Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Metal, Symbian i Megapiksele

Metal, Symbian i Megapiksele

LuiN 7 Sierpnia 2008 22:05

0 0

Do sieci wyciekła garść zdjęć smartfonu Samsung i7110. Bardzo smukły, jednobryłowy telefon posiada aparat 5 Mpix, metalowe wykończenie obudowy, a z siecią łączy się przy użyciu HSDPA.



samsung i7110 samsung i7110 samsung i7110 samsung i7110




Minimalistyczny design obudowy z metalowymi panelami i klawiaturą budzi zaufanie. Manipulator kierunkowy zastępuje podobnie jak w modelu Samsung i900 Omnia - mysz optyczna.

samsung i7110 samsung i7110 samsung i7110

Ekran rozdzielczości QVGA (320 x 240 pikseli), radio FM, gniazdo kart microSD i Bluetooth właściwie wszystko co do tej pory wyciekło do sieci na temat nowego telefonu. Zagraniczne media spodziewają się także obecności WiFi i GPS-u.

Źródło tekstu: King Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2008-08-07 22:57:17

    elrond: a ja Ci powiem, ze nie widze u Samsunga szczegolnie fajnej klapki.. tak jak kiedys byly same klapki to teraz jest bieda

  • 0

    8.  2008-08-07 23:03:27

    a no z klapkami troche cienko, mam na myśli takie z lepszą specyfikacją. Mi się bardzo spodobał model G400 Soul ale z tego co widzę, chyba nie ma go w Polsce. Samsung troche za bardzo zaufał sliderom, co nie oznacza że klienci również zaufali. Rozsuwana obudowa to właściwie znak rozpoznawczy tej marki...

  • 0

    9. ~swistak  2008-08-07 23:13:46  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    chyba raczej poczekam na omnie

  • 0

    10.  2008-08-07 23:25:43

    Raczej to następca niezłego Samsunga i550w (tez ma Symbiana, wifi, gps, 3 mln px i wyświetlacz 2,6' Ten jednak jest ładniejszy i konkurent dla N82

  • 0

    11.  2008-08-07 23:28:11

    Cieszę się że Samsung tak polubił symbian. Mysz optyczna to dobry pomysł pod warunkiem że da się ją zamięnić w manipulator analogowy, bo w i550 mainipulator cyfrowy to zupełna porażka

  • 0

    12. ~manfred  2008-08-07 23:51:19  host: tkt21.ster-net.pl

    trackball w i550 po zwiekszeniu czułości, ma się bardzo dobrze. Natomiast i780 i jej optyczny manipulator, ktory pewnie będzie taki sam jak w tej podróbce 6300 to dopiero tragedia....

  • 0

    13.  2008-08-08 00:08:09

    "trackball w i550 po zwiekszeniu czułości, ma się bardzo dobrze" - no tak ale nadal będzie cyfrowy czyli nieważne ile przekecisz przesuniesz się o jedną pozycję. Jeśli działałoby na zasadzie analogowej ilość "przeskoków" zależałby od długości przekręcenia i od pędkości. Wtedy byłby to niemal ideał.

  • 0

    14. ~clark  2008-08-08 00:53:45  host: ekg122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi przypomina nokie n82 :D szczegolnie klawisze nawigacyjne xD

  • 0

    15. ~eMb  2008-08-08 09:03:03  host: chello089077145236.chello.pl

    Klawisze jak w SE T610, D-pad jak w Nokiach E-series ;)

  • 0

    16.  2008-08-08 10:04:47

    Chyba w artykule powinno być 240x320 a nie 320x240?

  • 0

    17. ~dyd  2008-08-08 10:39:19  host: cmpc-089-239-113-250.cnet.gawex.pl

    czepiasz sie szczegółow

  • 0

    18. ~Kowcio  2008-08-08 11:41:28  host: public-gprs113160.centertel.pl

    SirmarK: Dokładnie. Bieda z klapkami :( A ja klapki od Samsunga bardzo polubiłem, mam dwie takie ;) Szkoda, może znowu wezmą się za klapki za jakiś czas, na prawdę Samsung umie robić i klapki, i slidery. Więc czemu nie? Ostatnią porządną klapką to Moto RAZR2, ale boję się jej troszkę ;) Więc czekamy na klapki ;) elrond: G400 także bardzo mi się podoba, ale jak mówisz- nie będzie go w PL :( a szkoda..

  • 0

    19. ~DaVe  2008-08-08 14:35:41  host: 213-92-140.serv-net.pl

    To nie przypomina nokii, tylko SE... fuj

  • 0

    20. ~  2008-08-08 16:07:25  host: nat217.and-net.pl

    samsung bierze się do roboty. nie tak jak SE

  • 0

    21. ~kwistas  2008-08-08 16:11:58  host: w3cache.wignet.pl

    @20 SE weźmie się do roboty to kwestia czasu ;)

  • 0

    22.  2008-08-08 17:34:36

    #21: Weźmie się do roboty o ile w międzyczasie nie zniknie z rynku :-D

  • 0

    23. ~  2008-08-08 18:45:11  host: nat217.and-net.pl

    a ile powinna wytrzymac tasma w takim sliderze samsunga jak j700??

  • 0

    24. ~get  2008-08-08 19:48:52  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    r - SE właściwie to już znika z rynku... powoli dogorywa ;] jedynie w Polsce jeszcze jako taką sprzedaż utrzymuje, ale też spada... a co do tego samsunga, to zapowiada się bardzo dobrze, oczywiście o ile ma GPS, bo WiFi to na pewno ma

  • 0

    25.  2008-08-08 22:00:40

    #24: tak, wiem, znika. Chodziło mi o znikniecie całkowite w stylu Siemensa. A co do telefonu Samsunga to "na oko" mi się podoba. A jaki będzie to się okaże.

  • 0

    26. ~MADMAX  2008-08-09 10:17:44  host: evt249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten telefon jest na prawdę ładny a do tego funkcjonalnie chyba nie będzie odbiegał bardzo od mojej N82 a więc... może należałoby się nim zainteresować? :]

Dodaj swoją opinię