Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Metalowego Galaxy S5 nie będzie

Metalowego Galaxy S5 nie będzie

LuiN 14 Marca 2014 22:12

4 6

sgs5 fot Plotki o ekskluzywnej linii Galaxy F pojawiały się w mediach na długie miesiące przed premierą Galaxy S5. Szef firmy, J.K. Shin oficjalnie poinformował, że niczego "bardziej premium" Samsung nie planuje.






Plotki były bardzo optymistyczne: metalowa obudowa, ekran 4K... Mówiło się nawet, że Samsung zaprezentuje linię F bardzo szybko, równolegle z premierą Galaxy S5. Teraz to już jednak pewne - wyżej pozycjonowanego modelu niż Galaxy S5 Samsung nie planuje.

Oczywiście jesienią możemy spodziewać się odświeżenia linii Note, ale wśród nieco mniejszych smartfonów S5 to najlepsze co do zaoferowania ma koreański producent.

Źródło tekstu: kbench, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy f | galaxy s5 | samsung

w sumie: 39
  • -1

    23. ~Kuzyn1920  2014-03-15 10:45:00  host: 92.60.132.22

    Fenomen SGS jak i IPS to marketingowy bełkot. Od zawsze uważałem że Samsung reprezentuje się słabo. Wizerunek totalne dno, plastik pęka, obiektyw się rysuje a po dłuższym użytkowaniu-zwiechy. IPhone wcale nie lepszy, jest jak dodatek dla Gimbusiarni. Plebs zazdrości ogryzka, a Ci bardziej kumaci wiedzą ze za tą cene można kupić coś wiele lepszego. Generalizując, obydwie firmy wiedzą jak omamić przeciętniaków. Wypuszczanie nowego modelu z kosmetycznymi zmianami bebechów za taką cene jest dla gadżeciarzy.

  • -3

    24. ~Lalunia  2014-03-15 10:57:00  host: n12-10-04.opera-mini.net

    @22 Nat bardzo Ci dziękuję za info . Gdybyś chciała to mój e-mail w2lo@alias.migmail.pl

  • 0

    26. ~me  2014-03-15 12:22:21  host: 194.114.62.71

    Najpierw miałem Galaxy S2, a teraz S4. Nic nie pęka, nic nie trzeszczy i wygląda jak nowy. Plastik jest lżejszy i nic się z nim nadzwyczajnego nie dzieje.
    Applefan - Po co w ogóle pisać o czymś, czego się nigdy nie miało w ręce. Nie kupuj i głupot nie pisz.

  • -1

    27. ~Kuzyn1920  2014-03-15 12:32:02  host: 92.60.132.22

    @me SGS3 poobijany pęknięty w roku a dwa dni po ściagnięciu gumy ochronnej zarysowany obiektyw, format systemu 3 raz. moze wyeksploatowałem tel do końca albo trafiłem na felerny model ;/

  • 1

    28.  2014-03-15 13:53:08

    @27 I to jest właśnie problem Samsunga, różne serie o zmiennej jakości. W dodatku to jedyna cecha telefonów Samsunga, którą Apple doprowadziło do perfekcji przez brak kontroli jakości podczas produkcji (nawet nie próbują naprawiać tylko dają nowe). Zaraz jabłkofani się oburzą, ale ich fora pełne są historii o kilkukrotnej wymianie modelu, by w końcu trafić na taki bez wad (pewnie i tak wszystkie wliczyli do statystyk sprzedaży). Wracając do artykułu, to lepiej że nic nie wypuścili niż miałoby się to rozpadać lub tracić zasięg po wzięciu do ręki.

  • 0

    29.  2014-03-15 14:13:25

    mnie do końca ta deklaracja CEO nie przekonuje gdyż co miał innego powiedzieć? sgs5 musi się przecież sprzedać. Ja jednak uważam, że będzie coś jeszcze na pewno w tym roku chociażby z tego względu, że jeszcze kilka miesięcy temu samsung zapowiedział uruchomienie produkcji wyświetlaczy AMOLED 5,25 cala z rozdzielczością 2560 x 1440 i gdzie one niby są? gdzieś je muszą wcisnąć - na pewno nie w note4 gdyż tam trzeba coś większego więc może będzie nowa linia skoro sgs5 jest jedynym premium w tym roku.

  • -1

    30. ~  2014-03-15 15:36:10  host: user-94-254-213-135.play-internet.pl

    ... time to say goodbye...

  • 0

    31. ~  2014-03-15 16:20:13  host: public-gprs583527.centertel.pl

    Ciekawe czy będzie S5 mini...

  • 0

    32.  2014-03-15 17:37:48

    I tak S5 to duży klocek waży aż 145g z metalowym, teoretycznie lepszym korpusem pewnie waga by przekroczyła 160g, telefon musi być lekki i poręczny.

  • 1

    33. ~  2014-03-15 19:02:46  host: user-188-33-110-149.play-internet.pl

    Kwistas, kawałek kiełbasy z ogniska też Ci tak ciąży, zwłaszcza w powiązaniu z kufelkiem złocistego napoju w drugiej łapie?

  • -1

    34. ~Michu  2014-03-16 11:08:52  host: host-46-186-51-74.dynamic.mm.pl

    Przecież to było do przewidzenia, że nie będzie flagowca Samsunga z aluminium. Ta firma nigdy nie zrezygnuje z taniego, cienkiego, jarmarcznego plastiku.

  • 0

    35. ~rough  2014-03-16 14:09:54  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    Niczego bardziej premium niż plastik za 5zł nie będzie??? żenada, ale to w stylu Samsunga, dziwiłem się ludziom którzy wierzyli w te plotki i myśleli że "plastic fantastic" zrobi telefon który nie będzie wyglądał jak wszystkie inne Samsungi - czyli jak telefon za 300zł...

  • -1

    36. ~rough  2014-03-16 14:17:23  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @8 - hehe to jeszcze nic, dzisiaj wydasz na ten plastikowy badziew 700 oiro, a jak będziesz chciał sprzedać za pół roku, to z trudem dostaniesz może równowartość 200... chłam można poznać po tym jak szybko traci na wartości.

  • -1

    37. ~rough  2014-03-16 14:22:04  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @15 - Samsung liczy sobie o 70% za dużo w stosunku do jakości, SGS5 może i powinien kosztować 700... tylko że złotych :)

  • 0

    39. ~  2014-03-17 02:45:49  host: 84-10-20-218.static.chello.pl

    Halo! Obudowy metalowej nie dadzą, bo zasięgu by w tym szajsfonie nie było.

  • 0

    40. ~Kuzyn1920  2014-03-17 11:21:20  host: 92.60.132.22

    @37 Samsung jak każda inna marka nie może sprzedawać takiego sprzętu za 700PLN. To by groziło załamaniem rynku. Wtedy firmy z większym kapitałem mogły by wypuścić model tel na którym nie zarobią wiele, ale wykończą przykładowego Samsunga. To byłoby zbyt ryzykowne posunięcie. Pamiętaj ze cena telefonu to nie tylko sam sprzęt. Pomoc techniczna, produkcja, gwarancja, transport.... w co wchodzą ceny ropy, stali, komponentów, koncesji, cła.

  • 0

    41.  2014-03-17 11:47:17

    @40 jeszcze największe koszty czyli R&D. Koszty sotfu mają niskie, bo dostają gotowca od google.

  • 0

    42. ~Kuzyn1920  2014-03-17 11:52:11  host: 92.60.132.22

    APPLE sam sobie soft robi więc koszty mają zerowe.

  • 0

    43. ~MARIOX5  2014-03-17 17:17:25  host: 5.172.248.64

    Niestety GALAXY S3 i S4 teraz S5 jeszcze nie mam i nie będę miał bo zawiodłem się na działaniu tych 2 -ch poprzednich urządzeń (zwał jak zwał). Daleko im do doskonałości ,ale notorycznie się zawieszały ,blokowały i trzeba było robić RESET. Przypadkowo w salonie T-mobile zacząłem się bawić iPHONEM 5S - no i się zakochałem od pierwszego dotyku i płynności czy szybkości działania. Zostałem Oświecony - jak można było używać to G.....o. Tak teraz to jest G....o!
    Nigdy ...Nigdy SAMSUNGA do ręki nie wezmę jeśli materiały i bebechy nie zostaną poprawione. Teraz już wiem co straciłem używając to badziewie.

  • 0

    44. ~Kuzyn1920  2014-03-20 09:40:01  host: 92.60.132.22

    @Mariox5 Pamiętaj że bawienie się chwile telefonem w salonie (GOŁYM) ma sie nijak do użytkowania sprzętu przez jakiś dłuższy czas. Telefony są "gołe", zrób 5 aktualizacji ściagnij 2 widgety i 10 Aplikacji. Załacz kilka funkcji na raz i wtedy oceniaj co trzymasz w ręce :]

Dodaj swoją opinię