Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft Lumia już oficjalnie

Microsoft Lumia już oficjalnie

LuiN 24 Października 2014 10:35

5 2

Microsoft oficjalnie zmienił brand Nokia Lumia na Microsoft Lumia. Starsze modele będą sprzedawane jeszcze z logiem Nokii, z nowych smartfonów Nokia zniknie.



Microsoft w dalszym ciągu będzie sprzedawał proste telefony pod marką Nokii, natomiast wszystkie jego smartfony będą teraz marki Microsoft Lumia.




Tuula Rytilä, wiceszefowa marketingu w dziale telefonów Microsoftu, przekazała w wywiadzie, że rebranding trwa już od pewnego czasu i przejawia się m.in. zmianą nazewnictwa aplikacji instalowanych w Lumiach czy ostatnią przeprowadzką stron o Lumiach na serwery Microsoftu.

Wciąż nie wiemy natomiast kiedy zobaczymy pierwszą Lumię bez brandu Nokii. "Wkrótce" to jedyna odpowiedź na to pytanie przekazana przez Microsoft.

Źródło tekstu: Nokia, wł     
Źródło zdjęć: Microsoft

w sumie: 18
  • -1

    1.  2014-10-24 10:51:04

    Bez sensu. "Microsoft Lumia" brzmi jak jakiś program od MS, a nie marka telefonów.

  • -1

    2. ~pabloki  2014-10-24 10:55:02  host: public-gprs516451.centertel.pl

    microsoft lumia brzmi gorzej niż sama lumia . po co, wiedzac że ukatrupia brand asha, wprowadzali modele z asha? po co byl eksperyment z androidem skoro microsoft i tak zarzucił projekt ? tam jakieś pacany pracują. wprowadzać coś co za chwilę zniknie.

  • -1

    3.  2014-10-24 11:00:46

    Bez sensu to jest ryba lądowa (aka ślimak) skoro przyzwyczailiście się do Microsoft Surface to przyzwyczaicie się do Microsoft Lumia

  • 0

    4. ~  2014-10-24 11:05:58  host: 77-254-74-58.adsl.inetia.pl

    Błąd, błąd, błąd. Wielu ludzi nawet nie interesowało się zawirowaniami w Nokii i są nieświadomi przejęcia przez MS. Dla nich Nokia była Nokią i ją zawsze kupowali - tak jest na całkiem sporej ilości rynków. Jeżeli już chcieli się pozbyć Nokii z nazwy, to powinni samo Lumia zostawić. Wzrost sprzedaży im wyhamuje po czymś takim.

  • 0

    5. ~  2014-10-24 11:06:39  host: 77-254-74-58.adsl.inetia.pl

    @3 - kto się przywyczaił? Na pewno nie klienci patrząc na sprzedaż...

  • 0

    6.  2014-10-24 11:20:05

    @5 - klientów po prostu nie przekonuje cena surface

  • -2

    7. ~me  2014-10-24 11:28:53  host: 194.114.62.124

    Ludzie nie lubią Microsoftu, a Lumia może kojarzyć się z chińskim Lenovo. Podwójnie negatywne złożenie.

  • -1

    8.  2014-10-24 11:46:57

    @7 a w sumie to dlaczego nie lubią Microsoftu ? Bill Gates dał chyba więcej kasy na cele charytatywne w ciągu jednego roku niż Steve Jobs przez całe życie ? Trollem patentowym na miarę Apple też też nie był ... Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że ludzie byli nieszczęśliwi że musieli płacić więcej za kompa z Windowsem niż za kompa bez niego. :P

  • 0

    9.  2014-10-24 12:22:21

    No cóż, te telefony będą się kojarzyć mi z marką zapałek lumia. ;-)

  • -2

    10. ~ffffff  2014-10-24 12:40:58  host: 89-72-222-165.dynamic.chello.pl

    Telefonu o takiej nazwie na pewno nie kupię! Do tego ten Windows Phone. Tragedia!!!

  • -1

    11.  2014-10-24 13:01:02

    A ja widzę w tym sens. Jest Apple iPhone i z tylu jest logo Apple. Ale nie mówi sie Apple iPhone tylko sam iPhone. I chyba tym samym torem chce podążyć Microsoft. Będą sygnowane logiem Nokii, ale będzie sie mówili po prostu Lumia

  • 0

    12.  2014-10-24 13:02:01

    Mowilo

  • 0

    13. ~  2014-10-24 14:12:05  host: host-176-221-121-254.dynamic.mm.pl

    Mikromiękki ma fatalną nazwę od samego początku.

  • 0

    14. ~Raptor  2014-10-24 15:12:21  host: user-94-254-128-76.play-internet.pl

    @8 Bo Gates nie lubi ludzi i finansuje programy depopulacyjne.Wystarczy pogooglać.

  • 2

    15. ~  2014-10-24 16:09:03  host: 77-254-84-5.adsl.inetia.pl

    @14 - ale gdzie, w Afryce, a to akurat dobrze (ograniczanie przyrostu naturalnego, który jest absurdalnie duży tam).

  • -1

    16.  2014-10-24 16:40:36