Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Messengera Lite pobrano już ponad 50 milionów razy

Messengera Lite pobrano już ponad 50 milionów razy

Isand 27 Sierpnia 2017 21:24

6 1

messengerlite

Messengera Lite pobrano już ponad 50 milionów razy. Aplikacja zaprezentowana pod koniec 2016 roku oferuje wszystkie podstawowe funkcje oryginalnej aplikacji, nie zobaczymy tam jednak funkcji popularnie nazywanych wodotryskami.




Messenger Lite został co prawda zaprojektowany dla krajów rozwijających się (waży 10 MB i wymaga Androida 2.3), jednak korzysta z niego też duża część osób z krajów rozwiniętych. Nie każdy ceni upodabnianie pełnej wersji komunikatora do ciężkiego kombajnu.

Dla porównania Facebook Lite znajduje się w przedziale od 500 milionów do 1 miliarda pobrań. Trzeba tutaj wspomnieć w jaki sposób Google Play liczy ilość pobrań - aplikacja pobrana, usunięta i pobrana ponownie jest liczona jako jedno pobranie. Jednak jeśli operator wcześniej zainstalował nam jakąś aplikację - jest ona w dalszym ciągu liczona jako pobrana przez nas.

Źródło tekstu: google play, wł     

Dodaj do:

Tagi: facebook messenger

w sumie: 17
  • 0

    1. ~Wyrwali chwasta:-D  2017-08-27 22:43:48  host: cpb32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Messenger lite to wersja odchudzona?

  • 0

    2. ~sunwoj  2017-08-27 23:01:06  host: ip-84-118-101-178.unity-media.net

    czy dzialaja polaczenia video na tym lite?

  • 2

    3.  2017-08-27 23:02:21

    Czyli generalnie dalej spuchnięte jak d... w pokrzywach. Przypomnijmy pierwsze wersje innego komunikatora skype, bez cudowania typu "lite" miały wagę instalatora 2,58MB (wtedy normalni nad nim pracowali, a nie korpo) i działały tak samo jak dziś spuchnięta do bólu bania ponad 54MB - czyli ponad 50MB g..., to pokazuje rozwój z d... wzięty. Im bardziej spuchnięte tym "nowocześniejsze". Co to w ogóle potrafi przy tej wadze 10MB?

  • -1

    4.  2017-08-28 00:08:37

    Akurat mesa używam i specjalnie nie widzę jego wagi i ociężałości. Co innego aplikacja fb. Zamula telefon.

  • 1

    5. ~xx  2017-08-28 01:04:50  host: 78-11-139-172.static.ip.netia.com.pl

    wersje Lite są spoko - używam

  • 1

    6. ~vainglorious  2017-08-28 02:55:08  host: ip-37-248-253-135.a2mobile.pl

    Jak już piszecie to napiszcie czego nie ma

  • 1

    7.  2017-08-28 08:57:17

    Spoko, Messenger nie jest taki ciężki, ale już baterię drenuje, podobnie jak Instagram.

  • 0

    8.  2017-08-28 09:54:14

    Ani troche mnie to nie dziwi, że pobierają lajta, trzeba się ratować jak tylko się da przed messengerem.

  • 2

    9. ~Messenger bez facebooka  2017-08-28 10:26:10  host: user-94-254-147-46.play-internet.pl

    Szkosa, że lite nie działa bez konta na [f]ajfusie.

  • 0

    10.  2017-08-28 10:59:44

    @8: Przecież są komunikatory typu BBM, Signal, Telegram, Whatsapp, Skype... Najlepszy z nich jest chyba BBM, Skype po przejęciu przez Microsoft stał się totalnie opasły. Ludzie idą na łatwiznę, bo już mają konto na fajfusie.

  • -3

    11. ~Pablosox123  2017-08-28 11:01:07  host: 89-70-152-195.dynamic.chello.pl

    Nie wersję lite nie są spoko, są złe po pierwsze świadczy to że ludzie nie mają wymagań i nie wszyscy chcą wodotryskow a po drugie świadczy to o tym że ludzie mają kiepskie telefony z niskiej albo średniej półki.Jaka jakość telefonu taka jakość aplikacji.Ale Januszowi i szarakom to starczy.

  • 2

    12. ~vainglorious  2017-08-28 11:57:51  host: ip-37-109-33-227.a2mobile.pl

    A Ty jesteś niby elita? :D

  • 1

    13. ~  2017-08-28 13:42:06  host: a24-06-09.opera-mini.net

    Wyyebauem faceshita i messengeya i jestem szczęśliwym człowiekiem, bez tego technologicznego badziewia.

  • 0

    14.  2017-08-28 13:49:07

    @10 tylko widzisz... tam nie ma prawie nikogo z moich znajomych.

  • 1

    15. ~Janusz  2017-08-28 15:34:26  host: ip-37-109-33-114.a2mobile.pl

    Tylko whatsapp

  • 0

    16.  2017-08-28 16:35:45

    @15 ale na whatsappie nawet połowy kontaktów nie mam, więc i tak sam by mi nie wystraczył. Czy się chce, czt nue na mesendżerze jest więksozsc znajomych.

  • 0

    17. ~zorro  2017-08-28 19:25:59  host: 89-65-106-30.dynamic.chello.pl

    nie mam facebooka ale mam mesengera i youtube :-) i jestem zadowolony..............

Dodaj swoją opinię