Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft Office dla Symbiana Belle

Microsoft Office dla Symbiana Belle

Q! 4 Listopada 2011 14:02

0 0

Pakiet biurowy Microsoft Office trafi do telefonów Nokii z systemem Symbian Belle. Nastąpi to już na początku 2012 roku.

Microsoft Office trafi do telefonów Nokii w dwóch etapach - pierwszym pod koniec roku i drugim, na początku 2012. Pierwsza aktualizacja dostarczy takie składniki pakietu biurowego jak OneNote (tworzenie notatek), PowerPoint Broadcast (udostępnianie prezentacji w sieci), Document Connection (zarządzanie dokumentami w chmurze) oraz Lync Mobile (komunikator).

W drugim etapie aktualizacji urządzenia z Symbianem Belle wzbogacą się o pełną obsługę pakietu biurowego Microsoftu. Znajdziemy tutaj edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel oraz narzędzie do tworzenia prezentacji PowerPoint.
W pierwszej kolejności pakiet biurowy Microsoftu trafi najprawdopodobniej do modeli 603, 700 oraz 701. Wśród nich nie będzie modelu 600, który ostatecznie nie trafi na rynek.

Zobacz:
dane techniczne i zdjęcia Nokii 603 w katalogu
dane techniczne i zdjęcia Nokii 700 w katalogu
dane techniczne i zdjęcia Nokii 701 w katalogu.

Źródło tekstu: mynokiablog.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2011-11-04 14:16:33

    No a kiedy aktualizacja dla np. Nokii N8? Mam wgrany soft Belle już od kilku tygodni, nie widzę w nim większych błędów, a już na pewno jest ich mniej niż w oficjalnej Annie. Fajny ten Belle, dużo z androida wzięli, można wreszcie jakoś użytkować ten telefon.

  • 0

    3. ~miro  2011-11-04 15:52:10  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    No fajnie, też czekam na Belle myślałem, że w Paźdzerniku na Nokia World coś będzie oficjalnie a tu cisza chociaż były wystawione sztuki N8, C7, E7 (pozostałem chyba też) z Belle.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet