Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft Edge z Google Play pobrano już ponad milion razy

Microsoft Edge z Google Play pobrano już ponad milion razy

Isand 9 Grudnia 2017 20:37

6 2

microsoft edge

Na naszym portalu regularnie informujemy o nowych postępach w ambitnym zadaniu popularyzacji przeglądarki Microsoft Edge. Po udanym wprowadzeniu Edge'a na iOS oraz Androida, nadszedł czas na pierwszy kamień milowy. Microsoft Edge pobrano już milion razy ze sklepu Google Play.




Należy przy tym wspomnieć, że Microsoft Edge w wersji dla Androida dopiero tydzień temu oficjalnie wyszedł z fazy beta. Dzięki swojemu dobremu startowi, przeglądarka została zakwalifikowana do najlepszych darmowych aplikacji z kategorii "Komunikacja". Wersja dla iOS nie może się pochwalić równie dobrymi wynikami, musimy jednak pamiętać, że Android ma o wiele łagodniejsze podejście do pobierania aplikacji w fazie beta.

Głównym przeznaczeniem przeglądarki jest zapewnienie synchronizacji zakładek, ulubionych i historii pomiędzy komputerem oraz telefonem. Microsoft nie zapomniał również o trybie nocnym oraz prywatnym. Aplikację pobierzecie pod tym adresem.

Źródło tekstu: windowscentral, wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft edge | microsoft

w sumie: 20
  • -2

    1. ~Cxxc  2017-12-09 21:24:23  host: ip-213-127-43-237.ip.prioritytelecom.net

    Milion? Hahahaha a ile jest uzytkownikow Androida? Milard? Milion to ile? 1promil? :-) smieszne

  • 0

    2.  2017-12-09 21:29:14

    Tak, ale aplikacja jest oficjalnie dostępna od tygodnia ;) Póki co ma na tyle dobrą dynamikę, że już awansowala do najlepszych darmowych aplikacji w kategorii komunikacja.

  • 1

    3.  2017-12-09 22:07:10

    Trzeba przyznac ze Edge pozytywnie zaskakuje zwlaszcza szybkoscia dzialania na starszym sprzecie.

  • 0

    4. ~HD  2017-12-09 22:19:35  host: 89-69-52-181.dynamic.chello.pl

    Warto to pobrać na Andka, czy Samsung i Chrome robią to lepiej?

  • 0

    7.  2017-12-09 22:54:11

    edge jest prosty i przejrzysty, to na pewno zaleta, ale milion pobrań to jeszcze nie powód do chwalenia się

  • 0

    8. ~pablosox123  2017-12-09 23:14:23  host: 89-64-12-74.dynamic.chello.pl

    chrome i tak lepszy a edge sie zastanawia nad wczytaniem stron na starym sprzecie wiec edge jest do d.

  • 0

    12.  2017-12-10 10:08:42

    Ciekawe ile z tych osob zainstalowalo na kilka minut by zobaczyc jak dziala i po chwili odinstalowalo ?

  • 0

    13. ~Gość  2017-12-10 10:21:34  host: apn-31-1-254-191.dynamic.gprs.plus.pl

    I znów "wujkowie dobra rada" się uaktywnili... Używam Edge'a stacjonarnie i mobilnie - trochę brakuje plug-in'ów - ale to opędzam Operą na komputerze. Ma jeszcze trochę do nadrobienia - ale w kwestii prędkości działania wygląda całkiem dobrze. Ale gdy się gimbaza ekscytuje "features" (mimo, że tego nie używa) - to trudno dyskutować z takimi argumentami...

  • 0

    14. ~  2017-12-10 10:24:00  host: 89-64-31-97.dynamic.chello.pl

    Ja używam Opery a stacjonarnie dodatkowo Vivaldi ale edga przetestuje

  • 0

    15.  2017-12-10 11:08:53

    Może warto doprecyzować, od której wersji Androida wzwyż działa ta aplikacja? Moje telefony posiadają Andka 6.0 i na żadnym z nich nie można tego odpalić. Szanowna Redakcjo, bardzo proszę o większą staranność w popełnianiu artykułów!!!

  • 0

    16.  2017-12-10 11:09:08

    Edge działało średnio na początku bety. Później nie sprawdzałem. Teraz Mi browser dostało fajne aktualizacje i wróciłem do Mi z chrome.

  • 0

    17.  2017-12-10 12:23:54

    @15 dziwne bo ja uzywam Edge na Lenovo B z Androidem 6.0 bez zadnych problemow

  • -1

    18. ~coś  2017-12-10 12:36:10  host: a24-06-09.opera-mini.net

    Nie mogę sam uwierzyć ale udało.mi się zainstalować w Nokii E52
    Chodzi wspaniale. Brakuje mi wtyczki adobe flesz i.nie odbieram weeb.tv. Reszta działa super.

  • 0

    19. ~pablosox123  2017-12-10 13:25:52  host: 89-64-12-74.dynamic.chello.pl

    zovaczcie sobie teraz jak chrome działa na v8.Petarda.

  • 0

    20. ~Coś  2017-12-10 18:34:39  host: a28-02-06.opera-mini.net

    Teraz próbuje instalować na E51. Ale działa kiepsko. Strony otwierają się wolno i zawiesza sie. Może to wina Shifty od Orange na E51

  • 0

    21. ~  2017-12-10 18:48:50  host: user-31-175-149-44.play-internet.pl

    @20 Chcesz powiedzieć, że na Nokii E51 tej tu http://tlp.is/fqc zainstalowałeś Edge?

  • 0

    22. ~coś  2017-12-10 19:06:53  host: a29-02-09.opera-mini.net

    21>. Tak dokładnie.. Ale nie na tym co piszesz a na swojej Nokii e51.tzn
    Tej która jest moja

  • 0

    23. ~  2017-12-10 19:15:04  host: user-31-175-149-44.play-internet.pl

    @22 Lepiej odstaw używki! [gra słów też się wkradła]

  • 0

    24. ~Gutek  2017-12-10 19:22:31  host: apn-31-0-45-181.dynamic.gprs.plus.pl