Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Microsoft: dajcie demo, będzie przychód

Microsoft: dajcie demo, będzie przychód

LuiN 24 Maja 2011 18:11

0 0
W Marketplace jest obecnie 17.266 aplikacji, co tydzień przybywa 1,2 tys. nowych. Do tej pory w sklepie znalazło się 181 programów napisanych przez twórców z Polski.Statystyczny użytkownik telefonu z Windows Phone 7 pobiera miesięcznie 12 aplikacji. 70-krotnie częściej pobierane są programy z dostępną wersją trial i przynoszą one siedmiokrotnie większy przychód od pozycji pozbawionych wersji demonstracyjnej.

Tygodniowo w Marketplace rejestruje się 11 polskich twórców aplikacji na urządzenia z Windows Phone 7 - aktualnie jest ich już 353.

Źródło tekstu: Microsoft, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-217-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet