Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft Lumia 430 za 70 dolarów

Microsoft Lumia 430 za 70 dolarów

LuiN 19 Marca 2015 13:12

8 0

microsoft lumia 430 Microsoft zaprezentował oficjalnie swoją najtańszą Lumię, model 430. Urządzenie będzie dostępne zarówno w wariancie z jednym, jak i dwoma gniazdami kart SIM.






Nowy smartfon bazuje na chipsecie Snapdragon 200 z dwoma rdzeniami 1,2 GHz, ma aż 1 GB pamięci RAM, co zaskakuje przy tej cenie (70 dolarów bez podatków), 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci (do 128 GB), 4-calowy ekran 800 x 480 pikseli (235 ppi), główny aparat 2 Mpix, przednią kamerkę VGA, łączność 3G z HSPA+ włącznie (pobieranie do 42,2 Mb/s), GPS, GLONASS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n, radio FM, akumulator 1500 mAh i Windows Phone 8.1, który zostanie zaktualizowany do Windows 10.

Całość mieści się w wymiarach 120,5 x 63,2 x 10,2 mm i ma masę 127,9 grama. Sprzedaż rusza w kwietniu, telefon będzie dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Źródło tekstu: Microsoft, wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft | microsoft lumia 430

w sumie: 29
  • -3

    10. ~LTE  2015-03-19 13:59:32  host: ip-5-172-247-240.free.aero2.net.pl

    Jak będzie za 200 zł to kupię, więcej nie opłaca się dać smartphone bo i tak się rozleci każdy jeden.

  • 1

    11.  2015-03-19 14:00:17

    @LuiN
    Przykładowo, moja kuzynka. Sama posiadała swego czasu L520. Ogólnie była zadowolona, ale... no właśnie. Nie było tapetek, ikonek i pulpitów. Teraz ma Alcatela Idol 2s (więc nie taki zły telefon) niby zadowolona, ale... płynność androida, a raczej jej brak doprowadza ją do wściekłości.

    Osobiście jest mega zadowolonym użytkownikiem WP8.X. HTC8s > Samsung AtivS > L930. Niczego mi nie brakuje. Do tego system działa szybko i sprawnie. Dla mnie nie ma lepszego OSa, gdyż jestem związany z ekosystemem MS (ondrive, hotmail, office, W8.1).

  • 2

    12.  2015-03-19 14:01:30

    lumia porządna rzecz. android też. posiadam oba rodzaje systemów na co dzień i jestem zadowolony

  • 0

    13.  2015-03-19 14:27:18

    Dajcie lepiej

    Nowy telefon bazuje na chipsecie Snapdragon 200 z dwoma rdzeniami 1,2 GHz, ma 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci (do 128 GB), 2.4-calowy ekran 800 x 480 pikseli, główny aparat 5 Mpix, łączność LTE 800,1800,2600 z Vo-LTE, GPS, GLONASS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n, radio FM, akumulator 1500 mAh, na systemie S40. Cena brutto 300 dolarów.

  • -1

    14. ~ziutasek  2015-03-19 14:54:55  host: bfv90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czemu nie napiszecie nic NOWEGO o xcover 3, zaprezentowany na CEBiT ? To dobry przykład wiarygodności portali tematycznych wszystkie dają te same "przedruki", żadnych realnych nowych wiadomości żeby tam ktoś był wziął urządzenie do łapy i realnie sprawdził pod innym kątem niż cyferki .

  • 1

    15.  2015-03-19 14:57:07

    Dobrze, że w końcu dają 1GB RAM do chyba każdego telefonu od jakiegoś czasu, potrzebnie, lub nie - nieistotne. To wytrąca argument hejterom, jak i wygląda lepiej w oczach klientów. Co do samego telefonu, to wiadomo - cudów się nie można spodziewać, ale o ile nie spartolą czułości ekranu jak w 535, to może być popularny telefon z niskiej półki.

  • 0

    16. ~skalarek  2015-03-19 15:33:33  host: static-46-238-243-121.awacom.net

    @robovit jeżeli cenę 499 zł za ten kadłubek uważasz satysfakcjonującą to faktycznie... Microsoft ma przyszłość

  • 0

    17. ~skalarek  2015-03-19 15:35:18  host: static-46-238-243-121.awacom.net

    nowa strategia MS to wepchnąć Windows Phone nawet do breloczka

  • 2

    18.  2015-03-19 15:39:06

    skalarek: U Googla się sprawdziło. :)

  • 1

    19.  2015-03-19 16:11:07

    @Robovit - zważywszy na dzisiejsze ceny najtańszych Lumii,to cena tej nowości to 299 zł. Jak jeszcze włączą go do promocji cashback i dadzą zwrot 50 zł, to wyjdzie 249 zł. Wtedy to będzie atrakcyjna cena, bo jak patrzę na te Twoje 499 zł, to widzę, że nie masz pojęcia o wartości rynkowej tanich Lumii.
    http://tlp.is/5pz

  • 0

    20. ~  2015-03-19 16:19:04  host: 84-10-76-162.static.chello.pl

    Bardzo fajnie że ma mieć 4 cale.
    Dla mnie większy tel to już klocek:)
    Mam Motorolkę MB526 (3,7") i jest idealna na wielkość, drugi tel to Lumia 635 i jest IMHO nieco za duży.
    Gdyby nie już leciwe podzespoły motki, nigdy bym nie szukał drugiej słuchawki.

  • 0

    21. ~pabloki  2015-03-19 16:19:32  host: 46.205.41.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dobrze że pisze kamerka VGA. gorzej gdyby pisało kamera VGA. rozumiem że tani ... ale dziś ...VGA z przodu do selfies?

  • 0

    22.  2015-03-19 17:04:42

    Gdyby jeszcze miała lampkę z tyłu, to bym pochwalił specyfikację. Ale niestety...

  • 0

    23. ~  2015-03-19 17:31:11  host: 2.24.236.240

    Nokia 435 za 29.90£ bez locka.

  • 0

    24. ~  2015-03-19 17:32:13  host: 2.24.236.240

    http://tlp.is/5q1

    Tutaj

  • 0

    25.  2015-03-19 17:33:02

    @Nomedaj - Ty tak serio? Lampka z tyłu w budżetowym telefonie służy tylko do jednego - funkcji latarki. Aparaty w low-endach są tak słabe, że nawet laserowy flesz nie poprawi jakości.

  • 0

    26. ~patalach  2015-03-19 19:07:12  host: user-94-254-132-51.play-internet.pl

    Wreszcie smartfon dla wiecznie marudnego Polaka....

  • 0

    27.  2015-03-19 19:56:58

    @25 czajson - właśnie o to chodzi. Smartfon musi mieć latarkę.

  • 0

    28. ~  2015-03-20 06:50:24  host: 088156132048.dynamic-ww-4.vectranet.pl

    @13 i zeby to byla klapka.

  • 0

    29.  2015-03-20 08:15:27

    Gdzieś czytałem ze ta lumia ma wejść tylko na rynki krajów rozwijających się więc raczej w Polsce nie będzie dostępna...

Dodaj swoją opinię