Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Meizu M8 dopiero w połowie 2008 roku?

Meizu M8 dopiero w połowie 2008 roku?

Immortal 4 Sierpnia 2007 19:50

0 0

meizu m8mMeizu M8 to świetnie zapowiadający się telefon, jego premiera miała nastąpić w sierpniu. Miał konkurować z Apple iPhone, niestety wszystko wskazuje na to, że na rynku ukaże się dopiero w połowie przyszłego roku.

Meizu M8 będzie oferowany w kilku odmianach różniących się wielkością wbudowanej pamięci (do 16 GB) oraz aparatem cyfrowym (najsłabsze nie będą go miały wcale, a najlepszy 3,2 MPix). Wszystkim zarządza procesor Samsunga - ARM 11 (533 MHz). Posiada gigantyczny wyświetlacz o przekątnej 3,3 cala, rozdzielczości 480 x 720 pikseli potrafiący pokazać 16 mln i wbudowany moduł WiFi.




Telefon miał być bezpośrednim rywalem Apple iPhone, ale jeśli jego premiera zostanie przesunięta zgodnie z zapowiedzią na połowę przyszłego roku, to może okazać się, że będzie konkurował już nie tylko iPhone, ale i z kilkoma telefonami innych producentów, którzy do tego czasu już na niego odpowiedzą.

Przewidywana cena najlepiej wyposażonego modelu Meizu M8 to 789 dolarów (około 2150 zł).

Źródło tekstu: engadgetmobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~pablo  2007-08-04 20:27:50  host: dlv73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z wygladu to podróbka iphona ale ciekawy

  • 0

    2. ~Brestinder  2007-08-04 20:41:03  host: 80.50.232.202

    meizu udowodnilo ze zapowiedzialo i pokazalo ten telefon tydzien przed iphonem, wiec predzej iphone jest podrubka ;] co do samego telefonu, niedosc ze zagra lepiej, patrzac na to co odtwarzacze meizu ( m6 i m3 ) robia dziwekowo z ipodami, lepiej bedzie odtwarzal filmy ( wieksza rozdzialka ) i do tego lepszy aparat , wieksza pojemnosc i umts ...

  • 0

    3. ~szalony  2007-08-04 20:42:22  host: 212.2.100.121

    Następca noki e61i będzie hitem ...

  • 0

    4.  2007-08-04 21:19:27

    A masz jakies zdjecia i specyfikacje nastepcy e61i czy tylko tak gadasz? O ile mi wiadomo e61i dopiero wchodzi na rynki...

  • 0

    5.  2007-08-04 22:08:00

    Tak gadam ... E61i jest tylko kosmetyką E61... Resztę każdy sobie dopowie :)

  • 0

    6.  2007-08-04 22:13:57

    Szalony kupil atrapę e61i na allegro :-)

  • 0

    7.  2007-08-04 22:16:20

    dożo bardziej mi przypadł do gustu m8 jak go widziałem już jakiś czas temu w sieci, i fakt że nie jest to podróbka tylk osobny projekt, jak już było wspomniane wcześniej prezentowany niż iphone. Ponoć tylko miał mieć inne zakresy, tak ze w europie by nie działał.. mam nadzieje ze producent sie tym zajmie, bo chętnych by nie brakło - a przynajmniej ja sie na niego pisze, tylko że troche drogo jak narazie by było, ale moze za rok czy dwa już cena bedzie bardziej przystępna ;)

  • 0

    8. ~Olek  2007-08-05 14:21:57  host: ip-62-69-207-253.globalconnect.pl

    Na połowę przyszłego roku czyli za rok. Żartownisie.

  • 0

    9.  2007-08-05 20:39:30

    kurcze cena 2150zl za najlepsza wersje brzmi naprawde niezle! takie urzadzenie moze juz z laptopem konkurowac:D i pewnie bateria bedzie lepsza niz w lapkach (mimo, ze bedzie trzymala przy mocnej eksploatacji z 5 godzin):P

  • 0

    10. ~angel  2007-08-08 21:27:30  host: etl207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to juz 2 chetnych na zakup 16gb wersji chocby dzisiaj byle smigal w polsce :)

Dodaj swoją opinię