Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Metalowy Samsung S7220 Lucido

Metalowy Samsung S7220 Lucido

Q! 18 Marca 2009 19:42

0 0

samsung s7220Bez większego rozgłosu Samsung zaprezentował nowy telefon oznaczony jako S7220 Lucido. Wyróżniać ma się atrakcyjną, metalową obudową.

Samsung S7220 Lucido posiada ekran o przekątnej 2,2 cali wykonany w technologii AMOLED oraz potrafiący wyświetlić do 262 tysięcy kolorów. Telefon obsługiwać będzie transmisję danych w technologii HSDPA. Oprócz tego na pokładzie znajdzie się aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix z autofocusem i funkcjami rozpoznawanie twarzy oraz uśmiechu. Wbudowany moduł GPS z obsługą AGPS pozwoli na odnalezienie drogi za pomocą zintegrowanej aplikacji Google Maps.

Z pozostałych możliwości telefonu warto wymienić obsługę odtwarzacza audio oraz radia FM. Wbudowaną pamięć o pojemności 110 MB, dzięki gniazdu na karty pamięci microSD, można rozszerzyć aż do 8 GB. Wymiary aparatu to 114 x 48 x 11.8 mm, natomiast waga nie została przez producenta ujawniona.




S7220 dostępny będzie na rynku angielskim już w przyszłym miesiącu. Mimo to nie znamy jego ceny końcowej, ani terminu wprowadzenia na inne rynki.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: MobileBurn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2009-03-18 19:52:19

    To w końcu 256k czy 262k kolorów? :>

  • 0

    2.  2009-03-18 20:14:12

    rogi,co to za różnica? Oglądałem ten telefon wcześnij na innej stronie,niczym szczególnym nie wyrónia się,poza jednym,wyświetlaczem.Wyświetlacz to będzie hit.Oglądałem tv Samsung z panelem OLED,to jest rewelacja w stosunku do TFT.

  • 0

    3. ~K.O.  2009-05-03 22:11:57  host: ds10.uni.lodz.pl

    posiada 16 mln kolorow

  • 0

    4. ~Kreto  2009-05-05 11:31:49  host: 217.96.65.20

    On jest już dostępny w PLAY. Pozdrowionka

  • 0

    5. ~hmmmm  2009-05-08 22:33:03  host: 77-253-176-242.adsl.inetia.pl

    telefon świetny ale nie pod względem gps'a...nie ma systemu operacyjnego więc trzeba na bieżąco mapy ściągać i płacić za tę że nawigacje...:P

  • 0

    6. ~ja  2009-05-09 22:09:34  host: 77-252-59-6.ujscie.net

    nawigacje w komorkach to gadzet i wiekszosc o tym wie. ten kto potrzebuje nawi to kupi sobie za 300pln mio, wrzuci ulubiona mapke i ma nawi, a komorka jest od dzwonienia i innych zabaw

  • 0

    7. ~ja  2009-05-09 22:10:51  host: 77-252-59-6.ujscie.net

    a tak o tym tel to napisze ze calkiem mi sie spodobal i chyba za 7 m gdy bede przechodzil do PLAY to sobie go wezme.

  • 0

    8. ~hmmmm  2009-05-10 11:18:08  host: 77-253-166-55.adsl.inetia.pl

    no niby tak :D,jak dla mnie Gps i Wi-Fi to też mało potrzebne gadżety w fonie,jednakże nieraz się przydają:P.Ja chyba jednak wybiorę i550 choć ten też jest godnym uwagi telefonem:P

  • 0

    9. ~Xy  2009-06-10 21:45:18  host: eiq138.internetdsl.tpnet.pl

    i550 to zlom, nawet nie radze tego brac ;P na codzien testuje fony i wiem co mowie. Samsung s7220 to bardzo dobry fon za niska cene! ekran to rewelacja 16mln kolorow z matryca OLED :D po wlaczeniu fonu nie mozesz uwierzyc w jakosc obrazu... tak dobry i ostry, do tego niezle odswiezanie... Do tego obudowa wykonana z wlukna weglowego z domieszka plastiku wiec jest trwaly. Co do GPS wiadomo nie ma OSu to lipa... ale na takim malym ekranie to mapa jest do ... Co do Wi Fi to jest dzisiaj obowiazek i wygoda, smigasz po sieci za free... S7220 polecilem juz kilku osobom a teraz w salonie tak ladnie zeszly ze i dla mnie nie ma juz fonu i musze czekac na dostawe ;PP

  • 0

    10. ~szeri  2009-06-24 09:37:28  host: m131.mantykora.net

    czy ten telefon ma w końcu wifi czy nie? Jeśli ma jak to się konfiguruję, bo nie potrafię znaleźć.

  • 0

    11. ~demon1989  2009-08-17 20:52:42  host: bla56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ten telefon nie posiada WiFi

  • 0

    12. ~b_s  2009-09-09 16:25:34  host: 77-252-72-226.ip.cybergrota.com.pl

    Orientuje się ktoś czy na S7220 normalnie działają karty microSD HC?

  • 0

    13. ~gosc  2009-09-25 18:43:26  host: abyz58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam microSDHC i działa

  • 0

    14. ~trzy kropki  2009-12-05 19:51:32  host: 078088007177.bialystok.vectranet.pl

    Telefon mam od miesiąca o powiem, że rewelacyjny. Odtwarzacz muzyki, aparat, wyświetlacz wszystko super. Wykupiłam ostatni w salonie Play'a więc szybko schodzą. No i oczywiście polecam.

  • 0

    15. ~  2010-08-07 19:56:07  host: aih215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam czy mozna w samsung s7220 wmienic obudowe.

  • 0

    16. ~pikuś  2010-10-09 16:31:34  host: v01-15.opera-mini.net

    Użytkuję pół roku. Uważam, że s7220 to Rewelacja. Mocna obudowa, kilka razy mi upadł i nic. Dużo możliwości konfiguracji. Bardzo dobry aparat 5Mpix gwarantuje super zdjęcia i filmiki. Zdjęcia robione nawet w nocy są świetne. Bez problemu aparat zastępuje w s7220 zastąpił mi dźwiganie dodatkowego aparatu kompaktowego. Czyta karty SDHC do 16GB. Możę trochę za długo, ale czyta, a 16GB to dużo. Obecnie używam Sandisk 4GB idelane i praktycznie od razu współpracuje z fonem. Nie trzeba czekać. Oprócz tego ma 100MB wewnętrznej pamięci, dlatego jest możliwośc wgrywania aplikacji Java np. Opera Mini, TrekBuddy, Słownik pol ang itp. Chodzą rewelacyjnie. Czasem trzeba w nim uaktualnić javę po instalacji. Dźwięk i słuchawki, bez problemu słychać w hałaśliwej komnikacji (tramwaj, ulice miasta). Filmiki też chodzą bez problemu. Wyświetlacz bajka. Nie ma porównania do innych telfonów, ktore widziałem. Mam w nim zainstalowane kilka aplikacji Map, co pozwala mi nie nosić dodatkowego urządzenia, a komunikaty głosowe i wyświelacz w zupełności wystarcza do nawigacji, nawet pieszej. GPS KAPITALNY (!!!). Jak złapie sygnał z satelity to trzyma pomimo, że telefon schowam do schowka w samochodzie. BYŁEM W SZOKU jak go tak schowałem bo dalej mi gadał gdzie jechać. REWELACJA. Bateria przy normalnym użytkowaniu wystacza za 5-6 dni, ale jak zaczniemy korzystać z map muzy etc. to max 2 dni, ale to chyba normalne we wszystkich telefonach. W tym telefonie brak mi tylko WiFi.

Dodaj swoją opinię