Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft Live w telefonach Nokii

Microsoft Live w telefonach Nokii

LuiN 29 Maja 2008 17:23

0 0

nokia e61i windowslive Microsoft przygotował i udostępnił bezpłatnie klienta Windows Live dla użytkowników telefonów Nokii pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Symbian S60.

Wcześniej podobny pakiet Microsoft udostępnił użytkownikom urządzeń BlackBerry RIM. Klient daje szybki i prosty dostęp do takich serwisów Microsoftu jak Hotmail, MSN, Windows Live Spaces i Live Search.




Pakiet zyskał dedykowaną stronę w serwisie Nokii. Osoby zainteresowane aplikacją Microsoftu mogą ją bezpłatnie pobrać z poziomu aplikacji Pobierz w menu głównym telefonu. Tą drogą program udostępniony został w wybranych krajach: USA, Islandii, Indiach, Izraelu, Rumunii, na Węgrzech i w Polsce.

Źródło tekstu: IntoMobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2008-05-29 17:32:56

    Od wczoraj śmigamy na nim z kolegami:-) GG wygląda jak tandetna zabawka przy Messengerze , działa miodzio , multichat , przesyłanie plików , zdjęć , BRAK REKALM , polecam , aplikacja perfekcyjnie dopracowana , I klasa.

  • 0

    2.  2008-05-29 17:33:21

    Wczoraj, późnym wieczorem przeprowadziliśmy testy z kolegami. Fajna zabawa, można oprócz tekstu przesyłać zdjęcia, filmiki i inne pliki. Na razie nie napotkałem na ograniczenie wielkości pliku.

  • 0

    3.  2008-05-29 17:34:27

    Marku, wyprzedziłeś mnie o 1 minutę z wpisem :)

  • 0

    4. ~issa  2008-05-29 17:35:19  host: inet20908ni-1.eranet.pl

    :-) A ***luina o prawie 24h;-)))

  • 0

    5. ~  2008-05-29 17:58:52  host: f142-055.opera-mini.net

    Nie wiem co to jest... ale też sobie ściągnę na swój telefon hehe, skoro wszyscy to tak polecają;-) / nicram

  • 0

    6.  2008-05-29 18:19:55

    nie używałem nigdy Messenger'a wiec wybaczcie pytanie, czy na mobilnej wersji można się łaczyć z gg? :) gadu mobi już mnie wkurza tym, że trzeba płacić za dane, abonament 1zł tygodniowo i jeszcze reklamy są!

  • 0

    7.  2008-05-29 18:35:31

    Albo i nie ściągnę bo chyba z E50 nie jest kompatybilny z tego co widzę ...:/

  • 0

    8. ~szalony  2008-05-29 19:01:22  host: 87-205-33-114.adsl.inetia.pl

    Teraz mogłaby nokia windows playera zrobić byłoby git :-)

  • 0

    9.  2008-05-29 19:42:17

    ***malik - to jest komunikator internetowy jak GG , ale zupelnie autonomiczny. Jesli nie masz znajomych na nim , lub nie zaloza konta (banalnie proste , przez telefon) , na niewiele Ci sie przyda. Czy warto go miec? Tak , jesli zalezy Ci na wieloosobowym czacie , przesylaniu plikow przez telefon i braku reklam "Playa" wylewajacych sie uszami , to warto poswiecic minute na zalozenie konta ze znajomymi.Niestety powaznym jego ograniczeniem jest brak wersji programu w popularnej Javie , troche trudno miec wszystkich znajomych z telefonami z Symbianem.

  • 0

    10.  2008-05-29 20:14:03

    issa - no co Ty! Przeciż wszyscy mają podobno porządne telefony...

  • 0

    11.  2008-05-29 20:15:16

    czy ktoś może mi powiedzieć - przepraszam za odejście od tematu ;-) - gdzie na stronie Orange znajdę pliki ze starymi cennikami? Interesuje mnie poprzedni cennik dla firm.

  • 0

    12.  2008-05-29 20:16:36

    a już znalazłem - w pomocy są "archiwalne oferty" ;-)

Dodaj swoją opinię