejtrerów Microsoft "skrótu" M$).

  • 0

    33.  2016-01-25 16:48:29

    32, 4D - mnie przeraża tylko to, że ta finalna wersja w L550 czy L950XL lepsza nie jest :-/

  • 0

    34.  2016-01-25 16:53:26

    Nie jestem anty Microsoft. 8.1 jest spoko a od 10 oczekuję innowacji. To nie ja mam sobie z nią radzić, bo to nie ja ją modyfikuję, tylko z niej korzystam i wyrażam swoją opinię a radzić to z nią mają sobie pracownicy MS . Wyraziłem ją. Nie zabronisz mi mówić tego co mi się nie podoba ani nie będziesz mi mówił czy dany produkt ma mi się podobać czy nie. Produkt finalny miał być dostępny już dawno temu. Mam więc całkowite prawo, jako użytkownik, wyrazić swoje niezadowolenie z wyniku opóźnień i zaniedbań firmy Microsoft. Skończyłem dyskusję.

  • 0

    35. ~uPlay  2016-01-25 17:00:33  host: user-94-254-145-116.play-internet.pl

    @31. Może nie korzystają, ponieważ podobnie jak ty "nie są pasjonatami systemu Windows Phone i nie należą do znawców zagadnień technicznych związanych z Windows 10 Mobile Insider Preview".
    Z tym, że oni w odróżnieniu od ciebie wykazują się moralnością i uczciwością, nie krytykując czegoś, z czym sobie nie mogą poradzić!
    Faktycznie zachowujesz się jak hejter Windowsa - już w komentarzu nr 20. nie wyjaśniłeś, że nie chodzi ci o standardową i użytkowaną przez zdecydowaną większość osób wersje Windows Phone 8.1, lecz o próbną, niezalecaną laikom wersję Windows 10 Mobile Insider Preview - czym najprawdopodobniej świadomie usiłowałeś stworzyć wrażenie poważnych problemów w normalnie używanych smartfonach z WP. Natomiast później użyty przez ciebie hejterski znak M$ rozwiał wątpliwości co do twoich faktycznych intencji.

  • 0

    36. ~uPlay  2016-01-25 17:06:43  host: user-94-254-145-116.play-internet.pl

    @33. Nie jest lepsza od czego?? Od Windows Phone 8.1, czy od próbnej wersji Windows 10 Mobile Insider Preview? - z którą nie radzą sobie laicy, a do tego nawet nie potrafią przedstawić z czym konkretnie sobie nie radzą :-)

  • 0

    37. ~4D  2016-01-25 17:20:30  host: n23-02-09.opera-mini.net

    Morvius, problem w tym, że ty nie wyrażasz tu żadnych konkretnych opinii, tylko hejtujesz nowego Windowsa. Piszesz tu któryś komentarz z rzędu, a my dalej nie dowiedzieliśmy się żadnego konkretnego zarzutu, a tylko puste frazesy.
    Każdy głupi, nawet baz kontaktu z daną materią potrafi napisać coś w stylu "Po ostatnich
    u aktualnieniach telefon nie nadaje się do codziennego użytku" - tylko, że to tak naprawdę niewiele znaczy i nie ma większej wartości merytorycznej, a co najwyżej propagandowy wydźwięk.

  • 0

    38.  2016-01-25 17:20:34

    Powtarzam po raz ostatni, chyba, że jesteś ograniczony umysłowo, z czym mam sobie nie radzić a z czym mam sobie radzić? Z crashującą aplikacją? Ekstra! Naprawię ją w domowych pieleszach, przecież to takie oczywiste. Zapomniałem o tym na śmierć, że MS nam udostępnił do tego odpowiednie narzędzia wraz z instrukcją napisana lub naprawienia niepoprawnego kodu.

  • 0

    39.  2016-01-25 17:21:49

    A dlaczego nie spytałeś wprost o konkret, który cię interesuje tylko któryś raz z rzędu lejesz wodę?

  • 0

    40. ~4D  2016-01-25 17:33:23  host: n23-02-09.opera-mini.net

    Morvius, nie bądź bezczelny. Sam zacząłeś hejtować za pomocą pustych sloganów, a teraz szukasz innego hejtera, z którym w chórku ponadajecie na próbną wersję Windows 10.
    Siejesz tu propagandę, a inni mają się zniżać do propagandowego poziomu pytając o szczegóły twoich fanaberii?!

  • 0

    41. ~  2016-01-25 17:34:27  host: n28-06-08.opera-mini.net

    Wszystko dobrze działa a Morvius to pracownik Play (niskoopłacany), który dorabia hejtując na zlecenie w internecie.

  • 0

    42. ~  2016-01-25 17:35:33  host: n28-06-08.opera-mini.net

    @4D, ignoruj trolla Morviusa. Na thebili to najlepszy sposób.

  • 0

    43. ~uPlay  2016-01-25 17:57:06  host: user-94-254-145-116.play-internet.pl

    @38. Jak hejterowi brak argumentów to wyzywa cię od ograniczonych umysłowo zamiast nauczyć się czytać ze zrozumieniem - np. tego:
    "Pobraniem i zainstalowaniem wersji Preview powinny być zainteresowane tylko te osoby, które:

    - Nie zainstalują tego systemu w telefonie, z którego korzystają na co dzień. Mają telefon zapasowy, który nadaje się do testowania wersji Insider Preview.

    - Chcą wypróbować oprogramowanie, które jest nadal w fazie projektowania i chcą podzielić się opinią na jego temat.

    - Nie przerażają ich miliony aktualizacji i to, że interfejs może się zasadniczo zmieniać.

    - Bardzo dobrze znają system Windows Phone, a także umieją rozwiązywać problemy, tworzyć kopie zapasowe danych i przywrócić system operacyjny, jeśli coś się nie uda.

    Nie żartujemy, mówiąc, że to zajęcie dla ekspertów. Jeśli uważasz, że APN to nazwa stacji telewizyjnej, raczej trzymaj się z dala od wersji Insider Preview."
    link do żródła: http://tlp.is/8sa

  • 0

    44. ~4D  2016-01-25 18:22:44  host: n23-02-09.opera-mini.net

    ad 43. Dobre.
    Wystarczy teraz powiązać przestrogę Microsoftu: "Nie zainstalują tego systemu w telefonie, z którego korzystają na co dzień. Mają telefon
    zapasowy, który nadaje się do testowania wersji Insider Preview." z początkiem hejtu we tutejszym wpisie 20.: "Po ostatnich
    uaktualnieniach telefon nie nadaje się do codziennego użytku "... Nawet jeśli to prawda, a nie jak zazwyczaj hejterskie wyolbrzymienie to Morvius zaliczył niezłą kompromitację.
    Jakbyście nazwali kogoś kto nie stosuje się do zaleceń i ostrzeżeń producenta, a poźniej bezproduktywnie hejtuje jego produkty?

  • 0

    45.  2016-01-25 18:34:37

    Nie obraziłem nikogo a obelgi lecą w moją stronę jakbym był żywym celem. Zebrała się grupka fanatyków i nie da sobie nic wyjaśnić. Spływa to po mnie jak po kaczce a ja przynajmniej @41 nie chowam się po "krzakach" rzucając mięsem zza nich. Skoro nie potraficie przyjąć każdej opinii na temat MS to dyskusja z mojej strony jest tutaj zbędna. Powiedziałem jasno, że nie podoba mi się przekładanie terminów aktualizacji. Powiedziałem też, że nie podoba mi się to, że prośby o poprawę pracy różnych aplikacji nie są ruszane. Przykład: do tej pory nieintuicyjna klawiatura, która bez sensu podczas pisania tekstu, wiadomości, maila itd. zamiast podsuwać poprawne wyrazy ukrywa je w liście do przewinięcia, więc de facto potrzebny wyraz odnajdujemy na samym końcu listy kompletnie nie trafionych nastu wyrazów. W Windows 8.1 była to najlepsza klawiatura z jakiej korzystałem. Zgłoszenie o tej nieprawidłowości nie raz już wysyłałem. Testerzy na pewno się ze mną zgodzą, że to jeszcze jest niedopracowane. To jedna ze spraw. Nie chce się kłócić. Nie będę też na siłę udowadniał, że nie jestem hejterem MS. Wyraźnie napisałem czego tyczą moje posty. Skończyłem z wami dyskutować bo to nie ma sensu. Czuje jakbym pisał monolog zamiast prowadził normalną dyskusję.

  • 0

    46. ~bigwig  2016-01-25 19:29:46  host: user-94-254-211-38.play-internet.pl

    Miesiąc z flagową Lumią 950XL Microsoftu - "Aż założyłem bloga" - Recenzja
    http://tlp.is/8sd

  • 0

    47. ~Darek  2016-01-26 20:17:54  host: 195.116.187.216

    Panowie komentatorzy. Odbyliście poważną wymianę zdań, z której jedno co wiem to że macie różne stanowiska i poglądy na temat nowego systemu MS. Momentami było troche za dużo emocji nic nie wnoszących do tematu, ale niech tam :) Ja także jestem użytkownikiem fona z tym systemem i nie ukrywam że po pierwsze nie jestem specjalistą w jego rozpracowywaniu, po prostu go używam. A po drugie trochę boje się nadchodzącej aktualizacji, która bardzo chciałbym mieć. Podsumowując , czytam komentarze i czekam cierpliwie. Mam nadzieje , że się nie rozczaruje W10.

Dodaj swoją opinię