Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Miażdżące wyniki benchmarku Huaweia Mate 8

Miażdżące wyniki benchmarku Huaweia Mate 8

orson_dzi 27 Listopada 2015 17:55

12 5

Dzień po oficjalnej premierze, Huawei Mate 8 pobił rekord wydajności w benchmarku AnTuTu... własny rekord.

huawei mate 8 huawei mate 8 huawei mate 8 huawei mate 8

Jeszcze dwa tygodnie temu wszyscy zachwycali się wynikiem 79131 punktów, jaki Huawei Mate 8 uzyskał w benchmarku AnTuTu. Jak się okazało, ten wynik osiągnął egzemplarz, który nie był finalną wersją smartfonu.




Dzisiaj opublikowany został wynik testu zaprezentowanego wczoraj Mate 8. Uzyskany wynik 94250 bije na głowę wszystkie dotychczasowe próby w programie AnTuTu. Warto tu przytoczyć choćby Samsunga Galaxy S6, który osiągnął wynik niższy o 25 tys. punktów.

Zobacz: Huawei Mate 8 z potężnym Kirinem 950

Źródło tekstu: AnTuTu; wł     

Dodaj do:

Tagi: huawei | huawei mate 8

w sumie: 36
  • 0

    19. ~q2q2q2  2015-11-27 22:42:49  host: acvf41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzieś od ponad roku nie mam ochoty na zmianę telefonu ( lumia 1020 i lumia925 ) , nie chodzi mi tu o windowsa , uważam że każdy kto ma średnie pieniądze i trochę rozumu ma już telefon który spełnia z dobrym rezultatem potrzeby ; czy to internet , aparat , wygląd czy funkcjonalność - jedna główna cecha wszystkich telefonów - żaden smartfon nie trzyma np tygodnia na jednym ładowaniu , jak jakaś firma zrobi milowy krok w tym temacie to chętnie zmienię telefon , a tak to po co ?

  • 0

    20. ~@16  2015-11-27 23:27:07  host: apn-95-40-125-96.dynamic.gprs.plus.pl

    Przeszyły do Windows Phone

  • 0

    21. ~Nick  2015-11-28 00:20:54  host: staticline-31-183-140-216.toya.net.pl

    Od dawna jest wiadomo ze producenci telefonów działają jak VW, czyli odpowiednio dostosowują sprzęt do oprogramowania pomiarowego ;) Co z tego ze pobił, ma działać i być wydajnym w codziennym użyciu a nie w trakcie testu ;)

  • -3

    23.  2015-11-28 10:29:26

    22). Dziwne... mimo agresji - pochwaliłeś mój telefon...

  • 1

    24.  2015-11-28 10:36:26

    orson: "pobił rekord wydajności w benchmarku AnTuTu... własny rekord. " to zdanie jest NIE PO POLSKU powinno byc "pobił własny rekord wydajnosci w benchmarku AnTuTu. To nie jest tak ze masz jakies slowa i mozesz je sobie dowolnie ustawiac

  • -3

    25.  2015-11-28 10:42:35

    24). Nie zrozumiałeś tego zdania - stąd Twoje ,,nie halo".

  • -1

    26. ~hanni  2015-11-28 11:31:23  host: n85.ngates.nasze.pl

    Takie same testy jak w przypadku spalania u VW. Wszystko pod testy i bycie najlepszym, a na codzien jest jak jest...
    Ech...

  • -3

    27. ~  2015-11-28 12:01:02  host: 168.235.201.33

    @24 masz obsesje...idz się leczyć

  • -2

    28. ~jebudek  2015-11-28 12:08:43  host: 77-254-21-172.adsl.inetia.pl

    @q2q2q2 Mój smartfon wytrzymuje ponad tydzień (nawet do 14 dni jak go mało używam) i jestem z niego zadowolony, a jest nim stara już Xperia J.

  • -1

    29. ~~~  2015-11-28 12:24:39  host: user-94-254-129-200.play-internet.pl

    Co z tego, że procesory są coraz bardziej energooszczędne, jeśli podbijają i dodają coraz więcej rdzeni?

  • 0

    30. ~W  2015-11-28 14:47:48  host: apn-46-77-124-116.dynamic.gprs.plus.pl

    Wy tutaj o Huawei a tutaj się kod rabatowy 25% w Orange pojawił + gadżet za 1 zł!!! http://tlp.is/8b4

  • 2

    31. ~W  2015-11-28 14:48:53  host: apn-46-77-124-116.dynamic.gprs.plus.pl

    Sorry - teraz dobry link! http://tlp.is/8b5

  • 1

    32.  2015-11-28 14:53:23

    Microsoft kończy aktualizację dla Nokia Belle i Symbiana
    Microsoft wycofał usługi aktualizacji oprogramowania dla telefonów Nokia Belle i telefonów z systemem Symbian.
    Usługa aktualizacji oprogramowania dla wszystkich telefonów Nokia Belle oraz telefonów z systemem Symbian zostanie wycofana z końcem grudnia 2015 roku. Aktualizacje oprogramowania dla tych telefonów przez sieć komórkową lub pakiet Nokia Suite nie będą już dostępne - poinformował Microsoft.

  • -1

    33.  2015-11-28 17:01:29

    #32: szkoda tego systemu, symbian belle był idealny, nie trzeba było zakładać żadnych kont żeby zainstalować co potrzebne, brak wirusów, windows phone dopiero dochodzi do poziomu symbiana, aplikacje nie zgłaszały potrzeby lokalizacji, czy dostępu do kontaktów i sms'ów, itd.

  • -1

    35. ~judgementcrematorium 666  2015-11-29 07:42:45  host: n28-02-03.opera-mini.net

    Sami schizofrenicy na tym forum siedzą!

  • -1

    36. ~greg  2015-11-29 10:29:52  host: 178235202250.warszawa.vectranet.pl

    jak wspaniale że mamy tak szybkie telefony. Dzięki temu szybciej będziemy mogli nawiązywać połączenia telefoniczne, będziemy mogli szybciej ściągać różne rzeczy z internetu, szybciej będziemy otrzymywali informacje ze świata a filmy będziemy oglądali w przyspieszonym tempie .... tępe jełopy ...

  • 0

    37. ~Dumna bogata Polska  2015-11-29 19:09:53  host: ip-5-172-247-238.free.aero2.net.pl

    Ja bym to zatytułował: Huawei Mate 8 mocno zmasakrował młodego benchmarka

  • 0

    38.  2015-11-29 21:58:17

    Z pewnością bardzo pomógł mu w tym ekran FHD, co nie zmienia faktu, że wynik jest imponujący.

  • 0

    39. ~rst  2015-11-30 13:43:55  host: proxy0.netia.pl

    Pytanie po co komu wyższa rozdzielczość niż FullHD?

  • 0

    40.  2015-12-07 12:24:37

    @39 - Komu? - Producentom i tzw. "entuzjastom" Po co? - większe liczby lepiej się sprzedają niż mniejsze, a "entuzjaści" mają coś, czym mogą udowadniać że ich pe... tzn. telefon jest dłuższy... tzn. lepszy.

Dodaj swoją opinię