Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft: dajcie demo, będzie przychód

Microsoft: dajcie demo, będzie przychód

LuiN 24 Maja 2011 18:11

0 0
W Marketplace jest obecnie 17.266 aplikacji, co tydzień przybywa 1,2 tys. nowych. Do tej pory w sklepie znalazło się 181 programów napisanych przez twórców z Polski.

Statystyczny użytkownik telefonu z Windows Phone 7 pobiera miesięcznie 12 aplikacji. 70-krotnie częściej pobierane są programy z dostępną wersją trial i przynoszą one siedmiokrotnie większy przychód od pozycji pozbawionych wersji demonstracyjnej.

Tygodniowo w Marketplace rejestruje się 11 polskich twórców aplikacji na urządzenia z Windows Phone 7 - aktualnie jest ich już 353.
Źródło tekstu: Microsoft, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet