Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Messenger, WhatsApp i Telegram w Operze

Messenger, WhatsApp i Telegram w Operze

msnet 10 Maja 2017 21:37

4 1

opera messenger

Obsługa czatów Facebook Messenger, WhatsApp i Telegram staje się integralną częścią najnowszej wersji przeglądarki internetowej firmy Opera.

Dzięki funkcjom zaimplementowanym przez Operę, łatwiejsza i szybsza stała się komunikacja ze znajomymi używającymi jednego z trzech systemów komunikacji. Usługi Facebook Messenger, WhatsApp i Telegram dostępne są z paska bocznego przeglądarki i pozwalają między innymi na przypinanie karty wiadomości, łatwe przełączanie się pomiędzy konwersacjami dzięki skrótom klawiszowym oraz szybkie udostępnianie obrazów - wystarczy przeciągnąć zdjęcie do ikony wybranego komunikatora.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Opera Max 3.0 ujrzała światło dzienne

Źródło tekstu: TNW, wł     
Źródło zdjęć: TNW

Dodaj do:

Tagi: facebook messenger | opera | whatsapp

w sumie: 12
  • 0

    1.  2017-05-10 22:03:16

    Ło masz....
    :-(

  • 0

    2. ~a  2017-05-10 22:28:33  host: bhp207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to się nawet może udać

  • 0

    3. ~  2017-05-11 09:40:09  host: 185.137.17.43

    niestety ale opera znowu cos spieprzyła w ostatniej aktualizacji (normalnej opery) - przegladarka zaczęła niesamowicie mulic z dnia na dzień i praktycznie ładuje się pare minut - co ja DYSKWALIFIKUJE

    dobrze, że miałem jakąś inna wersję 'beta' która chodzi oczywiście SZYBKO i normalnie - a dlaczego miałem tą równoległa wersję beta? bo kiedyś juz była podobna sytuacj, gdy jakaś aktualizacja była spieprzona i nie funkcjonowała poprawnie

    mam pytanie do informatyków - co z wami jest? macie raka mózgu czy jakies promieniowani obniza wasze IQ do tego psa?

    bo to nie jest przypadek - co chwila jakiś idiota informatyk spieprza dobrze funkcjonujace programy czy strony - a idiota manager to zatwierdza

    ps. ktos ma konto w citi? czy tez zauważyliuście ze nowa wersja działa woniej i jest praktycznie skopana?

  • 0

    4.  2017-05-11 09:51:17

    nie jestem w stanie na nowo przekonać się do opery niestety

  • 0

    5.  2017-05-11 10:17:57

    Korzystam tylko czasem. Na PC jestem rozczarowany tą nowością.
    1. szybkie wybieranie- ustawione na 11- dalej pokazuje 5- na co komu takie ogromne kafle, przecież gdyby były mniejsze to by ich więcej weszło i było by mniej przewijania.
    2. Brak możliwości ustawienia innego koloru pasków.
    3. Po otwarciu "przypina" się do paska zadań i zajmuje miejsce- inne tak nie robią
    4. Duże odstępy między ikonami na pasku zakładek- dlatego wchodzi ich mniej niż u konkurencji
    5. Mało rozszerzeń
    6. Nie loguje mnie na niektóre strony- adresu nie podam, żeby nie podpaść za spam.
    Opisałem im to wszystko w opiniach i dałem 1 gwiazdkę do czasy aż się poprawią.

  • 0

    6.  2017-05-11 10:20:19

    poprawka: miało być "czasu", a nie czasy. Pardon monsieur. A i nie wyjaśnili czemu Skypa nie przypięli.

  • 0

    7. ~  2017-05-11 10:46:59  host: user-94-254-226-219.play-internet.pl

    super pomysł, właśnie zainstalowałem nową operę.

  • 0

    8. ~  2017-05-11 10:47:24  host: 87.204.194.202

    Zainstalowałem Operę i tego samego dnia ją odinstalowałem, przeglądarka przy kilku kartach pożerała 70% ramu, po wejściu na stronę główną Orange pojawiło mi się okienko windowsowe żeby zapisać i zamknąć program bo...brakuje pamięci (10GB RAM), do du...y z taką przeglądarką :( Opera 12 pogrzebana, a to teraz to taka qpa dla dzieci chyba.

  • 1

    9. ~ftwd  2017-05-11 10:54:49  host: 188.146.78.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Opera aktualnie jest już chińska...

  • 0

    10. ~czesio  2017-05-11 18:52:27  host: 87-205-65-155.adsl.inetia.pl

    Wszystko fajnie, ale w Operze Reborn miałem Messengera, Whatsappa i Telegrama, a w zwykłej operze, po aktualizacji do wersji 45, nie ma telegrama, na którym mi najbardziej zalezy :/

  • 0

    11.  2017-05-11 18:57:37

    @10; Czesiu: kliknij prawym na ten paseczek po lewej i zaznacz telegram- ja korzystam tylko ze Skypa więc wszystkie odznaczyłem.

  • 0

    12.  2017-05-11 18:59:41

    Albo w Dostosuj stronę startową- tam też jest to samo

Dodaj swoją opinię