Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Michał Wawrzynowicz szefem GTI

Michał Wawrzynowicz szefem GTI

WitekT 2 Marca 2006 15:45

0 0

wawrzynowicz mMichał Wawrzynowicz objął od stycznia stanowisko Dyrektora Generalnego firmy GTI, należącej do polskiego oddziału Germanosa jednej z sieci dealerskich Orange.

Michał Wawrzynowicz zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego dyrektora z ramienia Germanos Group - Lefterisa Maroulisa.
Do obowiązków Dyrektora Generalnego GTI należy stworzenie oraz wdrożenie strategii rozwoju firmy w połączeniu z polityką sprzedaży i marketingu. Michał Wawrzynowicz jest również odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii długoterminowego rozwoju firmy na rynku polskim. Michał Wawrzynowicz będzie podlegał Dyrektorowi ds. Międzynarodowej Sprzedaży sieci Germanos, Dimitrisowi Blatsiosowi.

Michał Wawrzynowicz ukończył Politechnikę Warszawską. Ma ponad 10-cio letnie doświadczenie pracy na różnych stanowiskach w sprzedaży i marketingu w Polsce. W 1995 rozpoczął pracę dla firmy Eko-Contel, gdzie sprawował funkcje kierownicze różnych szczebli. W 1998 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Marketingu. Przez ostatnie 5 lat był odpowiedzialny za marketing, sprzedaż oraz rozwój sieci Germanos w Polsce obejmując stanowiska Dyrektora ds. Marketingu w 2001, Dyrektora ds. Sprzedaży w 2003 oraz ostatecznie Dyrektora ds. Handlowych w latach 2004-2005.

Źródło tekstu: Germanos     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~mysterx  2006-03-02 16:10:02  host: fancomp.com.pl

  znam tego bałwana...zaczynał za czasów jak Aris Karousos był szefem sprzedaży..generalnie jak większość ludzi pracujących w Germanosie (dawnym G-shopie) nie potrawi nic po za generowaniem "sztycznego " wzrostu sprzedaży, bo że Germanos ma nienajlepszą opinie wśród klientów wiadomo nie od dzis, mi np. zagubili gdzies umowe a potem miałem niezłe jaja bo ktos kupował tel. na moje dane, tak wiec jesli chcecie kupic tel w Erze to zróbcie to TYLKO W FIRMOWYM SALONIE!!! (lepiej postać w kolejce niż potem płacic za nieudolność pracowników Germanosa)

 • 0

  2. ~Tomek  2006-03-02 16:46:36  host: dfj183.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Przecież Germanos to nie jest siec dealerska ORANGE!!! To siec dealerska sieci ERA!!!

 • 0

  3. ~zofia  2006-03-02 16:46:55  host: gate.malnet.pl

  mysterx: gadasz głupoty na temat Wawrzynowicza, bo to jeden z niewielu porządnych gości wśród agentów PTC. To w dużej mierze dzięki niemu mają ponad 200 punktów, bo sama kasa Greków to za mało. Określenie kogoś "bałwanem" za ukrytym nickiem nie wymaga cywilnej odwagi, jesteś facet to powinieneś mu powiedzieć w twarz a nie pluć na monitor... i poprosić Greków o te stanowisko:)

 • 0

  4.  2006-03-02 16:47:29

  Tomek: firma GTI Sp. z o.o. należy do Germanos Polska. GTI jest dealerem Orange.

 • 0

  5. ~zofia  2006-03-02 16:49:37  host: gate.malnet.pl

  Tomek: to podobno ma być pierwszy MULTI-OPERATOR ale na razie... chyba do kwietnia to tajemnica...:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy dopłaty w roamingu to dobra decyzja operatorów?

Dopłaty w roamingu - kto ma najmniejsze?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet