Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Meizu MX6 oficjalnie zaprezentowany

Meizu MX6 oficjalnie zaprezentowany

orson_dzi 19 Lipca 2016 12:23

2 0

Meizu oficjalnie prezentuje model MX6 z 5,5 calowym ekranem i dziesięciordzeniowym procesorem Helio X20.



meizu mx6 meizu mx6 meizu mx6




5,5 calowy ekran nowego Meizu wyświetla obraz o rozdzielczości 1080p i jest pokrtwy zakrzywionym szkłem 2.5D. Smartfon napędzany jest przez dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X20 (dwa rdzenie A72 taktowane zegarem 2,3 GHz, 4 rdzenie A53 2,0 GHz i 4 rdzenie A53 1,4 GHz) z grafiką Mali-T880MP4 i 4 GB pamięci RAM Dla użytkownika przewidziano 32 GB pamięci wbudowanej. Główny aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix (matryca Sony IMX386, f/2.0, autofocus z detekcją fazy), a przedni w rozdzielczości 5 Mpix. Resztę specyfikacji uzupełnia obsługa dwóch kart SIM, LTE kategorii 6, akumulator o pojemności 3060 mAh z funkcją szybkiego ładowania (w zestawie potężna ładowarka o mocy 24W) i system Flyme OS bazujący na Androidzie 6.0.

meizu mx6 meizu mx6

Meizu MX6 dostępny będzie na rynku chińskim od 30 lipca w cenie 299 dolarów. Do niego będzie można dokupić etui Loop Jacket w cenie 15 dolarów oraz głośnik Bluetooth w cenie 60 dolarów.

Źródło tekstu: Meizu; wł     

Dodaj do:

Tagi: meizu mx6 | meizu

w sumie: 15
  • -4

    1. ~  2016-07-19 12:26:44  host: mail.aminocom.com

    "system Flyme OS bazujący na Androidzie 6.0", dziekuje do widzenia. Tylko czysty Android reszta to zabawki do kupienia w Biedronce.

  • 5

    2. ~@1  2016-07-19 12:28:00  host: public-gprs352419.centertel.pl

    myśle ze twoja opinia mało kogo interesuje

  • 4

    3.  2016-07-19 12:42:26

    Do @1 i myśle ze mało wiesz jak się obsługuje ich nakładkę...

  • -3

    4.  2016-07-19 12:46:01

    2: @1 całkiem dobrze gada - polać mu. :)

  • -3

    5. ~RootBot  2016-07-19 12:56:08  host: 89-79-159-239.dynamic.chello.pl

    32 GB pamięci?!?!? Czy ich PORĄBAŁO?!? Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego pamięć telefonów nie zmienia się od dziesięciu lat, nie jestem jakimś przesadnym zwolennikiem teorii spiskowych ale to jest EWIDENTNA zmowa! Telefon z 32 GB to dla mnie ŚMIEĆ, choćby to był najwspanialszy, najlepiej wykonany i w dodatku tani sprzęt, to bez 128 GB nawet na niego nie spojrzę! Ja rozumiem że korporacje typu Apple i Google zmuszają w ten sposób ludzi żeby im udostępnianiali wszystkie swoje dane w chmurze, ale dlaczego taki Xaiomi się nie wyłamuje z tego korpo-faszyzmu?! Jaki oni mają w tym interes?!? Na razie jedynie Asus się delikatnie wyłamał i umieścił 256 GB w swoim najnowszym flagowcu, pierwsza i jedyna firma która złamała zmowę...

  • 2

    7.  2016-07-19 13:06:13

    Też macie wrażenie, że ostatnie telefony, to klon klona? Wszystkie mają 5,5", wszystkie są niemal takie same. Niczym się nie wyróżniają,

  • 0

    8. ~jajajaja  2016-07-19 13:07:27  host: achg240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 - posiadam 16 GB wbudowane i kartę 16 GB. Wolnego miejsca w telefonie - ponad 20 GB. Na co komu tyle miejsca? Trochę zdjęć i filmów, które na bieżąco zrzucam na komputer w celu zabezpieczenia danych (z telefonu też nie usuwam). Dzwonki, kilka aplikacji (w tym gier) i trochę muzyki (której i tak nie mam czasu słuchać, bo jeżdżąc samochodem nie mam takiej możliwości, w pracy tym bardziej). Więc rodzi się pytanie: PO CO?

  • 0

    9.  2016-07-19 14:16:48

    Wszytko ładnie pięknie, ale z tym 32GB rzeczywiście przesadzili. Dać mocny procek i dużo ramu, ale starą kość 32GB. Bez sensu. Pewnie to nawet nie UFS, tylko zwykłe emmc.

  • 1

    10. ~pabloki  2016-07-19 14:33:13  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    nic ciekawego. ma to to potem aktualizacje? w polsce byłby droższy o cło i vat. cena byłaby wyższa niz myphona klona archosa. faktycznie jakby spojrzec to mamy mnóstwo klonów klonów. większośc pewnie produkuje ta sama fabryka.

  • 0

    11.  2016-07-19 15:03:17

    Orson, na rynku chińskim nie ma dolarów.

  • 2

    12.  2016-07-19 15:19:19

    @11 Rozumiem, że dla Ciebie cena w juanach byłaby czytelniejsza, ale jednak większość wolałoby jednak walutę, nazwijmy to, prostszą do ogarnięcia i porównania z konkurencja. W przypadku MX6 mowa jest o 1999 juanach.

  • 1

    13.  2016-07-19 16:20:30

    @5: luzuj zwieracze, jak jest rozszerzenie o kartę pamięci to nie ma problemu.

  • 0

    14.  2016-07-19 17:23:27

    12: Dopisałbym w nawiasie w artykule cenę w CNY, aby artykuł był kompletny.

  • 0

    15. ~  2016-07-19 20:57:16  host: host-176-221-123-5.dynamic.mm.pl

    @13, jest problem. Karty pamięci potrafią się psuć tak samo jak gniazda kart pamięci, więc sam luzuj. Dodatkowo karta pamięci ma zazwyczaj słabszy transfer. Dlatego im więcej pamięci wbudowanej za niewiele większą cenę tym lepiej.

  • 0

    16.  2016-07-20 15:32:16

    @up: no jasne, to jest oczywiste - i też bym wolał żeby miejsca na dane było jak najwięcej. Wiadomo też że chodzi nie tylko o transfery zapis/odczyt ale i o czas dostępu. Tylko, że z karty pamięci o backup znacznie łatwiej, jeśli kupisz dobrej jakości (vide np. SanDiska z serii Extreme) to masz małe obawy o zepsucie, a gniazda owszem, psują się, ale tak samo psują się gniazda microSD - i jedno i drugie można reklamować w obrębie gwarancji/rękojmi/ubezpieczenia.

Dodaj swoją opinię