Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft Launcher z nowymi funkcjami

Microsoft Launcher z nowymi funkcjami

Isand 26 Listopada 2017 21:00

0 0

microsoft launcher

Microsoft Launcher (dawny Arrow Launcher) wzbogacił się o nowe funkcje. Zmiany są obecnie widoczne w wersji beta, jednak niedługo powinny pojawić się też w wersji stabilnej.

Część z wprowadzonych zmian była już wcześniej postulowana przez użytkowników, część jednak to własny pomysł Microsoftu. Zatem jakich zmian możemy się spodziewać? Poprawki dotyczą migracji danych z innych launcherów, przenosin aplikacji czy interfejsu. Oczywiście usunięto też błędy oprogramowania.
Jeśli uczestniczycie w programie beta testów, możecie pobrać uaktualnienie poprzez sklep Google Play. W przeciwnym razie - Microsoft powinien uaktualnić wersję stabilną w grudniu.

Zobacz: Microsoft Launcher został pobrany 5 milionów razy

Źródło tekstu: windowscentral, wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft launcher

w sumie: 2
  • 1

    1.  2017-11-26 21:34:01

    Kompatybilność z kompem jest spoko

  • 0

    2. ~szkoda  2017-11-27 09:40:51  host: 131.228.32.166

    fajny, szkoda ze taki ciezki .. :(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet