Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft Office lub Creative ZEN gratis z neostradą tp

Microsoft Office lub Creative ZEN gratis z neostradą tp

LuiN 16 Stycznia 2008 16:28

0 0

Do końca stycznia klienci, którzy kupią neostradę lub przedłużą umowę na korzystanie z tej usługi i uczynią to przez stronę Telekomunikacji Polskiej, za darmo dostaną pakiet "Office 2007 dla użytkowników domowych" lub odtwarzacz mp3 Creative ZEN Stone.

Oferta jest skierowana do klientów, którzy korzystając z formularza dostępnego na stronie TP złożą zamówienie na neostradę tp. Promocja z pakietem Office dotyczy opcji 1024, 2048 lub 6144, w umowie na 24 lub 36 miesięcy. Odtwarzacz mp3 można otrzymać niezależnie od tego, którą z opcji neostrady tp klient wybierze.




Pakiet "Office 2007 dla użytkowników domowych" obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Rynkowa wartość pakietu to 199 zł. Odtwarzacz mp3 Creative ZEN Stone ma pamięć o pojemności 1GB, a jego cena rynkowa to niecałe 100 zł.

Źródło tekstu: TP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Tomek  2008-01-16 16:38:22  host: 87-205-58-57.adsl.inetia.pl

    GATIS :D Witku popraw :))

  • 0

    2.  2008-01-16 16:43:31

    #1. thx

  • 0

    3. ~robaas  2008-01-16 18:07:27  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    no to Nobel dla tego kto zrobi to przez www.tp.pl :) konkretnie chodzi o przejście do kroku 2 czyli "przejdź do danych klienta i dostawy":)

  • 0

    4.  2008-01-16 18:09:51

    I tak korzystniejsza jest oferta NETII!! Nie mowiac juz jakie transfery w sobotni wieczor oferuje tepsa a jakie NETIA! TPSA na gwalt powieksza przepustowosc swoich laczy bo sa daleko w tyle za konkurencja. Jak ktos chce miec wolny internet to niech bierze dalej w tepsie.

  • 0

    5. ~robaas  2008-01-16 18:10:01  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    może dodam ze obecnie IE, Firefox nie pozwala na to, pod opera mi sie udalo;) proponuje sprawdzić bo kiedys chyba naprawia błąd:)

  • 0

    6.  2008-01-16 18:20:10

    tak doskladnie blad 500 Internal Server Error :P

  • 0

    7. ~lukee  2008-01-16 18:30:54  host: elp210.internetdsl.tpnet.pl

    saturnv -wytłumacz mi jak Netia może powiekrzac przepustowość łączy i dzialać lepiej niż TP. Skoro Netia dziala na łączach TP, a ich internet ma te same parametry techniczne.:) Pozatym Netia nie może dotykać nawet centrali TP, jesli klientowi nawali internet to klient to zgłasza w Netii, Netia do TP, a TP jak już nie ma nic do roboty to wysyla technika aby naprawil klienta z netii:) No chyba ze mówisz o miedzi Netiowskiej ale tego to nie dosc ze jest mało to ich jakość? - no nie wiem, pracowalem na takim necie przez poł roku mialo byc 2 Mega ale zazwyczaj bylo 512-1024 - porażka. Terazm mam DSL i nie ma nic lepszego! Ale ludzie przestańcie z tą Netia bo sie schawtam,,

  • 0

    8.  2008-01-16 18:44:42

    #7 no tak nie dokonca. Ruch od klientow TPSA z umowami z Netia, jest znierany i w najblizszym wezle TP-Netia kierowany do Netii. Wiec jak najbardziej znaczenie ma jaka siec ma dany operator. oczywiscie jesli problem jest na linii modem adsl klientamodem na centrali, to oczywiscie reagowac musi TP.

  • 0

    9. ~lukee  2008-01-16 18:51:25  host: elp210.internetdsl.tpnet.pl

    No tak na centrali tepsa trzyma modemy...

  • 0

    10.  2008-01-16 19:00:35

    Ale mowimy o ruchu centrala >> router brzegowy tpsa i siec szkieletowa tpsa, a nie o ruchu modem dsl uzytkownika>> sprzet DSLAM

  • 0

    11. ~lukee  2008-01-16 19:08:06  host: elp210.internetdsl.tpnet.pl

    A myslalem ze najwieksze znaczenie ma jakość netu u klienta

  • 0

    12.  2008-01-16 19:16:44

    Ma znaczenie, ale jakosc polaczenia (transfer nominalny, stabilnosc itd.) nie zalezy od poalaczenia modem klienta centrala (jesli zalezy tzn. ze za slaba jakosc linii)

  • 0

    13. ~  2008-01-16 19:19:43  host: aajc39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mam takie pytanie mam w TP internet 1 mega, telefon odłączyłem płacę za neo i łącze. W nocy i rano mam transfer 130 kb/s ale w popołudnie to jest masakra czasem kolo 10 i nawet na strony nie mogę wejść. umowa kończy mi się za 1.5 miesiąca czy jak podpiszę umowę w neti i wezmę 1 mega to czy to coś poprawi czy dalej popołudniami internet będzie chodził tak powoli ? jaka jest różnica cenowa między internetem 2mb/s w tp a netii w okresie 24 miesiące ?

  • 0

    14.  2008-01-16 19:35:17

    do 13. Zyskujesz to ze siec szkieletowa Netii nie jest przeciazona jak to ma miejsce w przypadku tepsy. W ciagu umowy na 2 lata z Netia zyskujesz 202 zl +pakiet hostingowy. Sam sprawdz na netia.pl

  • 0

    15. ~nieźle  2008-01-16 19:48:24  host: bdx74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niezła oferta ale dlaczego tylko dla osób, które podpiszą umowę na 24 miesiące lub już prawdziwy cyrograf na 3 lata?

  • 0

    16. ~chmielu  2008-01-16 20:05:10  host: abmj76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no własnie ciekawe jak przedłużyc umowe przez internet jak nie da sie przejść do danych klienta. kolejny paradoks tp?!!

  • 0

    17. ~  2008-01-16 20:19:08  host: aajc39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ile kosztuje miesięcznie 2mega przy umowie na 24 miesiące w neti bez modemu i z najtańszym abonamentem telefonicznym bo ja niestety niemogę sprawdzić ...

  • 0

    18.  2008-01-16 23:00:14

    Tutaj wszystko sprawdzisz http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,70,2.html Wychodzi miesiecznie od 1do 4 miesiaca 1 zl i od 5 do 24 94zl a telefon miesiecznie 41zl (tez 60 minut za darmo)

  • 0

    19. ~  2008-01-22 16:09:23  host: bqp253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    halo a jak podmisze umowe na 12 miesięcy 1mb/s to dostanę empetruchę ?

Dodaj swoją opinię