Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Meizu M1 Note wkracza do Polski

Meizu M1 Note wkracza do Polski

orson_dzi 16 Kwietnia 2015 12:47

4 2

Meizu kontynuuje podbój polskiego rynku wprowadzając do oficjalnej sprzedaży model Meizu M1 Note. Telefon jest dostępny w sklepach internetowych w cenie 899 zł.



meizu m1 note meizu m1 note

Meizu M1 Note oferuje 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, wyprodukowany przez Sharp. Ekran został wyposażony w technologię Panel Self Refresh, dzięki której zużywa mniej energii i pokrywa go tafla szkła Gorilla Glass 3. Smartfon napędza ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6752 taktowany zegarem 1.7 GHz w parze z 2 GB pamięci RAM. Dla użytkownika zostało przeznaczone 16 GB pamięci wbudowanej, bez możliwości rozszerzenia jej kartami pamięci.
Główny aparat o rozdzielczości 13 Mpix z matrycą Samsunga (f/2.2) został wyposażony w dwie diody LED. Przedni aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 5 Mpix. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 4.4 przykrytego autorską nakładką Flyme 4.0. Specyfikację uzupełnia obsługa dwóch kart SIM oraz łączność LTE.




meizu m1 note meizu m1 note

Cała konstrukcja została zamknięta w obudowie o wymiarach 150,7 x 75, x 8,9 mm i masie 145 gramów. Smartfon zasila akumulator o pojemności 3140 mAh.

Meizu M1 Note jest dostępny w sklepach internetowych euro.com.pl, komputronik.pl, neonet.pl, mediaexpert.pl oraz redcoon.pl w cenie 899 zł. Smartfon objęty jest 24-miesięczną gwarancją udzielaną przez dystrybutora smartfonów Meizu w Polsce, firmę TCCM.

Źródło tekstu: Meizu; wł     

Dodaj do:

Tagi: meizu | meizu m1 note

w sumie: 17
  • 1

    1. ~mike278  2015-04-16 13:35:32  host: aom6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zeby nie ten nieszczesny brak slotu na karte, to terminal bardzo sensowny by byl.

  • 0

    2. ~areq  2015-04-16 13:52:16  host: public-gprs516493.centertel.pl

    A ja mam prosto z Chin bez VATu. Nie sponsoruje państwa polskiego.

  • 0

    3.  2015-04-16 14:22:14

    warto chyba dodać informację, że telefon obsługuje dwie karty SIM (dual SIM) - dla mnie ta cecha z nawiązką rekompensuje brak slotu na karty microSDHC

  • 0

    4.  2015-04-16 14:40:18

    @3 Fakt, a w trakcie pisania pamiętałem żeby to napisać ;) Już dodane.

  • 0

    5.  2015-04-16 14:55:25

    @2: Przy aktualnym kursie dolara i cenach tego telefonu w Chinach, kupno tego telefonu w Polsce, o ile w artykule podana jest cena brutto, to nie jest zły pomysł.

  • 0

    6.  2015-04-16 15:22:29

    16GB i brak slotu... Żeby chociaż 32GB dali, to byłby świetny telefon.

  • 0

    7. ~hhh  2015-04-16 15:35:49  host: public-gprs516422.centertel.pl

    @6 jak w dobie wszechobecnego internetu potrzeba tak dużo pamięci wewnętrznej? mi 16gb styka z zapasem

  • 0

    8.  2015-04-16 15:37:40

    @2 Do lekarza chodzisz? Pod rogach jeździsz? Dzieci do szkoły posyłasz? Sam szkołę skończyłeś? Pasożyt jeden.

  • 0

    9. ~Cyanoone  2015-04-16 15:41:41  host: 120.114.rev.vline.pl

    @8
    Projekty za miliony przepadają, to niektórzy jednak nie chcą aż tyle do nich ddokładać.

  • 0

    10. ~KDT  2015-04-16 15:54:56  host: 89-76-219-108.dynamic.chello.pl

    Za 900 zeta taka specyfikacja miażdży konkurencje, mimo braku możliwości rozszerzenia pamięci i konieczności zapłacenia podatku, który idzie na wojsko, policje, naukę, straż pożarną itd., itp.

  • 0

    11.  2015-04-16 16:07:54

    Fajny, ale dziwi brak wersji 32 i 64 GB.

  • -1

    12. ~AM  2015-04-17 08:31:49  host: host-94-251-238-129.dynamic.mm.pl

    A ja mieszkam w Polsce, tu płacę podatki, tu chodziłem do szkoły, tu chodzą do szkoły moje dzieci i choć nie zawsze jest łatwo jeszcze nie wyjechałem, - wszystko co chińskie omijam jak tylko mogę, niestety czasem nie mogę, nie znałem tej marki więc chciałem czegoś sie dowiedzieć a tu taki lepszy cwaniak. Nie podoba mi się jedynie chwalebne traktowanie uniknięcia zapłacenia podatku!!! Spokaliśmy sie kiedyś w kilka osób na dość luźnym spotkaniu z niemieckimi kontrachentami a jeden z naszych rodaków "pochwalił się" uniknięciem zapłacenia podatku. Niemcom nie mieściło się to w głowie a jego radosny ton prysł !!! I to chyba powód różnic gospodarczych.

  • 0

    13. ~Jacek  2015-04-17 14:55:16  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Tu macie wersje 32 GB i to prosto z Czech jedzie http://tlp.is/614

  • 0

    14. ~ingor  2015-04-18 08:22:02  host: 87-206-226-3.dynamic.chello.pl

    w tej cenie i specyfikacji jak tylko się da to preorderuje w komputroniku, chętnie przygarnę coś mocnego i co nie ma popularnego znaczka, szczególnie za 9 stowek

  • 0

    15. ~ninja  2015-04-22 13:09:11  host: 088156227058.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    czy ktoś z tu obecnych miał go w dłoni i bawił sie nim i wie coś na ten temat więcej ode mnie czy muszę latac do media expert żeby zobaczyć?

  • 0

    16. ~lipko  2015-04-24 11:19:41  host: tb1060.lon.100tb.com

    No ja tak zrobię, bo czego ja się tutaj dowiem, trzeba zobaczyć na własne oczy, dotknąć i się pobawić, jak ze wszystkim...

  • 0

    17. ~czytelnick  2015-05-15 12:55:47  host: 153.19.183.19

    A jest szansa, aby w tym serwisie napisali osobny artykuł - opinię - o tym Meizu M1 Note, tak samo jak to zrobili z modelem MX4?

Dodaj swoją opinię