Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft: Pół miliona Lumii 535 w samych Indiach

Microsoft: Pół miliona Lumii 535 w samych Indiach

LuiN 19 Stycznia 2015 12:00

0 0

microsoft lumia 535 Microsoft rozpoczął sprzedaż Lumii 535 w Indiach 27 listopada 2014 roku. Od tego czasu firma sprzedała na tamtejszym rynku przeszło pół miliona tych smartfonów.



Wartość sprzedanych w Indiach Lumii wyniosła około 30,3 mln dolarów i stale rośnie. Udział telefonu w połączeniach mobilnych z Internetem osiągnął w niespełna miesiąc 4%.




Kluczem do sukcesu było ponownie połączenie niewielkiej ceny (około 137 dolarów) z konkurencyjną specyfikacją. Telefon oferuje 5-calowy ekran 540 x 960 pikseli, dwa aparaty 5 Mpix, 8 GB pamięci wewnętrznej i czytnik kart pamięci. Za zadowalającą wydajność odpowiada Snapdragon 200 z 4 rdzeniami 1,2 GHz (Cortex-A7) i 1 GB pamięci RAM.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, Zauba, wł     

Dodaj do:

Tagi: lumia 535 | microsoft | nokia

w sumie: 19
  • 1

    1. ~On  2015-01-19 12:11:57  host: eos218.internetdsl.tpnet.pl

    Tylko dotyk kuleje.Próbowałem w MM,lipa.

  • 0

    2.  2015-01-19 12:13:49

    Ja lubię lumie są lepsze od samungów

  • -1

    3.  2015-01-19 12:16:01

    A jak w Europie jest popularny ten model? Zastanawiam się czy żonie nie kupić Lumi 535 właśnie.

  • 2

    4.  2015-01-19 12:38:10

    Pół miliona telefonów ze zwalonym dotykiem. Brawo Microsoft. Naprawcie to do cholery -.-

  • 0

    5. ~lumia  2015-01-19 12:49:31  host: 213.158.221.247

    w polsce są tylko dualsimy 535...

  • 0

    6.  2015-01-19 13:04:16

    A jaki problem z tym dotykiem jest?

  • 1

    7.  2015-01-19 13:06:46

    Jak na rynek zamieszkujący 20% ludności świata wynik nie powala, tylko tam Lumie mają jeszcze jako taką sprzedaż. Żonie kupiłem 820 w lipcu, nie dało się z niej rozmawiać, już to naprawiłem samodzielnie bo Nokio-Microsoft się nie garnął do tego mimo że problem dotyczy jeszcze wielu 920 itp, olewają klientów więc klienci również powinni ich olać.

  • -1

    8. ~  2015-01-19 13:23:36  host: ackv219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1, @4 - zaaktualizujcie telefony. Wyszła niedawno poprawka naprawiająca błąd z dotykiem.

  • 0

    9. ~ziutasek  2015-01-19 14:48:03  host: afbd115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @wlo Żonie to co najmniej L735 nie bądź kutwa ...

  • 0

    10. ~On  2015-01-19 15:03:50  host: eos218.internetdsl.tpnet.pl

    9.A co takiego Lumia 735 ma lepszego ,od Lumii 820? Bo nowszy model?

  • 0

    11.  2015-01-19 15:13:26

    @10- Wlo chce kupić 535 a nie 820 ;-)

  • 0

    12.  2015-01-19 15:21:18

    @8 Gdyby poprawka naprawiła problem to bym nic nie mówił. Najnowsza aktualizacja dalej ma poważne problemy.

    @6 http://tlp.is/53r Nagranie własne.

  • 2

    13. ~aa  2015-01-19 16:12:24  host: 178-36-32-65.adsl.inetia.pl

    Aktualizacja nic nie naprawiła. W moim przypadku tylko pogorszyła sytuację. Teraz telefon sam zaczął włączać i wyłączać losowe rzeczy, nawet nie muszę dotykać wyświetlacza.

  • 0

    14.  2015-01-19 18:04:52

    1. Ludzie biorą telefony z serii Lumia za Nokię (niby prawda bo kupili ich dział telefonów)
    2. Nokia w erze Symbiana była tam popularna ogólnie, również w segmencie tanich telefonów - i na tym bazuje obecnie MS
    3. To tani budżetowy telefony w raczej niezamożnym państwie - czyli nadal to samo, Microsoft sprzedaje tanie słuchawki, często w biednych państwach
    4. Czekamy na 20, 15, 10 mln sprzedanych topowych modeli.
    5. M$ wpompował w to grube miliardy, gdyby nie kasa z patentów jaką płacą firmy wypuszczające telefony pod Androidem to starty generowane przez dział mobilny, a raczej Windows Phone byłyby porażające. A trzeba pamiętać, że po wykupieniu Nokii i za sprawą rządów Elopa z miejsca uśmiercili MeeGo i Symbiana, bo nawet gdyby miał i tak ostatecznie wypaść z rynku to mieliby kolejnego rywala. BlackBerry nie robi tanich telefonów w takich cenach jak MS i nie atakuje tak różnych rynków jak Meksyk czy Indie ;) Apple to też rywal z innej półki z wiadomych względów więc tak naprawdę Microsoft ma paru rywali jako producentów telefonów, bo firm od softu zostało praktycznie 3...wszystkie z USA :D

  • 0

    15.  2015-01-19 20:09:51

    M$ - mam dosyć tej firmy od kiedy zaczęła decydować za użytkownika i w Windows 7 a później 8 narzucała różne rozwiązania głównie w UI - bo przecież ludzie nie wiedzą czego potrzebują. A pomyśleć, ze w XP można np. było WSZYSTKIE paski w Eksploratorze włączyć lub wyłączyć, wszystko było konfigurowalne!

  • 0

    16. ~Calm7  2015-01-19 20:22:57  host: n11-01-08.opera-mini.net

    15). i ja Ci się w ogóle nie dziwię :-) pozd.

  • -1

    17.  2015-01-20 05:51:20

    Mnie naprawdę dziwi jedno - jak mogli wypuścić 535 z takim błędem... Przecież to była wada obecna na każdym modelu, widoczna od razu, wystarczyło włączyć telefon, co oni, nawet tego nie robili? OK, to tani telefon, ALE jednocześnie pierwszy bez marki Nokia, oferowany jako Microsoft Lumia, tak więc powinni się tym bardziej przyłożyć... Jeżeli jest to problem sprzętowy, to żadne aktualizacje nie pomogą. Szkoda, że każdy test, który do tej pory widziałem był sprzed otrzymania aktualizacji. Po niej zostały tylko komentarze w internetach (a nim wiadomo jak można "ufać"), że się nic nie poprawiło.

  • 0

    18. ~@14 pa pacman  2015-01-20 19:09:02  host: apn-95-40-150-58.dynamic.gprs.plus.pl

    " bo firm od softu zostało praktycznie 3...wszystkie z USA :D" i to jest właśnie najsmutniejszt fakt w naszym zinformatyzowanym świecie i mało kto o tym wspomina, że jak chcesz smartphone to apple, google, ms a jak chcersz PC to apple,ms,linux i nic...

  • 0

    19.  2015-01-21 13:14:26